Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bastia digao ruku na sebe

    Comment


    • Pa ja ću da se sečem. Zna li ovaj nekom drugom baciti TD?

      Čestitke Power Biće gusto na kraju baš dosta nas ima bruka timove

      Comment


      • Ahahaha pa kako sam ubo odbranu Denvera za ovo kolo Samo da mi se ostatak tima ne raspadne u nedelju...

        Comment


        • gr.jpg

          Da okacim ovo jos jednom. Tacno me sramota kakvu katastrofu od tima imam.

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            [ATTACH=CONFIG]16365[/ATTACH]

            Da okacim ovo jos jednom. Tacno me sramota kakvu katastrofu od tima imam.
            Ova igra je nepredvidiva kao kiša u Londonu. Ali opet najbolji fantazi koji postoji, za dva koplja iznad svih ostalih.
            sigpic

            Comment


            • Banovati ovog Gurleya sa fantazija, nema druge.

              Comment


              • A najgore sto nije imao neku jardazu ali je nabio poene sa 3 TD, znaci ima prostora za nekih 150y i 1 TD sledece nedelje, bio bih zadovoljan sa tim A sto je jos gore iako ima odlicnu sezonu verovatno nece oboriti neke rekorde tipa broj TD-ova u sezoni Tomlinsona ili broj scrimmige yard-i u sezoni CJ2K-a. Mogu misliti da se 2006e, ako se igrao fantasy, kakve je brojke belezio Tomlinson

                Comment


                • I dalje postoji sansa za pobjedu... ma i ne treba da dobijem kad mi odbrana donese 32 poena a 2 RB-a i 2 WR-a zajedno 12.60

                  Edit: kad mi 3 RB-a i 2 WR-a zajedno imaju 17.10
                  Last edited by powerslave; 23-10-18, 04:44.

                  Comment


                  • Šta je ovo jbt Mixon, MCM, Boyd eksplodiraše, nije ni poluvrijeme a samo Sanders nema TD

                    RIP moja nada da sam 5-3 posle ove nedelje, .500 here I come

                    Comment


                    • Nadao sam se da ces dobiti pa da napravim malo razliku u odnosu na Bizona od dve pobede al izgleda nista

                      Comment


                      • Čime da ga dobijem, da mi prošire postavu za još tri igrača da dodam ne bih mogao

                        Comment


                        • E jeste me usralo ,samo gledam ,Mixonnn Steta sto tako nije i na tiketima
                          sigpic

                          Comment


                          • Opet sam napravio last-minute izmenu na flexu i -
                            pogrešio. Srećom, ostatak tima nije omanuo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kaludjerica - Barkley, Jaguarsi bye week
                              Banjaluka - Rosas, Smallwood bye week

                              Da ne zaboravite da promenite

                              Comment


                              • Ja sam kao komesar bio počeo slati PP početkom sezone pa sam shvatio da smo svi aktivini i da se postave promjene čim se nešto desi, pa sam prestao i provjeravati. Izvinjavam se

                                Comment

                                Working...
                                X