Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se bas svidja njegova ekipa ovi RB imaju potencijal sa dobijaju matchupe.

    QB: Brady, Jones
    WR: Ridley, Brown, Boyd, Sterling, Jeudy
    RB: Cook, Jones, Akers, Moss
    TE: Higbee, Smith
    DST: NEP
    K: Myers

    Neka srednja zalost, mimo par igrača. Moram se moliti za zdravlje ove prve dvojice RB i da se nadam da će biti ovi rukiji dobri.

    Comment


    • QB: L. Jackson, Burrow
      RB: Kamara, Singletary, Lindsay, McKinnon, Pollard
      WR: Edelman, Woods, Fuller, Marvin Jones
      TE: Kittle, Cook
      K: Prater
      DEF: Bills

      S obzirom da je bio poluimprovizovani draft, nije loše.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Ekeler je simpa isto
        On je meni bio jedan od najvrednijih igraca prosle sezone. Ja ga ugrabio u trecoj rundi znajuci da Gordon nece igrati prvih pet nedelja... reko ko zna oce li se uopste i vratiti u tim. Onda kad se Melvin vratio, Ekelera prebacili na hvatanje i on ludak sabio sezonu. Mada drugacije ce oni igrati ove sezone tako da ne znam oce li ponoviti proslu sezonu.

        Comment


        • West Coast Choppers

          qb - Josh Allen, Drew Brees

          rb - Joe Mixon, Conner, Singletary, Ingram

          wr - Fuller, Metcalf, Jeudy, Pittman, Christian Kirk

          te - Jared Cook, Kyle Rudolph

          k - Justin Tucker

          d - Buffalo Bills

          Comment


          • QB: Rodgers, Newton
            RB: Conner, Ekeler, Coleman, Michel
            WR: Diggs, Hillton, Landry, Jefferson, Sanders
            TE: Kelce, Ebron
            K: Fairbairn
            DEF: Bears

            Ovako kad pogledam i ne deluje lose, cak sam i dobio ocenu A, al sa projektovanim 5. mestom

            Comment


            • Originally posted by The Changeling View Post
              QB: Ryan, Stafford... Ryana sam i planirao da uzmem tako da sam zadovoljan.

              RB: Jacobs, Mixon, Howard, Montgomery(ovaj je u autu 2-4 nedelje ali ce svakako biti dobra zamjena), Swift... odlicno.

              WR: Cooper, Lockett, Gallup, Samuel(znam da je povrijedjen i da ce propustiti nekoliko utakmica... ali kad se vrati to je WR1 za 49erse) moglo je i bolje odje, ali nije ni ovo lose.

              TE: Hockenson, Herndon... od ove dvojice ne ocekujem ama bas nista, ali su solidni pikovi s obzirom u kojim sam ih rundama ugrabio

              K: M.Gay... ako napad Tampe bude busio kako hype nalaze, ovaj ce debelo da se isplati

              DEF: Colts... top5 odbranu lige uzeo 156. pikom Zamalo se nisam upisao od smijeha kad sam vidio da su i dalje dostupni

              Ja sam zadovoljan ovim timom S obzirom da sam birao poslednji, dobar posao.

              Ne bih da uporedjujem roster sa ostalima, ali ovako na prvi pogled mislim da je ovo B+
              Dva WRa Dallasa, ako skupljaš sličice kod mene je treći, baci mi poruku tokom sezone da se dogovorimo.

              Opasna RB postava, ne puno ljudi sklonih povredama. Mislim da imaš jedna od boljih timova za sada.

              Kod mene na klupi sve rezerve i rookiji i Mack, uzdam se uveliko u prvu postavu i da će Hurst da pokida kao što i hoće.

              Comment


              • Uzeh juce Antonia Gipsona,danas otpusten Piterson.Divno.

                Comment


                • Tampa jutros najurila onog kickera kojeg sam draftovao

                  Comment


                  • Uzeh Pitersona u nadi da ću imati od njega 7-10 poena svake nedelje ali ajde sačekaću možda ne završi karijeru

                    Comment


                    • Originally posted by The Changeling View Post
                      Tampa jutros najurila onog kickera kojeg sam draftovao
                      Promenili su 11 kikera za 7 godina.

                      Comment


                      • Ekipa koja draftuje kicker-a na 28. piku ne može bolje da prođe.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zaboravio sam to pa me juče priča o tome podsjetila da su tog Gaya draftovali u petoj rundi. Ljudi lagano uzimaju startere u petoj rundi ili neke injury prone igrače koji su boom or bust, što i dalje ima više vrednosti nego uzeti kikera u petoj i katovati ga nakon godinu. Plus prošle godine Vita Vea u prvoj rundi, damn ala kakav saobraćajni sudar Tampe sa tim draftom.

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Zaboravio sam to pa me juče priča o tome podsjetila da su tog Gaya draftovali u petoj rundi. Ljudi lagano uzimaju startere u petoj rundi ili neke injury prone igrače koji su boom or bust, što i dalje ima više vrednosti nego uzeti kikera u petoj i katovati ga nakon godinu. Plus prošle godine Vita Vea u prvoj rundi, damn ala kakav saobraćajni sudar Tampe sa tim draftom.
                            Svuda ima loših procena. Setimo se tvoje sa Rosenom i Murray-em

                            Inače Rosen otpušten, voleo bih da ga Saintsi pokupe sledeće godine pored Hilla i Winstona mada male su šanse.


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • Čudo Toma nije zvao Gostkovskog u Tampu, solidan kicker.. Ne znam što ga najuri Beličik, jeste imao neku povredu ali eno ga sada u Tenesiju.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Svuda ima loših procena. Setimo se tvoje sa Rosenom i Murray-em

                                Inače Rosen otpušten, voleo bih da ga Saintsi pokupe sledeće godine pored Hilla i Winstona mada male su šanse.


                                Sent from my iPhone using... using my brain cells
                                Nisam ja rekao da je Murray loš igrač, već da je potez pogrešan. A bi oko toga nisam bio u pravu, hvala svim nebesima i šta god gore postoji što mudatiji i pametniji ljudi vode pustinjsku franšizu.

                                Comment

                                Working...
                                X