Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dejan Andjus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna od jačih stvari mi je bila kad je u jednoj od emisija Milovan Jovanović za neka 2 minuta sa 'smeniti Đilasa sa čela košarkaškog saveza' zajedno sa Andjusom prešao na 'Ko je ubio Đinđića' temu.

    Ali postalo je monotono malo, stičem utisak da se ni Andjusu više ne radi. Živa ga smorio zadnju emisiju, jedino je Milovan i dalje svjež.

    Comment




    • Ovde je Ziva prekucao

      Comment


      • Meni je najjača kad Anđus objašnjava namještanja u EPL povodom Lestera

        Prvo se KRLJAJU 20 kola, a onda ko pobedi nakon tog krljanja pruži se ruka i namješta se tom klubu da osvoji
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • A Milovan objasnjava da Zvezdi u 2. kolu LS dolazi Arsenal, Inter itd, a u trecem dolaze sampion Rumunije, Moldavije i ostali, stvarno nejasan lik
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Meni je najjača kad Anđus objašnjava namještanja u EPL povodom Lestera

            Prvo se KRLJAJU 20 kola, a onda ko pobedi nakon tog krljanja pruži se ruka i namješta se tom klubu da osvoji
            Objasnjavao je pre 2 godine kako Liverpul namesta prvenstvo na godisnjicu Hilsboroa a na taj dan se igralo sa direktnim rivalom Sitijem.
            sigpic

            Comment


            • Meni je ubedljivo najbolje u poslednjih nekoliko meseci kad se naljutio na Batu Santosa što ga nije zvao na sinovljevu svadbu.
              Revija !!!


              Comment


              • Originally posted by Casiraghi View Post
                Objasnjavao je pre 2 godine kako Liverpul namesta prvenstvo na godisnjicu Hilsboroa a na taj dan se igralo sa direktnim rivalom Sitijem.
                Juve krene namještati u 15. kolu, al Real i Atletiko već od prvog

                Englezi su izmislili džentlmenstvo, ali i kladionice. Ništa im se ne treba vjerovati
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Meni je ubedljivo najbolje u poslednjih nekoliko meseci kad se naljutio na Batu Santosa što ga nije zvao na sinovljevu svadbu.
                  Revija !!!


                  Ali tada je bio ozbiljno ljut, bas ga pogodilo ... kakav lik. Videlo se da hoce dupe da pojede sto nije bio na svadbi
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Anđus cveta (kao i njegova emisija) kada se na vratima pomoli nekakav skandal u vezi Crvene Zvezde, Kokeze i kada Zvezda, generalno, prolazi kroz turbulentan period. Znači, kada Zvezda tradicionalno izduva u avgustu za Evropu, kada dolazi do smena trenera ili se sprema korpa treneru, kada se neko guzi za fotelju u UO, kada Partizan zasedne na prvo mesto ili slično. Sada je već miran period (dosadan). Živa ne može beskonačno smišljati nove načine da pokaže kako je zaspao u 2001. godini.

                    Tako da mu ostaje Ludovan kao kec iz rukava.
                    sigpic

                    Comment


                    • Uvek ću pre gledati Ludovane nego standardne nameštene emisije. Bar se nasmejem, a nije da je baš lud.

                      Ali kad je pomenuo Misirca i kablovsku..plakao sam iskreno. 10 minuta. Vraćao i slušao.

                      Comment


                      • Godinama unazad mi je to glavna tv zabava na maternjem jeziku.
                        Neverovatan nivo lupetanja kakav se može videti samo u emisijama DJV.
                        Pritom i Anđus i njegovi gosti sebe doživljavaju sasvim ozbiljno, što toj emisiji daje dodatnu aromu.
                        Anđus je car, prvo priča jedno, a onda posle par nedelja sasvim suprotno sve jednako tvrdeći kako je zapravo uvek to i govorio.

                        Comment




                        • Hahahah, dominira Andjus opet.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nova emisija

                            Comment


                            • Jos jedan Aki je znao.

                              sigpic

                              Comment


                              • Ma gdje ce ko s njim...

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X