Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskoristiću ovu priliku da se zahvalim Elitnom Flaku i celokupnom napadu Ravensa zbog toga što su, čim su prešli Atlantik, otišli na kurve umesto na teren.
    sigpic

    Comment


    • Dobro je što sam ugrabio Hogana, sada će biti među prvim WR opcijama neće biti monstruozan ali 10-15 poena od njega uvek može da se očekuje.. Charles mi na klupi a postigao TD, valjda će Bernar i Eliot da odrade posao..

      Evo samo što ga spomenuh, majstor Hogan još jedan TD
      Last edited by Lord Aleksoni; 24-09-17, 19:26.

      Comment


      • Aj ukinemo TE poziciju sledece sezone

        Comment


        • Stvarno brt, ja ove sezone ništa nisam ubo s tom pozicijom..

          Comment


          • Konačno mi Wilson odigrao kako treba, do sada 33 poena zadovoljan

            Samo je greška napravljena sa izborom kickera, Gostkowski nije imao posla samo 4 pata pogodio a sa druge strane Succop 15 poena jbg

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Stvarno brt, ja ove sezone ništa nisam ubo s tom pozicijom..
              Generalno nije moguce ni ubosti, nijedan TE sem Gronka nema stabilne brojke do sad. Bukvalno je svejedno koga si uzeo ako nemas Gronka ili Kelcea, svi ostali su tu negde i svaki ce verovatno imati jednu jaku utakmicu na 3 slabe.

              Comment


              • Izvukao me Nelson sinoć i ostvarih konačno prvu pobedu, ostao samo Eliot da mi prebaci učinak preko 100 poena..

                Comment


                • Ubise mi Davantea nocas, beskorisni Bersi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nelson nastavlja da melje

                    Comment


                    • 3 najbolja igraca mi imaju bye week, jos i Cook gotov za celu sezonu. Vec mogu da upisem poraz od crvenih djavola iz Nisa

                      Comment


                      • Cestitke Purple Painu ex Ravensu na pobedi Nadao sam se juce da ce Hill na kraju odraditi svoje i uzeti 10 poena ali jutros poceo dan razocaran Neizvesno nam u ligi ko u stvarnosti, jedino Gravediggersi malo zapinju ali s obzirom na stanje na tabeli i on ima sansi jos.

                        Comment


                        • I ja bez RB sam prilicno nekonkurentan.

                          Dzonson mi je verovatno otpao za sezonu, trebao sam da ubacim opciju da ima jedno mesto za IR.Ovako dzabe mi zauzima mesto, a vratice se u decembru kada ce za mene da bude prekasno.Dropovao bih ga, jer znam da ne bi imao za mene korist ali bi nekom polufinalisti/finalisti bio od pomoci.

                          Comment


                          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                            Cestitke Purple Painu ex Ravensu na pobedi Nadao sam se juce da ce Hill na kraju odraditi svoje i uzeti 10 poena ali jutros poceo dan razocaran Neizvesno nam u ligi ko u stvarnosti, jedino Gravediggersi malo zapinju ali s obzirom na stanje na tabeli i on ima sansi jos.
                            Hvala Iskreno pre SNF sam digao ruke od ovog kola, ali eto, odbrana Sijetla me vratila u zivot, Hil imao nesto slabije izdanje i pobedih na kraju. Bas je neizvesno u ligi, pet timova sa skorom 2-2.

                            Comment


                            • Meni 2 Tomasa WR imaju Bye Plus Montgomeri upitan a Woodhead na klupi od prve nedelje,ni sam ne znam sto ga drzim,do 8 nedelje je valjda out,3 1 skor,uopste nije los,sta vise odlican Protiv STAF dvojac Lionsa ce mi poceti prvi put Tate i Abdulah
                              Last edited by Jack; 04-10-17, 18:31.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mozda neki trejd za Evansa iz Tampe? Poceo je opasno da me nervira, ocekivao sam od njega 20 poena minimalno svake nedelje

                                Comment

                                Working...
                                X