Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack 10 View Post
    Evo i ja da okacim tim kao veliki fan Seattle Seahawksa draftovao sam 2 ljubimca moja ...Od svih WR ocekujem mnogo...

    QB Russell Wilson SEA.......QB Alex Smith KS .........QB Matt Flynn OAK
    RB DeMarco Murray DAL.... RB Michael Bush CHI......RB Jonathan Dwyer PIT
    WR Sidney Rice SEA.........WR Torrey Smith BAL.....WR Lance Moore NO
    TE Tony Gonzalez ATL.....TE Brandon Pettigrew DET
    K Sebastian Janikowski OAK..........K Mason Crosby GB
    DEF.TEAM Chicago Bears........Dallas Cowboys
    Ovo sto imas je vise nego dobro, ali ti fali bar po jos jedan WR i RB. Hvataca jos nekako i mozes da nadjes, rb-a bas tesko.

    Comment


    • Kako iskulirase moj roster...

      Danas sam izanalizirao moje pikove i koga sam mogao da uzmem i opet bih iste igrace izabrao.

      Comment


      • Videcemo, jesam se zeznuo,trebao sam jos jednog solidnog RB,tipa Piterson ili Flinc mozda
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          QB: Drew Brees, BrandonWeeden
          RB: Darren McFadden, C.J. Spiller, Mike Tolbert(najgori od sve dece xD), Le'Veon Bell
          WR: Kenny Britt, Steve Smith, Greg Little, Stephen Hill
          TE: Ed Dickson, Coby Fleener
          K: Matt Prater
          DEF: Hoouston Texans
          QB - odlican
          RB - Ako McFadden bude zdrav i tu si odlican. Tolbert moze da zabode koji TD, mada bih ga ja menjao. On je ipak FB
          WR - Britt nepouzdan, Smith legenda i sjajan igrac ali je mene prosle sezone ukanalio. Panteri su bas losi jbg. Little i Hill ispod proseka
          TE - Nije lose. Dickson je prva opcija jer je Pitta povredjen. Fleener bi mogao da bude dobar
          K i Def - Ok

          Eto ti

          Comment


          • Мајк Гудсон ми касни на прозивку. Има га и'шутирам ако се не појави за 24 сата.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment




            • Kako je mocan brat. Samo da izbaci advoktasku firmu, pa da se kida.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Neka neko stavi ko je ko u prvi post da mogu dogovarati neki trade, ovako pojma nemam ko je ko
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ko će s tobom trejdovati prevaro
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Zanima me ko je tim necemo biti zadnji, imam jednu zanimljivu ponudu
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Tebow nece naci angazman. To ti je Rondon.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Tebow nece naci angazman. To ti je Rondon.
                        Imam neki dobar osecaj oko njega, na kraju krajeva bolje mi je da ga trejdujem pa ga svakako mogu otpustiti, radije bih uzeo nesto za kickera nego da izbacim jednog...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Das mi sva 3 kickera i imamo deal.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tebi svakako treba kicker A ja hocu da rizikujem sa Tebowom, kakogod ti ces Tebowa otpustiti verovatno do pocetka sezone ako ne nadje angazman... Besplatno ti nudim dobrog kickera prakticno.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Mnogo si mi ti mutan

                              Do kada ovaj ima vremena da nadje tim ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Rondo9 View Post
                                Mnogo si mi ti mutan

                                Do kada ovaj ima vremena da nadje tim ?
                                Do kraja sezone Znaci bukvalno moze se desiti da ne igra celu sezonu ako ne nadje angazman... Deal je takav da ti dobijas kako god okrenes
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X