Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako stoji sad ova druga liga sa brojem clanova?
    Ja odradih jedan mock draft sa 8 clanova, birao sa 2. pozicije, ovde cu verovatno da budem na 7-8. mestu..

    Comment


    • Aj Maricu angazuj se malo. Daj listu sa dosadasjnim clanova sa updateima, daj neki rok do kog jos moze neko da se prikljuci i daj neku anketu za glasanje za draft.
      sigpic

      Comment


      • Meni draft odgovara svaki dan sem ponedeljka

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Lige za sada ovako izgledaju.Dvokruzni sistem+polufinale i finale.

          Liga I

          Bizoni
          Banjaluka Gravediggers
          Kaludjerica
          Ravens
          Go Steelers
          Polk High
          Tole's Thieves
          Sennheiser

          II liga

          Uros94
          Aleksa
          Bastia
          Pepesnyg
          Uros
          mark0
          Contandor54
          Colke

          I liga je postavljena po plasmanu na osnovu prosle sezone, javi li se jos neko Uros94 i Aleksa upadaju u prvu.Rok je do sutra uvece.Dva tima ispadaju iz prve lige(ako ostanemo u ovom broju), dok dva iz II lige upadaju u I.Onaj ko ima najbolji skor u II ligi, igrace sledece sezone prvu i pobednik\finalista.
          Colke

          Comment


          • recite samo ako moze da se jos neko prikljuci ja bi igrao..

            Comment


            • Pa upao si u ligu za novajlije ako sam dobro ispratio.

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Aj Maricu angazuj se malo. Daj listu sa dosadasjnim clanova sa updateima, daj neki rok do kog jos moze neko da se prikljuci i daj neku anketu za glasanje za draft.
                Mogu ljudi samo u drugu ligu da upadnu, a ja za nju nisam nadlezan.

                Liga I

                Bizoni
                Banjaluka Gravediggers
                Kaludjerica
                Ravens
                Go Steelers
                Polk High
                Tole's Thieves
                Sennheiser
                Uros94
                Aleksa

                II liga

                Bastia
                Pepesnyg
                Uros
                mark0
                Contandor54
                Colke
                Packer
                Powerslave

                Comment


                • Ljudi zainteresovan sam da igram, registrovao sam se samo zbog toga . Prošle godine sam upao u neke lige sa amerima nisu ni pravili izmene . Iskreno nemam sa kim da igram, ako ima mesta igrao bi sa vama.

                  Comment


                  • Hvala, Maricu! Jbg, prosle godine sam propustio... za malo i ove godine da ispusim

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      Šta radi taj komesar? Imam li pravo da dam Čoliću ili Urošu 4-game suspenziju? Ili da banujem Bradya iz lige?
                      Sto se mene tice za komesara, sem sto se bavi pravljenjem lige, je najbtinije da prelista pre pocetka kola malo timove i opomene igrace koji nisu napravili izmene. Mogu ti pomoci oko toga ako hoces, ako nisi tu nekad ili tako nesto da pogledam pa napisem ovde.

                      Comment


                      • Bogami skupilo nas se dosta, ako svi igraju redovno biće ovo extra

                        Taman sam mislio da izdominiram drugu ligu a ono moram da se bijem sa gigantima u prvoj

                        Comment


                        • Originally posted by Sinovac View Post
                          Ljudi zainteresovan sam da igram, registrovao sam se samo zbog toga . Prošle godine sam upao u neke lige sa amerima nisu ni pravili izmene . Iskreno nemam sa kim da igram, ako ima mesta igrao bi sa vama.
                          S tobom nas je 9, a ne mogu napraviti ligu sa nepar igrača. Ako nađeš još jednog do sutra naveče negdje u ovo vrijeme upadate pa će nas biti 10. Preko tog broja ne bih ni išao. I da, dakle sutra naveče ćete svi iz druge lige dobiti poruku sa pozivnicom i svako će mi tad odgovoriti kad mu paše da obavimo draft.

                          Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                          Sto se mene tice za komesara, sem sto se bavi pravljenjem lige, je najbtinije da prelista pre pocetka kola malo timove i opomene igrace koji nisu napravili izmene. Mogu ti pomoci oko toga ako hoces, ako nisi tu nekad ili tako nesto da pogledam pa napisem ovde.
                          Nije problem brate stavljaću alarme neke da srijedom-četvrtkom prelistam sve Hvala ti, ako zaškripi ja ću zvati.

                          Comment


                          • Našao sam igrača ! Pita da li mora da pravi naog na forumu, ili može samo da upadne u ligu?

                            Comment


                            • Originally posted by Sinovac View Post
                              Našao sam igrača ! Pita da li mora da pravi naog na forumu, ili može samo da upadne u ligu?
                              Odlično Neka napravi nalog i ovdde, da mu mogu poslati pozivnicu i generalno neka ima i mjesto gdje se može polažiti ili gdje možemo raspraviti o nečemu itd.

                              Comment


                              • ne znam kako sam upao..

                                usao sam na Fantasy i vidim ligu ali tu nas je samo 7 po grupi.. ?

                                Comment

                                Working...
                                X