Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar nije trigger Banjaluka grobar? Biće onda da je on ispao. Bizoni je Jack, a YNWA je pepesnyg ili tako nekako beše?

    Comment


    • Moj tim je Loco Syndicate jos jednom da potvrdim da cu igrati.

      Comment


      • Ahaa a Banjaluka je Mr.M onda, važi

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Ahaa a Banjaluka je Mr.M onda, važi
          Tako je

          Comment


          • Comment


            • Dobio sam invite, ali ne mogu da se pridruzim Kaze da je liga full i da se obratim drugu Komesaru.

              Lijepo smo poceli

              Comment


              • Originally posted by The Changeling View Post
                Dobio sam invite, ali ne mogu da se pridruzim Kaze da je liga full i da se obratim drugu Komesaru.

                Lijepo smo poceli
                Drug komesar ti odmah u startu udara sankcije, ne može tek tako da se ušeta nazad u prvu ligu

                Probaj sada, izbacio sam ove što su ispali, tj dvojicu kada ti uđeš izbaciću i trećeg

                Comment


                • Evo sad moze.

                  A sta ces... Prvi put kad ste me metnuli u drugu ligu je bilo zato sto sam sezonu prije toga propustio pa ste mi ukinulu poziciju u elitnom rangu A drugi put sam ispao iz prve lige jer nisam procitao pravila pa nisam znao da se one utjesne plej of utakmice broje

                  Ali vidis da me druga liga nikad ne moze zadrzati. Ja sam kao herpes... uvijek se vratim

                  Comment


                  • Na koju foru mislite da sprovedete offline draft?

                    Comment


                    • Mozda je tako namešteno genericki, treba da se namesti kada se zakaže draft. Ako si to video u podešavanju lige..

                      Comment


                      • Bastia POTVRDIO
                        Wicked Games (MrTwister) POTVRDIO
                        CDC team (za njega odgovara @Sinovac? ) POTVRDIO
                        Vidikovac Packers (Mark0) POTVRDIO
                        Addicted2HouseMusic (zola)
                        Polk High 33's (Ol Dirty) POTVRDIO
                        Detektiv Ventura (Crni Đorđe) POTVRDIO
                        Loco Syndicate (trigger) POTVRDIO
                        Sinovi naslednici (Sinovac) POTVRDIO

                        Aleksoni POTVRDIO
                        Powerslave (ili kako se već sad zove) POTVRDIO
                        GAGA POTVRDIO
                        Zola mi se ne javlja već par dana i to me brine, nije bio na forumu tačno mjesec dana. Gagi ću sad šibnuti poruku, ako se ne pojave u nekom kulturnom periodu spadamo na 10 igrača i tako igramo, dvojica ispadaju. Ako se jedan pojavi a drugi ne, ubacujem sledećeg po redu iz druge lige. Ali pošto sam ja bio sledeći po redu da ispadnem i prve spomeniću i tu opciju da ne ispadnem pakšu, ali takođe sam stava da je nedopustivo da 4 igrača ispadaju iz prve lige, i 3 je puno.

                        EDIT potvrdio je i GAGA, 11 nas je u odlično i brzom odazivu, to mi se sviđa

                        Fali jedino zola, ako neko ima kontakt s njim ili zna kako da ga kontaktira van foruma molio bih da to uradi tako da se što prije sastavimo i dogovorimo draft.

                        Originally posted by The Changeling View Post
                        Na koju foru mislite da sprovedete offline draft?
                        Baš ovo što je Marko rekao, tako bude po defaultu pa se namjesti kada se mi dogovorimo. Ko bi vas sve skupio u istu prostoriju jbt ni ovako ne budemo uvijek svi na draftu
                        Last edited by Bastia33; 19-08-20, 17:27.

                        Comment


                        • Ili, još jedan predlog, da zadržimo trećeg odzada iz prošle sezone?

                          Znači ukoliko se zola na pojavi ovo su opcije, pa se izjasnite:

                          - ulazi četvrti iz druge lige (12 nas je)
                          - ispada četvrti iz prve lige (10 vas je)
                          - Jack opstaje i ispadaju dvojica+Zola iz prve lige (12 nas je)

                          Ja glasam za poslednju opciju.
                          Last edited by Bastia33; 19-08-20, 17:42.

                          Comment


                          • Ova treca opcija je najbolja.

                            Comment


                            • Cetrti iz lige sam ja.

                              Osurio me Slejvara u borbi za trece mesto.

                              II liga ima problema sa brojem ucesnika.

                              Edit: Ako racunamo Dzeka i mene, ima nas 5 u II ligi, a vas 11.

                              Ne znam ni ja jos koliko dana da cekamo. Ako nas ne bude vise od 16, ja sam za to da igramo svi zajedno pa dogodine mozda nova preraspodela. Sa tim da se vodi ko je trebao ove godine da bude prvoligas.

                              Edit 2: Za II ligu su se javili:
                              Sova
                              Blaske
                              jevta
                              Bizoni
                              pepesnyg

                              Edit 3: Sad sam prebrojao. Dvojica iz moje lige+zola nisu dugo ulazili. Imamo jos dva clanova foruma koja su tu jedan se prijavio tako da nas ima 17. Napravio sam previd, pepesnyg se javio u ovoj temi.
                              Last edited by Ricma; 19-08-20, 19:02.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ne znam ni ja jos koliko dana da cekamo. Ako nas ne bude vise od 16, ja sam za to da igramo svi zajedno pa dogodine mozda nova preraspodela. Sa tim da se vodi ko je trebao ove godine da bude prvoligas.
                                Ni ja ne bih da otežemo jer i kada se svi jave opet je proces od par dana da se pozovu svi u ligu i da svi koji trebaju dostave mailove, onda imaš par dana da se dogorimo oko toga kada draft odgovara najvećem broju ljudi, a nije ni dobro da ostavljamo draft za srijedu prije kickoffa.

                                Ako brojno stanje ostane ovakvo ja sam za jednu ligu od 16, miljama bolja opcija od dvije po 8. Ali zavisiće od vas, ako se kod vas javi još npr dvojica, razmišljaćemo šta onda. Ne smeta ni meni da siđem u drugu da se otarasim ove komesarske pozicije već jednom.

                                Jesi poslao ostalim PM?
                                Last edited by Bastia33; 19-08-20, 18:58.

                                Comment

                                Working...
                                X