Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte igraca koji je redovan u prvoj ligi
    Tu sam ja...
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Znaci sad nam trebaju jos trojica?

      Comment


      • Jos jedan za neki minimum, mada imamo jednog u rezervi.

        Comment


        • Pozdrav ljudi. [emoji3]
          Sad mi javiše za fantazi. Nisam bio dugo online, van mreže sam totalno.
          Nisam u toku sa novostima. Rad sam da igram i ove sezone. Ako ste u međuvremenu našli nekoga, nije nikakva frka, preskočiću ovu sezonu. [emoji6]

          Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ima nas sada 20. Da nadjemo jos dvojicu, pa onda nece biti promena u I i II ligi.

            Kad ste svi vec tu, nikom da se ne oduzima prvoligaski status.

            Comment


            • Sjajno

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Pozdrav ljudi. [emoji3]
                Sad mi javiše za fantazi. Nisam bio dugo online, van mreže sam totalno.
                Nisam u toku sa novostima. Rad sam da igram i ove sezone. Ako ste u međuvremenu našli nekoga, nije nikakva frka, preskočiću ovu sezonu. [emoji6]

                Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                Odlično, dobrodošao nazad

                U super smo situaciji sada, u najgorem slučaju dvije lige 10/10 što je odlično. I mogu samo da kažem da je ogroman uspjeh što se nas 20 ove, i 20+ godinama u nazad okuplja s obzirom na trenutno stanje i usranost ovog foruma, kao i postotak stanovništva koje prati NFL.

                Comment


                • Cisto da znate, meni ne bi bilo mrsko da se vratim u drugu ligu. Bolje da se igraju dvije po 10 nego jedna od 12 a druga od 8. Isti mi je k*rac u kojoj cu ligi igrati dokle god su clanovi aktivni.

                  I ovo sto je Bastia napisao. Vala, svaka nam cast Najbolja ekipa na forumu je na NFL sekciji

                  Comment


                  • Svake godine imamo prijave pred start, verujem da cemo uspeti da nadjemo jos dvoje, pa da bude sve kako smo planirali.

                    Comment


                    • Kad se to igra, ima li informacija? Kad zaseda krizni štab avnoja u Jajcetu sa Rićmom na čelu?

                      Comment


                      • Originally posted by Mark0 View Post
                        Svake godine imamo prijave pred start, verujem da cemo uspeti da nadjemo jos dvoje, pa da bude sve kako smo planirali.
                        Pa ja imam jednog u rezervi koji je potvrdio da će igrati ako ga zovnem, tako da u suštini jedan fali za 12/10. Ako ostane 10/10 ti ili Power preuzimate ulogu komesara.

                        Comment


                        • Onda da vidimo za još jednog. Ja sam ostavio i na NBA temi, ili ako neko ima još sa strane..

                          @Uros
                          Liga pocinje 09.09. znaci draft organizujemo najkasnije nedelju dana pre, odnosno tokom one tamo nedelje.
                          Last edited by Mark0; 21-08-20, 11:45.

                          Comment


                          • Originally posted by Mark0 View Post
                            Onda da vidimo za još jednog. Ja sam ostavio i na NBA temi, ili ako neko ima još sa strane..

                            @Uros
                            Liga pocinje 09.09. znaci draft organizujemo najkasnije nedelju dana pre, odnosno tokom one tamo nedelje.
                            Haha pokršiće se ljudi da rode još jednog igrača samo da ne budu komesar

                            Slažem se za draft, mada kada pokrenemo to pitanje vidjećemo odgovara li svima radni dan. Draft najčešće bude vikendom naveče tako da mislim da ne treba ni vikend 5-6.9 isključiti
                            Last edited by Bastia33; 21-08-20, 11:48.

                            Comment


                            • Objasnio mi je Power do detalja sve, ostalo je samo jedno pitanje - odbrana se bira kompletna?

                              Nemoj neko da je pipnuo odbranu Billsa, Josha Allena, Diggsa i Singletary-ja koji ce eksplodirati ove godine. Deal?
                              Last edited by Cassius Clay; 21-08-20, 12:31.

                              Comment


                              • Tako je, odbranu biraš timsku.

                                Comment

                                Working...
                                X