Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muči me taj fantazi, svake godine kažem da ću prestati, pa uvek isto. Izgubila mi se draž gledanja utakmica, previše sam opterećen šta će igrači iz mog tima da urade.
    Upravo zbog toga sam i batalio pl fantasy, ovaj za nfl još nekako guram.

    Comment


    • Kada je draft momcovi?
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Nedelja u 22:30, izgleda da se Bastia zeznuo misli da je Markonfl umesto tebe u prvoj ligi, Brat jevta je u prvoj

        Comment


        • Originally posted by Sinovac View Post
          Može u nedelju bilo kad, meni je svejedno. Naravno da ću da pratim, navučen sam na fantasy ozbiljno
          Originally posted by trigger View Post
          Nedelja u 22:30, izgleda da se Bastia zeznuo misli da je Markonfl umesto tebe u prvoj ligi, Brat jevta je u prvoj
          Alo bre...ko se to igra sa zivotom...vreme je da osvojim vise...jedino ja od ovih sto redovno igraju nisam osvojio
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Uff, izvinjavam se pobrkao sam liste ne znam ni sam kako. Izvini jevta, eto već si dobio odgovor.

            Comment


            • Jel ostaje sistem isti kao i prosle godine ili ?
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Originally posted by jevta1992 View Post
                Jel ostaje sistem isti kao i prosle godine ili ?
                Nisam apsolutno ništa dirao u podešavanjima, znači ostaje isti.

                Comment


                • Idemo momci....da vidimo ko ce najbolje draftovati
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Ima li jos neko problema sa otvaranjem fantasy-a? Ceo nfl.com sajt radi lepo ali kad ocu da udjem u moj profil i lige pola sata otvara. Valjda me nece zajebavati kad pocne...

                    Comment


                    • Kod mene radi lepo, samo ja imam problem sto grmi i seva ko nikad, samo da mi ne grune grom u kucu tokom drafta

                      Comment


                      • Mene zeza isto,al valjda ce popustiti
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni sve ferca savršeno da ne ureknem

                          Draft room otvoren, Power ima prvi pik. Zar nisi i prošle godine u drugoj prvi birao?

                          Comment


                          • Sad usao draft room, to radi bez problema za sad. Drugi pik imam, znaci jedan od dvojice RB koje sam hteo ce biti moj

                            Comment


                            • Usao i ja lagano sad,,srecno,treci biram
                              sigpic

                              Comment


                              • Prastajte ljudi, nema sanse da mogu da odradim draft... guzva je na poslu nenormalna, nemam kad ni da se popisam.

                                Comment

                                Working...
                                X