Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Nemojte Bastia, možeš da budeš baksuz kao ja, pa da biraš poslednji.

    Biraš 12. i 13. pik, pa onda čekaš i biraš 36. i 37....pa onda 60. i 61.
    Ne predstavlja to nikakvu prednost za ostale, to je običan mit. Birao sam ja jednom posljednji u ligi sa 14 ljudi, jednom 15. od 16 ljudi, pa opet dobro prođem. Nema to nikakve veze

    Ovo je baš lagano sad, svi imamo top startne postave i na klupama imamo najbolje backupove. Bukvalno odlučuje ko je draftova Bella, Forunettea i ako izbije neka povreda. Zbog toga i nema trejdova, jer nema potrebe da iko trejduje.

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      Ne predstavlja to nikakvu prednost za ostale, to je običan mit. Birao sam ja jednom posljednji u ligi sa 14 ljudi, jednom 15. od 16 ljudi, pa opet dobro prođem. Nema to nikakve veze
      Predstavlja veliki manjak za mene. Ja dok dođem 12. na red, svi top RBovi su prodati. I ne što su oni prodati, nego su i WRovi krenuli. Znači krećem da biram RBove iz "druge" klase. Odmah sam u minusu. Jer ja moram da se uzdam da će neki malo lošiji RB da ima bruka sezonu, da bi samo nadoknadio ono što jedan TOP RB odradi kao malo bolje od proseka.
      Izaberem "drugu" klasu RBova, i onda krenem da tražim "prvu" klasu WRova, jer znam da ako sad ne izaberem, neću ni dočekati posle.

      I onda čekam da prođu 23 pika da bi birao još nešto. I kad se to završi, opet čekam još 23 pika da bi birao.

      Ali ne bunim se, takva je igra.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
        Moj je Polk High 33s al u sustini ne moras me ni opominjati jer nema sanse da mi se desi da napravim propust, pregledam svaki put

        Al ovo su koje ja znam:

        Powerslave - Powerslave
        Jack - Bizoni
        Crni Djordje - Go Steelers
        Radulov 47 - Purple Pain
        Mr. M - Banjaluka Gravediggers
        Jevta 1992 - Kaludjerica

        E jedino Sinovi Nasledinci nisam siguran ko je.
        Sinovac je Sinovi naslednici

        Comment


        • Tek sad počinje sezona

          Comment


          • A moj Bastia Nemoj jos da slavis pobjedu, moze sjutra Adams da eksplodira, a odbrana GB-a ne primi ni poen. Meni bi, u ovim teskim trenucima, pobjeda vise znacila

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              A moj Bastia Nemoj jos da slavis pobjedu, moze sjutra Adams da eksplodira, a odbrana GB-a ne primi ni poen. Meni bi, u ovim teskim trenucima, pobjeda vise znacila
              Baš je bolesno što imam 135 poena i strahujem da ću da izgubim. Gostkowski noćas 2TD-a i 90 scrimmage jardi

              Packersi me baš brinu, njih sam u drugoj ligi pokupio sa FA i startovao ovaj week jer su Saints bye... Ajde Shermane sastavi se bar jednu utakmicu i odigraj na nivou bar solidnog CB2

              Comment


              • A kakav derbi izmedju mene i Djordja, vodio je jedno 30ak poena razlike pre meceva u 22h i ostao mu Tucker a meni Collins i Gurley. Collins solidna partaija a Gurley ludak 200 jardi i 2TD za pobedu

                Comment


                • Brate ne brojiš se ako imaš Gurleya na fantasyu

                  Comment


                  • Derbi je izmedju Sinovca i mene, to vi sto se kurcite sa preko 100 poena, to ne valja nista odbrane se ne igraju uopste

                    Comment


                    • Ovo je ipak najzesci derbi u ligi, Ravens vs Steelers - Roma vs Lazio. Navijaci se ne vole, treneri isto, svaki mec napet resavan u poslednjim sekundama. Prosle godine je bilo na malo poena sad jedan shotout

                      Comment


                      • Moj tim napokon poceo da lici na nesto. Svake nedelje promijenim jednog ili dvojicu i trenutno sam zadovoljan sastavom. Jos ako veceras pobijedim, sve ce biti kako treba

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Brate ne brojiš se ako imaš Gurleya na fantasyu
                          Nije realan stvarno, prosle godine sam bas mislio treba ga izbaciti iz fantazija jer nije fer. Ove godine sam malo promenio misljenje kad je kod mene u ekipi

                          Comment


                          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                            Nije realan stvarno, prosle godine sam bas mislio treba ga izbaciti iz fantazija jer nije fer. Ove godine sam malo promenio misljenje kad je kod mene u ekipi
                            Meni je doneo titulu ,mozda ce i tebi ,ludak ,nije normalan,
                            Ja se nadam da ce Eliot jos malo da poludi,al ne zalim se za sad dobar skor imam,sa ovim kikerima uvek ubodem ,neki put umeju da prevagnu
                            Last edited by Jack; 15-10-18, 21:09.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zbog mog trkačkog korpusa ću skočiti sa mosta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Spava Adams... za sad. Vidim ja da ce da on da eksplodira u drugom poluvremenu i zabode 2 TDa

                                Edit: to je to, treba mi jos jedan TD pa da se nadam pobjedi
                                Last edited by powerslave; 16-10-18, 02:11.

                                Comment

                                Working...
                                X