Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da u prvoj ne treba racunati na Urosa, on prosle godine od samog starta nije namestao tim uopste, a i nema ga na forumu vise. Nesto smo slabi sa organizacijom, jbg komesar nam ispao u drugu ligu

    Comment


    • Tu smo mi sto igramo od prve godine
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Ja samo da ne zaboravim na draft i eto nove titule!

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Mislim da u prvoj ne treba racunati na Urosa, on prosle godine od samog starta nije namestao tim uopste, a i nema ga na forumu vise. Nesto smo slabi sa organizacijom, jbg komesar nam ispao u drugu ligu
          Vec je dogovoren ulazak troje iz druge lige po plasmanu od prosle godine. Tako da je prva liga kompletna ako nema novih otkaza. Za drugu nisam siguran vec kako stoji.

          Comment


          • Ima li zainteresovanih za aukciju draft.

            Comment


            • Ljudi mislim da sam bio drugi prošle godine, u drugoj ligi ispravite me ako grešim, znači trebalo bi da upadnem u prvu ligu? Imam još jednog zainteresovanog za fantasy, možda bude još ako zatreba, tako da če biti dovoljno za drugu ligu.

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Iz prve lige su ispali prošle godine Pavle (Sennheiser) i Aleksandar (Nis Red Devil), i još je valjda najavljeno da Uroš neće igrati ali o tome kad budu prijave za sledeću sezonu.

                Iz druge u prvu idemo Powerslave i ja, i ako se dakle otvori to treće mjesto upada Sinovac. Trebaću predati ligu nekako nekom ko će biti u drugoj ovoj, ne ide da vam ja budem komesar više
                Mora da u sledećih dana obavimo trampu igrača i komesara između dvije lige. Ko će biti komesar prve? Ja sam već kontaktirao Aleksu i on će biti komesar druge.

                Ja ću danas iz druge lige izbaciti Sinovca, Powera i pozvati Aleksu, njemu predati baklju pa ću i ja izaći. Onda ostaje da čekamo Marića pa kada on dođe da obavimo ostatak posla (da nas trojicu pozove na gornje spratove a izbaci Uroša, Aleksu i sebe i preda opcije komesara nekome, pa da vas sve Aleksa ubaci u drugu ligu).

                Comment


                • Ima vec na forumu nekoliko ljudi koji su se javili vec za mesto u drugoj ligi, ostaje samo da vidimo brojno stanje.

                  Comment


                  • Ja ću igrati i ove godine. I dajem glas regularnom draftu u odnosu na aukciju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema šta da se glasa.
                      To sam ja pitao, ako neko hoće.

                      Comment


                      • Odradicemo ovih dana smenu komesara.

                        Comment


                        • Sta mislite ovaj vikend draft?
                          Mislim da je vreme
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Originally posted by jevta1992 View Post
                            Sta mislite ovaj vikend draft?
                            Mislim da je vreme
                            Moramo prvo sačekati da Marić uhvati vremena pa da rotiramo komesare i igrače između ligi, tek ćemo onda o draftu.

                            Comment


                            • Još sam da Sinovac prihvati pozivnicu i spremni smo. Kad ćemo draft? Ja mislim da je najbolje nedelja naveče da ga održimo, tad bi najviše ljudi moglo biti online. Imamo sedmicu pred nama da se dogovorimo, izjasnite se molim vas. Jako će teško biti ubosti termin kada baš svima odgovara pa ćemo ciljati na termin koji odgovara najvećem broju igrača ako se ne uspijemo svi skupiti.

                              Comment


                              • Ušao sam u ligu, meni odgovara u nedelju uveče

                                Comment

                                Working...
                                X