Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Cestitke pobedniku, meni je i finale sa ovakvim rosterom bilo daleko iznad ocekivanja, cak nisam ni menjao nista tokom sezone skoro, DeAngelo mi je bio u ekipi do kraja iako je od week 5 bio beskoristan, jednostavno na FA nije bilo kvaliteta.

    Sledece sezone treba obratiti paznju ko igra ovo i mozda skratiti na 12 timova, pola ljudi je prestalo da stima u zadnjih par kola kad su izgubili sanse za PO i tako uticali na regularnost, to se desavalo i ranije, ako su bezobrazni pa ne izdvoje 2 minuta sedmicno i kad ispadnu, onda ne treba ni da igraju narednih godina.
    Slazem se sa ovim, u h2h ligama je aktivnost najbitnija...

    Comment


    • Hocemo li igrati ove sezone?

      Comment


      • Što se mene tiče naravno, čekamo komesara Marića da se izjasni

        Comment


        • Aktivirao sam i trebao sam da pokrenem to pitanje pre neki dan.

          Izjasnjavajte se da li igrate, meni je jedan novi clan izrazio zelju da igram tako da ocekujem da mi se javi.

          Comment


          • Računajte i na mene.

            Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Igram, jakako.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Aktivirao sam i trebao sam da pokrenem to pitanje pre neki dan.

                Izjasnjavajte se da li igrate, meni je jedan novi clan izrazio zelju da igram tako da ocekujem da mi se javi.
                Ma video ja ovu invaziju novih clanova, pa reko da uhvatim red dok nije kasno

                Comment


                • Ako ima mjesta i ja bih zelio igrati

                  Comment


                  • Igram i ja, vreme je da se ode korak dalje

                    Comment


                    • Kasnije cu da sastavim spisak i da vidim ko se jos nije prijavio, mozda se i broj ucesnika poveca.

                      Comment


                      • Igram

                        Comment


                        • Ja cu igrati ako se napravi selekcija. Prosle godine pola lige zadnjih 4-5 kola nije namestalo sastav, ako ce tako biti, nema smisla igrati. Moze da se pogleda u istoriji lige ko je to radio i da se takvi iskljuce iz ove sezone. Bolje igrati sa 10 igraca ako ce aktivno namestati nego sa 16 gde ce pola odustati kad izgubi sanse za PO ili zaboravi za ovo.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Ja cu igrati ako se napravi selekcija. Prosle godine pola lige zadnjih 4-5 kola nije namestalo sastav, ako ce tako biti, nema smisla igrati. Moze da se pogleda u istoriji lige ko je to radio i da se takvi iskljuce iz ove sezone. Bolje igrati sa 10 igraca ako ce aktivno namestati nego sa 16 gde ce pola odustati kad izgubi sanse za PO ili zaboravi za ovo.
                            Kao sto sam napisao na pocetku ove stranice, slazem se sa ovim. U H2H je aktivnost jako bitna jer se u suprotnom gubi smisao. Apelujem, sto se kaze, na igrace da ostanu aktivni do kraja Znam da je malo teze sastaviti tim ako nas ima 16 ili koliko vec, treba naci igrace ali sezona je kratka. Do decembra smo skoro vec gotovi moze se valjda izgurati toliko da jednom nedeljno se zameni par igraca, nije ko PL Fantasy gde treba da se igra skoro godinu dana.

                            Comment


                            • Racunajte i na mene...
                              Vreme je da osvojim ovo gov...vise...
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • 1.trigger
                                2.Aleksa
                                3.Bastia
                                4.Crni Djordje
                                5.Pepesnyg
                                6.Radulov 47
                                7.Ol' Dirty Bastard
                                8.Mr.M
                                9.jevta1992
                                10.Ja

                                Cekamo da se izjasne Ljuba90, Packer, Jack i Uros.Sigurno je da ce da nas bude 14, ako bude vece interesovanje od 16 i bude tu oko 20 podelicemo se u dve lige.Nadam se da do toga nece da dodje.

                                Comment

                                Working...
                                X