Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaju se međusobni mečevi

    Comment


    • U tom slučaju povlačim izjavu i neka pobedi bolji.
      sigpic

      Comment


      • Fuck up Mark

        Nek je Kamara dobio loptu na 4th&2 do end zone...

        Comment


        • Ajde Powerslavee, bori se do kraja

          Comment


          • Omasio sam sa TE, ali nema predaje!

            Comment


            • Treći uzastopni plejof obezbeđen.
              sigpic

              Comment


              • Kakva tesna pobeda protiv ODBa, sad opet protiv njega u plejofu, mislim da su mi sanse minimalne al opet nadam se, zna se sta je bilo prosli put kad sam sa 7-6 otisao u plejof

                Comment


                • Cilj ispunjen, bye week obezbijeđen. I uz to ubjedljivo najviše poena kroz regularnu sezonu

                  Ali sve to pada u vodu ako Gordon i Conner ne budu spremni week 15.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Cilj ispunjen, bye week obezbijeđen. I uz to ubjedljivo najviše poena kroz regularnu sezonu

                    Ali sve to pada u vodu ako Gordon i Conner ne budu spremni week 15.
                    Cestitam kolega po bye-u Jbga namesti se i Konor da se povredi,ja sam u sustini imao srece sa povredama u toku sezone,samo malo nesto Mixon na pocetku i sad Olsen mi zavrsio sezonu,taman Kem kreno da ga trazi po RedZoni
                    sigpic

                    Comment


                    • Da da baš sam to gledao danas, tebe će Olsen da namuči jer nema puno kvaliteta na TE poziciji sada. Jedino da ideš na nekog boom-or-bust pa šta bude, imaš jednog takvog već

                      Hvala, i tebi. I srećno ljudi

                      Comment


                      • Ko je ispao posle regularnog dela, Banjaluka i Purple pain ?

                        Comment


                        • Waiver lista je suva, nema više ništa kršteno da se nađe ni na drugim pozicijama, kamoli na tajtendovima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Kakva tesna pobeda protiv ODBa, sad opet protiv njega u plejofu, mislim da su mi sanse minimalne al opet nadam se, zna se sta je bilo prosli put kad sam sa 7-6 otisao u plejof
                            Jos se razmisljam da li da stavim Davisa umesto Reeda mada ne bi ni to pomoglo. AJ Green isto svoje odvrmorio sto bi rekao Stojan, moracu da se krpim opet. Nisam tempirao formu lepo a ti si se zaleteo, bice dobar mec

                            Comment


                            • Koliko clanova ispada iz lige na kraju sezone? S obzirom da sam sedmi, jesam li osigurao opstanak?

                              Comment


                              • A što nam je Derik Henri na waiver listi lige, ništa a?
                                Last edited by Crni Đorđe; 07-12-18, 17:59.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X