Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba mi jedan TE ponudite trada ali hitno mi treba zamjena.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Ko je Yellownation? Ima protiv ponudu za trade

      Comment


      • Welker se vec isplacuje

        Comment


        • Kako je objasnio moj QB
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Ja zadovoljan trenutnim rezultatom Demaryus Thomas mi donio 28,10 poena.Nudim Eli Manninga za trade.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Bio sam na ladjenju od foruma.Editovao sam prvi post i napisao cija je cija ekipa za svaki slucaj da ne znate ko je ko.

              Comment


              • Ljuba ima najoriginalnije ime tima
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Ne prati niko? Mislim da me je Maric dobio, nekih 30 poena razlika, ako Kaepernick ne poludi i baci 3-4 TD-a do kraja to bi bilo to
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ljubo, hvala ti za Mura.Doneo mi je veliku prednost u ovom kolu.Povileneo je protiv Koltsa.

                    Miko, nije kraj dok Kecman ne kaze.

                    Comment


                    • Hartline donio 17,40 poena a meni na klupi #Samoubistvo
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Ljubo, hvala ti za Mura.Doneo mi je veliku prednost u ovom kolu.Povileneo je protiv Koltsa.

                        Miko, nije kraj dok Kecman ne kaze.
                        Moram malo da pomognem komesaru lige

                        Inace, razbijam mvp-a, a 2 startna RB-a tek treba da igraju. Sa pola gasa osvajam ligu

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Ljubo, hvala ti za Mura.Doneo mi je veliku prednost u ovom kolu.Povileneo je protiv Koltsa.

                          Miko, nije kraj dok Kecman ne kaze.
                          Mada na -20 sam, nije nedostizno, imam jos 3 igraca ti imas jos odbranu neciju... Ako Gore recimo dodje do TD-a danas mislim da pobedjujem, bar na Colinu i Goreu da pridjem na -10 onda mislim da imam sa ovom trojicom sanse
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Welker, Green i Cook zajedno 66.50 poena, a poslenji jos igra

                            Comment


                            • Maricu zakopa te Frank Gore
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Izgleda da dobijam prvi mec, odlicno ce biti vatreno krstenje ..

                                A poeni sa klupe se ne racunaju u ukupan zbir, jel tako ?

                                Comment

                                Working...
                                X