Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne igram nijedan fantasy vise nikad. Dosadno bre

    Comment


    • Igram ,of course..Mora da se odbrani titula
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ne igram nijedan fantasy vise nikad. Dosadno bre
        Pa kad numes

        Edit:Sa Urosem nas ima 12.Sezona pocinje 7 septembra, pa kapiram da do nekog 24. avgusta mesta budu otvorena za nove ljude ukoliko zele da nam se prikljuce, mada mozemo i mi ovde da stanemo.
        Last edited by Ricma; 07-08-17, 20:23.

        Comment


        • Kada se počne približavati draft u fantaziju, znaš da najbolje doba godine počinje.
          sigpic

          Comment


          • Rićma ja sam nešto prošle godine zeznuo za draft sećam se popizdeo sam. Aj neke instrukcije ove godine napravi za nas retarde ako ima još neko pored mene da se oseća kao retard.

            Comment


            • Posto prosle godine ako se dobro secam smo se sastavljali skoro do poslednjeg trenutka, ove godine ces mnogo pre da dobijes poziv u ligu, pa ako ne mozes ponovo da udjes smislicemo neku varijantu gde bi ti bio co-owner.

              Cekam da se javi 14-ti ucesnik.

              Comment


              • Je l' se igra na yahoo ili?

                Comment


                • Ne. Na oficijalnom sajtu NFL-a se igra

                  Comment


                  • Originally posted by Mark0 View Post
                    Je l' se igra na yahoo ili?
                    Ofcijalni na nfl.com

                    Comment


                    • Ja imam iskustvo igranja nba na yahoo, pa me zato zanimalo..Malo sam prelistao temu, pohvatao sta se bira od igraca na draftu, pa ako se ne javi niko od veterana igrice, ja bih kao ruki probao ove godine..

                      Comment


                      • Upadas odmah, svi koji su igrali prosle godine ili su prihvatili, a malo njih je odbilo.

                        Ima nas 14, ako bude vise od 16 pravimo dve lige.Novajlije i Uros tamo i verovatno poslednjeplasirani tim u prosloj sezoni sa njima.10 je po meni neki minimum za prvu ligu, mada to cu vise da razradim ukoliko dodje do toga iako mi se sada neke ideje motaju po glavi.

                        Comment


                        • Mogli bi da zagrejemo malo stvar sa igranjem, ako bude dosta prijavljenih ove i sledece sezone da poslednja četiri iz prve lige idu sledece sezone u drugu i da tako četiri iz druge idu u prvu, mislim da bi to bilo extra samo da bude dosta zainteresovanih.

                          Comment


                          • NFL fantasy je najidealnije igrati sa 12 igraca podeljenih u 4 divizije po 3 ekipe, gde sampioni divizija + 2 WCa idu u PO. Kazem najidealnije jer se igra 13 kola u regularnom delu, a ovako se napravi da se igra protiv svakoga jednom, osim sa divizijskim rivala, protiv njih po 2 puta.

                            Igram u 6 liga trenutno, u raznim sistemima i ovaj je daleko najbolji i najvise tenzija i rivalstva ima, pogotovo kad godinama igras u istoj diviziji.

                            Opet, igraju oni koji lani nisu namestali, bice cirkus, a i 16 ekipa je bas puno u jednoj ligi. Em nemas nikoga normalnog uzeti sa FA, em je tesko trejdovati nesto kvalitetno + dobre pozicije na draftu mnogo znace.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Igram, nadam se da se računa na mene. Kad je draft?

                              Comment


                              • Ako bude mesta, raspolozen sam za drugu ligu... Gde ima vremena za 20 fantasy ekipa, ima i za 21u

                                Comment

                                Working...
                                X