Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja onako zadovoljan, bacam sve na drugi dio sezone sa Ingramom, Gordonom i Jefferyem. Ciljao sam Fournettea u prvoj i kad je on draftovan razmišljao sam o RB0 na kratko, ali nisam mogao prijeći preko Gordona. Mislim da je ova druga divizija mrvicu teža, ali ima opasnih postava i u prvoj.

    Evo link lige http://fantasy.nfl.com/league/1872806

    Comment


    • S obzirom da sam propustio draft, ovaj tim koji sam dobio i ne izgleda tako lose... malo cu ja to da popravim u prve dvije-tri nedelje i eto mene u prici za titulu Kaze, ocjena C+, proj. record 5-8, proj. finish 6... ma nemaju oni pojma...

      Comment


      • Meni projektovali 13-0 skor Izgubicu odma prvu protiv Bizona, imam komplekse jos od onda pre 2 sezone

        Comment


        • Dal je realno da su svi favoriti u prvoj diviziji?
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Još uvijek sam salty zbog Barbera [emoji3]

            Ne znam još uvijek ko je ko ovdje i tamo pa ne znam ko je banjalučanin, ali imaš fin tim sa onako dosta sleepera, i ako Royce ispadne kako treba baš jak RB core. Mada ja mislim da je jevta zasad glavni...

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Meni projektovali 13-0 skor Izgubicu odma prvu protiv Bizona, imam komplekse jos od onda pre 2 sezone
              hahah Ma ovog puta nemam brata Grilija a ni mog miljenika McCoya,,Eliot da mi bude kolko tolko blizu onim brojkama Grlija ja prezadovoljan WR su mi bas onako
              sigpic

              Comment


              • Ma svi imamo dobre timove, sad sto vecina nas voli da kuka to je drugo haha Ja gledam ono 2015. kad sam osvojio ligu kako sam draftovao, ono je strasno u 2. rundi tight end i to ne Gronkowski nego Graham, onda u 3. rundi QB, u 7. rundi kiker, e to je bila umetnost. Posle toga svake naredne godine sklopim sve bolji tim i budem medju zadnjima

                Comment


                • Evo bas sad po prvi put da sam sjeo i uzeo da malo proucim ovaj svoj tim detaljnije i da vidim ima li sta tu da se mijenja. Prvo, nisam imao pojma da sam imao prvi pik Drugo, ovaj tim koji sam dobio je bas solidan tako da mi nije jasno zasto C+ Ne bi rekao da je bilo koji od ostalih timova bolji, ovako na papiru...

                  Napada se titula!

                  Comment


                  • Ovde svi napadaju titule...
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Pa normalno "Kanis li pobijediti, ne smijes izgubiti!"

                      Comment


                      • Foles će da mi stjera Ertza u zemlju dok se ne vrati Wentz, baš loše izgleda trenutno, plus je ispustio par lopti jutros. A računao sam da je on najsigurnija RZ opcija za njih, kad ono mf-er Jay izjednači broj TDa koje je imao prošle godine ukupno protiv mene u prvom kolu... [emoji3]

                        Ali ono, imam Connera, ne jebem živu silu startujem ga na RB2 ove sedmice.

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Ali ono, imam Connera, ne jebem živu silu startujem ga na RB2 ove sedmice.
                          Svaka cast. Ja sam cekao i na kraju ga je neko skupio..

                          Comment


                          • Aghh da se Baldwin nije povrijedio i da je uhvatio par jardi, ili da Conneru nisu na pravdi Boga oduzeli treći TD (pa ga kasnije AB uhvatio), moga sam Đorđe večeras da te ganjam sa kickerom, čak i dobijem. Ali me i Gordon usrao sa onim TD-om na kraju tako da neću puno balaviti, sviđa mi se moj tim.

                            Dirty je opasan, 109 poena bez Gurleya, leleee

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Aghh da se Baldwin nije povrijedio i da je uhvatio par jardi, ili da Conneru nisu na pravdi Boga oduzeli treći TD (pa ga kasnije AB uhvatio), moga sam Đorđe večeras da te ganjam sa kickerom, čak i dobijem. Ali me i Gordon usrao sa onim TD-om na kraju tako da neću puno balaviti, sviđa mi se moj tim.

                              Dirty je opasan, 109 poena bez Gurleya, leleee

                              Overthink-ovao sam i ja u nedelju prepodne, kada sam izbacio Votsona i Milera i stavio Bena i Burkheda u postavu (iako sam znao da Rotlsberger ima težak matchup, dok bi zadržavanje dvojca Teksansa bilo u protivrečnosti sa mojom odbranom Patriotsa ). Bez tih izmena u poslednjem trenutku bih imao još šest-sedam bodova više. Imam par sleeper-a i dalje, Adžajija koji je s pola gasa doneo dvadeset bodova i Hulija sa osamnaest bodova bez TD-a. Linča i Džordija Nelsona sam ipak ostavio za klupu u prvom kolu.

                              Ništa, čekamo Pratera.
                              sigpic

                              Comment


                              • Iako mi je tim krš, mogao sam do pobede u prvom kolu, da me nije Zeka usrao rano jutros.
                                RB totalni raspad, TE Voker završio sezonu, biće promena već nakon prvog kola.
                                Ovako mi ostaje da se nadam da će Marvin Džons totalno da podbaci večeras, što je malo verovatno.
                                Last edited by Radulov47; 10-09-18, 23:14.

                                Comment

                                Working...
                                X