Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbijen trejd, ne ide da se Gronkovski koji je propustio prvih par meceva da se trejduje za TE iz Tampe koji je odigrao svaki mec.

    Miko bi me medju prvima razapeo.

    Comment


    • E sta mi radi ovaj Ingram mamicu mu, kad god ga stavim na klupu on pokida.

      Comment


      • Uništi me Feyenoord a očekivao sam laku pobedu

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          E sta mi radi ovaj Ingram mamicu mu, kad god ga stavim na klupu on pokida.
          Kao da ti je trebao ove sedmice da me dobiješ..

          Julio 35 jardi, jadno. Larry jedva 5 bodova, pff. Nije bilo šanse

          Comment


          • Prekuca li Adams svoje projekcije, vezacu drugi uzastopni poraz sto sam i ocekivao od kada mi se povredio AJ.Kuper podbacio ovu nedelju.

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              Kao da ti je trebao ove sedmice da me dobiješ..

              Julio 35 jardi, jadno. Larry jedva 5 bodova, pff. Nije bilo šanse
              Jeste tako, al opet krivo mi sto sam tolike poene ostavio na klupi

              Meni Cooks bez poena, ne znam jel bio povredjen il sta, nekako mi nemoguce da nijedno hvatanje nije imao.

              Comment


              • Zestoka borba za PO, ovom pobedom sam skocio 3 mesta sad i upao na poslednje mesto koje vodi u PO iako imam najmanje bodova od svih 6-6 timova Ovo kolo se odlucuje.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Prekuca li Adams svoje projekcije, vezacu drugi uzastopni poraz sto sam i ocekivao od kada mi se povredio AJ.Kuper podbacio ovu nedelju.
                  Adams mackica....23 poena...
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Erc me pogurao "preko", pošto je Džordi posle nekoliko vezanih mečeva sa jednim td dobio poštedu od Rodžersa. Narrow escape, again. Naravno, specijalno mesto za brata Drua Brisa i sokolove Mizurija, koji su opet dominirali na sebi svojstven način.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by jevta1992 View Post
                      Adams mackica....23 poena...
                      Crko da Bog da.

                      Comment


                      • Veceras cekam 4 poena Moncrief-a za PO

                        Comment


                        • Jeste li spremni, deco?
                          sigpic

                          Comment


                          • Rutinski osvojena divizija

                            A da sam izgubio mozda ni PO ne bi igrao
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Evo vec prilike da se osvetim Bizonima za onaj poraz a i za uzimanje igraca pred nosom na draftu

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                Evo vec prilike da se osvetim Bizonima za onaj poraz a i za uzimanje igraca pred nosom na draftu
                                Evo ti prilike,Melvin Gordon mi se .povredi glavni mi bio u ekipi,sad jedino neko cudo MCoy,Blunt i Rivers da ucine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X