Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marić i ja smo za pobedu ostali kratki za Pleyofom

    Bizoni do titule

    Comment


    • Dajte neku tabelu, da ispratimo kako valja.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Dajte neku tabelu, da ispratimo kako valja.
        Spoiler







        i mi u plejofu za sirotinju




        Comment


        • Kako mi ne napravismo ovakav playoff..

          Comment


          • Samo da se zna da sam ja bio sampion ove lige pre 2 sezone, a sad se brukam na dnu. Bolje da sam se povukao kao sampion

            Comment


            • Ako vec ne moze u NFLu odbrana titule,idem sa mojim bizonima po to dostignuce
              Samo ne znam kako da im saopstim da ne zapinju sl.nedelje kad sam vec BYE
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Samo da se zna da sam ja bio sampion ove lige pre 2 sezone, a sad se brukam na dnu. Bolje da sam se povukao kao sampion
                I ja sam igrao finale al jbg

                Comment


                • Nije mi bas najjasniji ovaj plejof za ispadanje. Ko igra tu sa kim ?

                  Sent from my SM-A510F using Tapatalk
                  Last edited by Radulov47; 07-12-17, 08:46.

                  Comment


                  • Ако има места, пријавио бих се за следећу годину

                    Comment


                    • U B ligi ce da bude mesta. Ja ili trigger cemo ti praviti drustvo dogodine.

                      Comment


                      • Purple Pain prolazi Kaludjericu a ja imam oko 19 poena prednosti u odnosu na Djordja i veceras cekam partiju Burkhead-a i nadam se da nece izdivljati kao sto ume

                        Comment


                        • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                          Purple Pain prolazi Kaludjericu a ja imam oko 19 poena prednosti u odnosu na Djordja i veceras cekam partiju Burkhead-a i nadam se da nece izdivljati kao sto ume
                          Mala uteha nakon poraza voljenog nam tima u SNF [emoji4]

                          Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                          Comment


                          • Doveo sam veiliko pojacanje pred vecersnju bitku sa ljubicastim bolom
                            Spoiler

                            Doduse jes mi dobro sinoc i Smit odigrao,al ipak kad se ukazala prilika vec
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jack View Post
                              Doveo sam veiliko pojacanje pred vecersnju bitku sa ljubicastim bolom[emoji3][emoji3]
                              Spoiler

                              Doduse jes mi dobro sinoc i Smit odigrao,al ipak kad se ukazala prilika vec
                              Bez brige, rutinski me dobijas, ne lezis mi nikako kao protivnik vec trecu godinu, iako ove imamo omer 1:1. [emoji16]
                              A i propustio sam sinoc priliku da uzmem lepe poene sa kikerom KC, cisto sumnjam ce Forbat imati takvu partiju.
                              Hauard isto podbacio.

                              Sent from my SM-A510F using Tapatalk
                              Last edited by Radulov47; 17-12-17, 13:43.

                              Comment


                              • Originally posted by Radulov47 View Post
                                Bez brige, rutinski me dobijas, ne lezis mi nikako kao protivnik vec trecu godinu, iako ove imamo omer 1:1. [emoji16]
                                A i propustio sam sinoc priliku da uzmem lepe poene sa kikerom KC, cisto sumnjam ce Forbat imati takvu partiju.
                                Hauard isto podbacio.

                                Sent from my SM-A510F using Tapatalk
                                Jes ti Butker doneo dosta,al dzaba, Ne lezim ti ko nama Junajted

                                Videcemo...,vise tvoji igraju kuci a i malo lakse protivnike
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X