Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamalo stotka ovog vikenda.
    sigpic

    Comment


    • Ja zamalo da izgubim od Feyenoorda on lik ni ne igra ima 0-7 skor, sreca Diggs uhvatio TD onaj na kraju

      Comment


      • Najvise primljenih poena imam, nekako se protiv mene vecina razgoropadi

        Comment


        • Za dva poena, juhu.
          sigpic

          Comment


          • Jevto, nemoj da ti pada na pamet da preokrećeš

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
              Jevto, nemoj da ti pada na pamet da preokrećeš
              Zamalo. ...
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Vodim 121-119 al protivnik ima odbranu veceras tako da najverovatnije nista od pobede. E to je tuga, imas 121 poen i znas da ces izgubiti

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Vodim 121-119 al protivnik ima odbranu veceras tako da najverovatnije nista od pobede. E to je tuga, imas 121 poen i znas da ces izgubiti
                  Gledam sinoc sta ti rade Eliot i Brajant,pokidase,pogotovu prvi,ja rekoh usro si me posteno,i jutos se budim,pa velim da vidim koje postigao TD sve,i neverica hahahahaha,znaci pravi klasik nam bio duel jos nije kraj
                  sigpic

                  Comment


                  • 25,5 poena treba da postignu zajedno AJ Grin, Bernard, Hil i Nagent za pobedu.Mislio sam kako je krenulo da ce Uros da ubije Boga u meni.Imam realne sanse za pobedu.

                    Comment


                    • Maznu mi ODB igraca ispred nosa, taman hteo da ga adujem kao on ga pokupi.

                      Comment


                      • Valja sada odraditi poslednje trimovanje tima pred plej-of.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni bilo cudno sto ga niko nije uzeo, u druge dve lige koje igram pokupljen odma

                          Comment


                          • AJ-u gotova sezona, a sa njim i moja nfl fantazi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              AJ-u gotova sezona, a sa njim i moja nfl fantazi.
                              I poveo Bernarda sa sobom.

                              U ovom kolu nisam imao neke najsrećnije odabire - tipa da sam ostavio Brisa na terenu baš kada je odbrana Pantersa rešila da se javi kako je živa (dok je Preskot pregazio Rejvense, koje očito jedino ja precenjujem i dalje ); odbrana Čifsa je "zaspala" u Kanzasu i to protiv mrtvih Baksa, Grin Bej je permanentno u režimu samouništenja te ni Krozbi nije imao prilike da pogađa previše,...
                              Jedino da Miler istrči 250+ jardi i dva tačdauna noćas. Ako je mogao Adžaji onomad, zašto da ne?
                              Last edited by Crni Đorđe; 21-11-16, 21:48.
                              sigpic

                              Comment


                              • Svaka čast Robu Keliju na 31 poenu

                                Comment

                                Working...
                                X