Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da sam draftovao dobar deo igrača koje sam i želeo, neke za koje mislim da će ponoviti prošlu sezonu, neke za koje očekujem da se iskupe ove, neke koji su "sigurica".

    Džejms Vajt je ostao dugo slobodan i dobro mi je došao u poslednjoj rundi u trkačkom korpusu, Davante Adams i Dez Brajant kao hvatači, a uz Vajta još Adžaji, Miler i Ajvori kao trkači. Rodžers i Preskot kao kvoteri.
    sigpic

    Comment


    • Ja licno nisam zadovoljan RBovima, odnosno kockao sam se sa dva rukija pa cemo videti.

      Comment


      • Solidno odradjen posao, bolje sam draftovao nego prosle godine ali videcemo kako ce to izgledati. Otisli mi Woodhead i Kelley ispred nosa, da sam njih draftovao bio bi bolji utisak.

        Comment


        • Moze link od ove lige, pratio bih i kako ovde ide sezona.

          Comment


          • http://fantasy.nfl.com/league/1872806

            Comment


            • Izgleda da nije podeseno da moze svako da vidi ligu, pa izbacuje error

              Comment


              • Igra mi dala A+ za odrađen draft što verovatno znači da ni plejof neću videti.
                sigpic

                Comment


                • Ala cu da puknem ovo kolo, pobedice me covek bez QB-a

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Ala cu da puknem ovo kolo, pobedice me covek bez QB-a
                    Bolje i bez QBa nego sa Daltonom.
                    sigpic

                    Comment


                    • E to jeste vala samo sto je Daltonova katastrofa zeznula i moj tim, imam Eifert-a. Kao imaju hemiju ovo ono, aha, mozda su imali pretprosle sezone.

                      Comment


                      • Ostavih odbranu Ramsa na fosni da se ladi, ajde valjda Denverova odradi neki solidan posao i ovako sam izgubio..

                        Comment


                        • Jedan Sennheiser je morao biti dobiven samo ako se postigne preko 100 poena. A ja vam dajem proverenu informaciju da taj Sennheiser ti koji su ga dobili, mogli su da ga pobede i sa 60 poena.

                          Comment


                          • Mogao sam na kraju i do preokreta, ali bilo bi nezasluzeno, protivniku nije igrao QB a i ostavio je Gilslija na klupi, kud nije ostavio i Hanta tamo kao svako normalan

                            Comment


                            • Dobra partija na pocetku sezone....idemo samo jako..
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Prebacite ligu na public, da moze da se pristupi.. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X