Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
    Tabela: http://prntscr.com/h6si8v

    Poprilicno izjednaceno stanje al po meni Bizoni je najjaca ekipa, prvi favorit za osvajanje. Mozda mu jedino TE pozicija slabija al ovo ostalo odlicno. Mada nikad se ne zna, jedna utakmica u PO...
    Prihvatam ako mi je TE najslabija pozicija Al nije los Henry uopste,dosta pobeda mi doneli Kikeri i Filina odbrana ,pa posle Grli Inace mnogo bi bilo da opet uzmem titulu ,al videcemo
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Da pitam ovde. Koliko njih ispada iz lige i koliko njih ulaze?
      Ispada dvoje, a ulazimo ja i jos jedan

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Ispada dvoje, a ulazimo ja i jos jedan
        I ja nadam se. Je l' ulazi drugi iz regularnog ili onaj ko dobije PO? Tj. sta u slucaju da ti dobijes i PO i regularni deo?
        sigpic

        Comment


        • Nisam ja te srece. Moj tim se uvijek raspadne u PO. Zato se nadam da cu zavrsiti prvi u regularnom dijelu.

          Comment


          • Mora protiv mene svako preko sto, nema druge. Uros izgleda nije ni menjao igrace jos od prve nedelje pa ce da osvoji ovo

            Comment


            • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
              A cek tvoji su GoSteelers, ja mislio igramo sledece kolo Ne mogu nikako da pohvatam cije su ekipe. Cestitam na pobedi onda al provukao si se kljucni igraci mi na bye plus Fornet IA I naravno Votson propo. Imao si srece sad, nego sto je najgore od svega sto I za Stilerse navijas...
              Ne znam baš koliko je bila sreća kada sam imao skoro 140 bodova u zbiru između startne postave i klupe. Meni je Erc otkazao, a imao je mismeč protiv Bronkosa, uz to je Adžaji tek stigao u Iglse i po svim najavama ne bi imao mnogo nošenja te sam ga ostavio, dok Adams i Miler sada rade uz bekap kvoterbekove i nisu bili na maksimumu.

              Ma odrao bih te svakako.
              sigpic

              Comment


              • Sto bi rekli Ameri, lets agree to disagree

                Comment


                • meni je ovaj Perfect Chalenge najzanimljiviji ali mi ovaj prvi bezi 200 bodova, ja imam 916.28 a on 1104.14, znaci sad samo rizik, pa sta bude... a te lige imam dve ekipe i obe imaju skor 7 2 ili 8 2 cini mi se. Pa to niko ne igra, iz kola u kolo protiv mene nastupaju igraci kojima su po 3,4 igraca ili povredjena ili imaju bye week i pobedjujem ladno...

                  Comment


                  • doduse ni timovi mi nisu losi 1.Maratonci TPK - QB Wentz, RB - Gurley,Camara, WR - Cooks,Hill, TE - Brate , W/R - Bell, K - Succop i DEF Pittsburgh a 2.Neznalica QB Prescott, RB bio je Ziki sad je Alfred Morris i opet Camara, WR ova dvojica iz Pittsburgha Brown i Ju Ju Schuster, TE Vernon Davis, W/R Chris Thompson, K Zuerlein i DEF Jackonville...

                    Comment


                    • Pun pogodak se ispostavilo uzimanje odbrane Cardzersa sa FA, 25 poena.

                      Posle povrede OBJ i 2-5 sam digao ruke od ove sezone, ali 4 vezane pobede i primarni cilj je ostvaren, opstanak u elitnoj diviziji [emoji4]

                      Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Mark0 View Post
                        Danas utakmica Min-Det pocinje vec u pola 7, ko ima igrace tih timova da ne zaboravi..
                        Moze i ovde ovaj podsetnik, 3 meca danas za Thanksgiving.

                        Comment


                        • Cestitke Bizoni na pobedi, bilo blizu mada nam obojici ostali dobri poeni na klupi. I dalje smatram da imas najjacu ekipu i da ides do finala al tu nailazis na mene i padas, dobio si me dva puta treci put ne moze

                          Comment


                          • Tek u 15oj nedelji borba za ostanak u ligi.

                            Comment


                            • A kakve duele imamo u Wild Card rundi, dva navijaca Ravensa protiv dva Steelersa u nedelji kad igraju Ravensi i Stilersi SNF A dobio sam onog navijaca Steelersa kojeg sam hteo, sad ce da padne osveta

                              Comment


                              • Komesaru, podseti kako ide sa ispadanjem iz elitne lige

                                Comment

                                Working...
                                X