Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma pogledao sam malo po YT i uzdam se u početničku sreću i u noobare od protivnika


    Sent from my iPhone using... using my brain cells

    Comment


    • Nije vam lijepo da dijelite strategije pred draft da vas ko ne iskoristi kasnije i to najdobronamjernije vam kažem. Zavisi i od toga dje ce vam pik biti sa kojeg mjesta cete draftovati.

      Comment


      • Ma ovo su neke opste taktike koje manje vise svako koristi, prvo skill igrace pa onda ostatak osim ako je bas neki vrhunski igrac u pitanju sa druge pozicije i to je to, nema tu neke nauke. Nisam rekao koje igrace

        Comment


        • Originally posted by MrTwister View Post
          Nije vam lijepo da dijelite strategije pred draft da vas ko ne iskoristi kasnije i to najdobronamjernije vam kažem. Zavisi i od toga dje ce vam pik biti sa kojeg mjesta cete draftovati.
          A možda i ja igram igru

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            A možda i ja igram igru
            Sto bi rekli ameri, 4d sah

            Comment


            • Ja ću koristiti moj njuh i znanje ko je koliko korišćen u kojoj ekipi pa dokle doguram. Neću preskočiti CMC-ja ali već vidim da Dalvina preskačem. Nešto mi govori da ga neće izrabljivati zbog povrede potencijalne.

              Tu je i Murray iz Saintsa, koji je korišćen do jaja. Signletary iz Billsa će biti zvezda sezone što se tiče rb. I tako, Coltsi su draftovali jednog dobrog rb, a ispred zid u vidu Nelsona. Uzdaću se u to što kolko tolko pratim NFL da baš ne budem poslednje sranje.

              Comment


              • Kad budes draftovao, tamo gde je lista igraca imas kolonu ADP (average draft position) odnosno prosek na kojoj se poziciji se odredjeni igrac najcesce bira u ligama. Na osnovu toga mozes otprilike da ocenis i koliko ga ljudi vrednuju.

                Comment


                • Dalje ruke od CMCa Prošle sezone mi je doneo promociju u elitu

                  Comment


                  • Mozda je kasno sad, al 1 extra mjesto za IR usled korone bi valjalo.

                    Comment


                    • Originally posted by MrTwister View Post
                      Mozda je kasno sad, al 1 extra mjesto za IR usled korone bi valjalo.
                      Nije kasno, baš sam danas razmišljao o tome. Odlučio sam da ću uprkos sveu ove sezone staviti 1 IR, a možda čak i 2. Ostale lige u kojima igram imaju i po 3 ove sezone, i ludilo je što mi do sada nismo imali. Ukoliko se većina bude bunila ove sezone brišem ga sledeće, ali mora da imamo bar jednu testnu sezonu, a ove je ja mislim IR čak i potreba a ne luksuz.

                      edit- otvorio se draft, može da vidite draft pozicije. Ja sam 10i, idealno
                      Last edited by Bastia33; 03-09-20, 19:31.

                      Comment


                      • Dobro je, probudih se na vrijeme

                        Comment


                        • Može IR, ipak je drugačija sezona!
                          Ti Aleksa Znao da biraš prvi ili te samo toliko hoće CMC??
                          Last edited by Mark0; 03-09-20, 19:41.

                          Comment


                          • E sad ćete vidjeti najgori sajt za draft ikada. Ne znam šta su mu uradili u odnosu na prošle godine kada je isto bio najgori od svih, ali ovo je posebna priča.

                            Comment


                            • Vidi prvi biram

                              Comment


                              • Ja trecu godinu zaredom zadnji biram. Jebala se nekome majka za to...

                                Comment

                                Working...
                                X