Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ali zasto 3 jebena kikera?

    Jedan je dovoljan i onda ga samo zamenis kada mu bude bye week. Ja vec dve godine za redom tako radim i nemam nikakvih problema. Uvek se nadje neko pouzdan.

    Bez sale, moras to da menjas...
    Pa vidis sta sam napisao a Henerija sam pokupio u zadnjoj rundi drafta misleci da nemam rezervu na kickeru... Mada nisam nezadovoljan time, mislim da ga mogu lepo draftovati za solidnijeg TE-a nego sto sam mogao pokupiti u tom trenutku
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Htio sam Steven Jacksona ali otisao mi pred nosom, nzm ni ko ga uzeo
      Ja

      Comment


      • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Pa vidis sta sam napisao a Henerija sam pokupio u zadnjoj rundi drafta misleci da nemam rezervu na kickeru... Mada nisam nezadovoljan time, mislim da ga mogu lepo draftovati za solidnijeg TE-a nego sto sam mogao pokupiti u tom trenutku
          Trejdovati mislis...

          @Powerslave - Stafford moze da donese dosta poena jer ima najboljeg wr-a u ligi. Na poziciji RB-a si odlican. Na WR-u si isto dobar. Johnson je u top5 resivera u ligi, ali ne i kada je fantasy u pitanju. Nelson dobar, Blackmon strasan potencijal. Olsen je dobar TE, ali se Carolina raspada. Pod hitno menjaj Kellera - taj je zavrsio karijeru. K bio najbolji prosle sezone i na kraju imas onu odbranu koju sam ja ciljao.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Trejdovati mislis...

            @Powerslave - Stafford moze da donese dosta poena jer ima najboljeg wr-a u ligi. Na poziciji RB-a si odlican. Na WR-u si isto dobar. Johnson je u top5 resivera u ligi, ali ne i kada je fantasy u pitanju. Nelson dobar, Blackmon strasan potencijal. Olsen je dobar TE, ali se Carolina raspada. Pod hitno menjaj Kellera - taj je zavrsio karijeru. K bio najbolji prosle sezone i na kraju imas onu odbranu koju sam ja ciljao.
            Vidis da nisam dobar nikako, pricamo o draftovanju celu vece pa... Videcu, ako uspijem da ga uvalim nekome bice dobro
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • QB:Andrew Luck,Carson Palmer
              RB:Ray Rice,BenJarvus Green-Ellis,Bernard Pierce,LaMichael James
              WR:Larry Fitzgerlad,Marques Colston,Kendall Wright,Mohamed Sanu,Rod Streater
              TE:Brandon Myers,Dwayne Allen
              K:Blair Walsh
              DEF:Arizona Cardinals

              Valja li ovo sta? Jel imam sanse protiv Nebojse u prvom kolu?

              Comment


              • Valja. Ja tek sad vidim da sam rizikovao dosta, kontam da ce moji jednu nedelju biti fenomenalni, a onda cu druge jedva da sakupljam bodove.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • QB: Drew Brees, BrandonWeeden
                  RB: Darren McFadden, C.J. Spiller, Mike Tolbert(najgori od sve dece xD), Le'Veon Bell
                  WR: Kenny Britt, Steve Smith, Greg Little, Stephen Hill
                  TE: Ed Dickson, Coby Fleener
                  K: Matt Prater
                  DEF: Hoouston Texans

                  Moj tim sa skromnim mogucnostima.Mislim da sam generalno dobro prosao, za neke koje sam draftovao sam ocekivao da ce otici ranije.

                  Ovo ce vas sigurno sokirati.

                  Spiller's (knee) step-grandfather was involved in shooting spree in North Florida on Saturday, The Buffalo News reports. Two men were killed, two were wounded, and then Hubert Allen Jr., Spiller's step-grandfather, killed himself.

                  Analysis: The story made national news. Spiller is thought to be close with his step-grandfather and it seems there's a decent chance he will be away from the Bills for a short time in the coming days.
                  Igrao je u subotu uprkos tome tako da za sada nema brige.

                  Comment


                  • QB:Robert Griffin III,Eli Manning
                    RB: Doug Martin,Amar Bradshaw,Joseph Randle,Zac Stacy,Ryan Williams
                    WR: Demaryius Thomas,Anquan Boldin,T.Y. Hilton,Vincent Brown,Julian Edelman
                    TE: Jordan Cameron
                    K: Dan Bailey
                    DEF: Packers

                    Sta mislite o mojoj ekipi?
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Samo nisam znao da su ovako slaba ocekivanja od Fitzgerald-a, ja sam mislio da je on i dalje elite WR, to valjda zato sto jos uvek igram Madden 08

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Samo nisam znao da su ovako slaba ocekivanja od Fitzgerald-a, ja sam mislio da je on i dalje elite WR, to valjda zato sto jos uvek igram Madden 08
                        On je mozde i drugi WR po kvalitetu ali vec godinama nije imao dobrog QB-a. Sada ima solidnog Palmera i ja ocekujem da bude daleko bolji nego sto je bio prosle sezone.

                        Comment


                        • Palmer

                          Comment


                          • Evo i ja da okacim tim kao veliki fan Seattle Seahawksa draftovao sam 2 ljubimca moja ...Od svih WR ocekujem mnogo...

                            QB Russell Wilson SEA.......QB Alex Smith KS .........QB Matt Flynn OAK
                            RB DeMarco Murray DAL.... RB Michael Bush CHI......RB Jonathan Dwyer PIT
                            WR Sidney Rice SEA.........WR Torrey Smith BAL.....WR Lance Moore NO
                            TE Tony Gonzalez ATL.....TE Brandon Pettigrew DET
                            K Sebastian Janikowski OAK..........K Mason Crosby GB
                            DEF.TEAM Chicago Bears........Dallas Cowboys
                            sigpic

                            Comment


                            • 3 QB?
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • TO sam se nesto zbrzo slucajno ali Flynn je tu kao ukras cisto
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X