Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bastia33 View Post
    Nisam ja rekao da je Murray loš igrač, već da je potez pogrešan. A bi oko toga nisam bio u pravu, hvala svim nebesima i šta god gore postoji što mudatiji i pametniji ljudi vode pustinjsku franšizu.
    Nisam gledao Arizonu 2 godine skoro. Malo ću ispratiti ove sezone. Meni je u suštini bitno da Ramsi uz Cowboyse izduvaju. Ovo ostalo ko god pobedi, neka mu je sa srećom.

    Koja je uloga Christiana Kirka pošto ga imam u timu i btw kako se igra fantasy? Je l kao fudbal SP, bira se postava pre kola, i onda je to to?

    Comment


    • Možeš stavljati igrače u prvu postavu sve dok im ne počne utakmica.. Bitno je da pratiš da li neko igra tog dana, ako ne igra zameniš ga s nekim ko igra.. Imaš u prvoj postavi QB 2 RB 2 WR 1 WRiliRB 1TE 1 kicker 1 DEF

      Sova je negde postavljao kako igrači dobijaju i kako gube poene, prolistaj..

      Comment


      • Video sam to. Ali to faktički znači ako vidim da Fuller fula u 7 a Metcalf igra kasnije mogu da ubacim Meta ako verujem da će uzeti više. Tako?

        Comment


        • Ali moraš ga staviti pre nego što počne ovaj u 7, jer ako je ovaj počeo meč više drugog igrača ne možeš staviti na tu poziciju.

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Video sam to. Ali to faktički znači ako vidim da Fuller fula u 7 a Metcalf igra kasnije mogu da ubacim Meta ako verujem da će uzeti više. Tako?
            Deadline za prijavljivanje ekipe ti je vreme kad pocinje prva utakmica u tom kolu, uglavnom noc izmedju cetvrtka i petka.

            Comment


            • Ahaaa, ok hvala

              Comment


              • Nije bas tako, jedino ti igrači koji su u postavi a kreće im utakmica u četvrtak, to je to, ne možeš da menjaš više njih. Sve ostale možeš sve do pred njihove mečeve da menjaš sa igračima sa klupe.

                Comment


                • Hvala za ispravku.

                  Jednom kad pocne mec igraca iz tog tima vise ne mozes da izbacis odnosno ubacis u startnu postavu.

                  Comment


                  • Tek sad vidim da sam dobio B na draftu, ali da mi predvidjaju 3-10 finis i borbu za deseto mjesto

                    Comment


                    • Ja sam tako prošle godine, a došao do 1/2 finala, bio treći. Ovaj put ocena A, projekcija 12:1 i prvo mesto. Znaci ispadam

                      Comment


                      • Gde to gledate, ja ne vidim na app

                        Comment


                        • Traži draft recap. Moraš preko sajta, ideš na league pa ispod imaš draft recap, pored settings.
                          Last edited by Mark0; 05-09-20, 22:20.

                          Comment


                          • Meni je stiglo na mail.

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              Nisam gledao Arizonu 2 godine skoro. Malo ću ispratiti ove sezone. Meni je u suštini bitno da Ramsi uz Cowboyse izduvaju. Ovo ostalo ko god pobedi, neka mu je sa srećom.

                              Koja je uloga Christiana Kirka pošto ga imam u timu i btw kako se igra fantasy? Je l kao fudbal SP, bira se postava pre kola, i onda je to to?
                              Kirk je čudan potez. Pik druge runde, čisti slot WR a mi imali i imamo Larrya koji sve snepove igra u slotu, pa je dvije godine glumio wide outa ali mu nije išlo, sve što je postigao je postigao jer ima ogroman talenat i građu za slot. Nije pomoglo ni to što je bio WR1 pa su najbolji CB-ovi igrali na njemu. Ove godine bi mogao da ima nešto bolji fantasy učinak jer imamo Hopkinsa, ali ništa značajno po meni jer u ovom napadu postoji održeni limit targeta za svakoga. Očekujem puno 10, 01 i 11 personela tj mnogo WRova na terenu u isto vrijeme, e sad ako ga u takvim situacijama budu ubacivali u slot mogao bi da kida. Nisam ništa približno znalcu ali koliko sam primjetio najčešće se koristi za screenove, s obzirom da na slotu nema mjesta za njega a na wideoutu nema ulogu.

                              Očekuj floor da bude njegova prošla i pretprošla sezona, ali plafon znatno manji nego tih godina.

                              Comment


                              • Nisam bio prisutan i propustio sam draft. Nije ni CDC bio na draftu pošto nisam ni ja video pa mu nisam javio. Svakako učestvujemo i dalje. Ionako ne bismo bolje izabrali ������

                                Comment

                                Working...
                                X