Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu sam,Luzeri

    Comment


    • Uvek li ima jedan pametan rb pred start da jede pite..

      Comment


      • Je li draft bio zakazan za 20h pa ste pomjerili za 21h? Ili sam ja izlapio

        Comment


        • Originally posted by The Changeling View Post
          Je li draft bio zakazan za 20h pa ste pomjerili za 21h? Ili sam ja izlapio
          Izlapio si

          Comment


          • Danas draft u 9, ako je neko zaboravio da podsetim.

            Comment


            • To, ja sam tek sada stigao kući a planirao sam pustiti poruku svima.

              I evo ga hahaha Seattle potpisao Josha Gordona, neka je sudbina da su to uradili baš pred naš draft. Ko povlači okidač i kada, je li 3. runda prerano?

              Comment


              • Je l da krcam na početku rb i wr i za bench ili bench ide na kraju kad se izabere prva postava?

                Comment





                • Zato sam i rekao bolje draft sto kasnije, prvo ono sa Fournetom, pa onda Kamara jede govna sa hold outom itd. Bice tu jos kojesta.

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Je l da krcam na početku rb i wr i za bench ili bench ide na kraju kad se izabere prva postava?
                    Ti biras igrace redovno za prvu postavu od pocetka i ako na primer odaberes dva rb onda sledeci put kad odaberes nekog rb-a bice prebacen na klupu itd. Ukratko moj savet sto se taktike tice jeste da biras wr-ove i rb-ove u prvim rundama, recimo prvih 5 pa onda posle mesano sta ti odgovara osim u slucaju Mahomesa, njega mozes i pre pete runde u zavisnosti od toga kako se razvija situacija. Pogledaj malo na yt ili na google oko taktika za draft i to jer secam se svog prvog drafta kad jos nisam znao kako tacno funkcionise, to je uzas bio

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Je l da krcam na početku rb i wr i za bench ili bench ide na kraju kad se izabere prva postava?
                      Imaš na sajtu dio koji se zove mock drafts, tu možeš sa random likovima da draftuješ kao za trening, iz koje god pozicije želiš. Probaj tu par taktika pa vidi šta ti najbolje odgovara. Takođe pogledaj na netu, prije svega na redditu, postoje Beersheets i Slayeri u excelu (neko ko ima previše vremena u životu napravi ranking svih igrača prema nekom algoritmu, ali jako često bude korisno i začuđujuće tačno, bar za neku orijentaciju kada koga za draftovati).

                      Sad opet sve je do pojedinca ali ja volim što prije uzeti što više RB-ova i WR-ova, a QB na dirati prije 9-10 runde jer osim ako ne uzimaš Mahomesa u prvoj rundi, likovi poput Russella ti neće praviti toliko više poena od tipa Rodgersa, jedan ide u petoj rundi a drugi u 11. rundi.

                      I vjerovatno je loše što ovo govorim prije samog drafta u ovoj temi ali ajde nije money liga, ove godine obrati pažnju na RB-ove u prvoj rundi, koliko sam shvatio i kombinovao jako je bitno zabosti bar dva RB-a u prve tri runde jer od tipa pika 40 pa do 60-70 postoje ljudi na WR pozicijama koji mogu lagano da izdominiraju i budu ti WR1. Osim ako neki jebački WR ne padne opasno u prvoj rundi da ga jednostavno ne možeš izbjeći, čini mi se da je RB najbolja opcija

                      Comment


                      • NFL Fantasy

                        Hvala na odgovorima ljudi. Kad se odbrana diže? Od QB ću Allena neću Mahomesa. Sranje divizija a istrči on za dosta TD. Valjda se i to računa

                        Uradio sam jedan mock, videh da sam drugačije uzimao igrače, uglavnom su ljudi kupili medju prvih par sa vrha a ja sam Diggsa skrolao i pokupio.

                        Da li mi je loše da gomilam iz jednog tima pošto oni pauziraju svi iste sedmice
                        Sent from my iPhone using... using my brain cells

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Hvala na odgovorima ljudi. Kad se odbrana diže? Od QB ću Allena neću Mahomesa. Sranje divizija a istrči on za dosta TD. Valjda se i to računa

                          Uradio sam jedan mock, videh da sam drugačije uzimao igrače, uglavnom su ljudi kupili medju prvih par sa vrha a ja sam Diggsa skrolao i pokupio.

                          Da li mi je loše da gomilam iz jednog tima pošto oni pauziraju svi iste sedmice
                          Sent from my iPhone using... using my brain cells
                          Generalno jeste loše, jer zavisiš od te jedne utakmice i ako izađe neko ko ih je skontao, ti gubiš sigurno. Bilo je čak prošle godine analiza da li bi tim sastavljen samo od igrača Chiefsa uspio išta, i tipa rezulatit su baš šareni. Kada dobijaju, imaćeš rekordne brojeve bodova, ali kada gube padaš i ti sa njima. Plus kao što si spomenuo taj bye week koji onda sigurno gubiš.

                          A za odbranu, nju predzadnju, a kickera zadnjeg, tako je radim, može i obrnuto.

                          Comment


                          • Znači i dobra odbrana ne donosi puno da je dižem ranije? Tipa odbrana Billsa koja će isprskati diviziju i šire


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • Iz mog iskustva puno je bitnije protiv koga odbrana igra nego koliko je ona sama dobra. Ne dobijaš bodove za tackle for loss i 3&out već za sackove i pickove, a to dobri napadi rijetko dopuštaju.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Hvala na odgovorima ljudi. Kad se odbrana diže? Od QB ću Allena neću Mahomesa. Sranje divizija a istrči on za dosta TD. Valjda se i to računa

                                Uradio sam jedan mock, videh da sam drugačije uzimao igrače, uglavnom su ljudi kupili medju prvih par sa vrha a ja sam Diggsa skrolao i pokupio.

                                Da li mi je loše da gomilam iz jednog tima pošto oni pauziraju svi iste sedmice
                                Sent from my iPhone using... using my brain cells
                                To ti je generalno losa taktika osim u nekim ludackim napadima, prvo iz tog razloga koji si naveo drugo zbog raspodele poena, retko ce oba ili vise igraca biti dominantni uvek osim kao sto sam rekao u nekim ludackim napadima. Secam se onog Meningovog sa Denverom 2014 kad si gazio ako si imao Sandersa i Thomasa iz Denvera al to se ne desava cesto.
                                Sto se tice igraca koje biras, ako hoces da se sprdas malo onda uzimaj igrace koje gotivis ali ako hoces da odigras ozbiljnije onda kazem proguglaj malo ali svakako ce ti prvi put biti slab. Ja sam isto tako kao ti razmisljao kad sam prvi put igrao, tacno se secam da sam birao Flacca tipa u drugoj rundi jer sam bio nalozen posle SuperBowla a likovi s kojima sam igrao mi se smejali

                                Ostavicu ovo iako vidim da Bastija i ja pisemo manje vise isto

                                Comment

                                Working...
                                X