Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dejan Andjus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto kao da slušam lokalnu ekipu ispijača piva 50+, kojima je nakon treće flaše sve teorija zavjere. Sve im je namješteno, a rasprava s njima je poput ulaska u živo blato.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Selta namešta od kako znam za sebe. Ne samo Real, nego kad god stignu. Nema tu teorije zavere, to je španska liga, jedna od najnameštenijih. Samo za razliku od naše tu se ne namešta za prvih par mesta, ali imaš klanove timova gde znaš koga moraš da pustiš ako ti ne treba i ako nisi Real i Barselona, ako ne želiš da ti zagorčavaju život u sledećim mečevima tako što će igrati kao da im je poslednje.

      Comment


      • Ne prica on konkretno o Selti ili Primeri, nego o Realu, pa cak je na onom drugom klipu naveo da i Atletiko namesta, dok se Barsa ne da i bori posteno..

        Comment


        • Izlupetao se za Premier ligu, Atletiko i Real, za Juve nisam siguran, ali za Ronalda je u pravu 1/1, čovek je u stanju da da 8 golova Raju i Andori sa dva igrača manje, ali još nije pogodio u važnom trenutku.

          Comment


          • Prosle godine da nije zabio het trik Real bi ispao u 1/8 finale. Nakon toga su osvojili, toliko.

            Comment


            • Ma slepac obican, nego ne znam kako niko od ovih gledalaca sto se ukljucuje ne kze nista negativno za njihove prognoze. Jedan lik mu je rekao da opere kosu secam se, smejao sam se 10 minuta
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Prosle godine da nije zabio het trik Real bi ispao u 1/8 finale. Nakon toga su osvojili, toliko.
                Kome je zabio Barsi, Bajernu, Atletiku, Juveu? A da, sad sam se setio mislim da je bio nedorasli Volfsburg, mislim da su igrali viktorije, na jedan gol ceo meč.

                Comment


                • Nazalost koliko god lik lupeta i sve to, za Ronalda je donekle u pravu.

                  Previse nipodastva drugog najboljeg igraca sveta, ali neke stvari je lepo rekao.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Kome je zabio Barsi, Bajernu, Atletiku, Juveu? A da, sad sam se setio mislim da je bio nedorasli Volfsburg, mislim da su igrali viktorije, na jedan gol ceo meč.
                      Mozda u finalu Ls Celziju ili u polufinalu eura2016 prvi gol koliko se secam

                      Comment


                      • Ronaldo najbolji igrač današnjice. Da je igrao u Barseloni a ne u Realu, mislim da bi imao i bolje rezultate, realno, Barselona ima jači tim godinama.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Mozda u finalu Ls Celziju ili u polufinalu eura2016 prvi gol koliko se secam
                          Ispada da je dobio vise zlatnih lopti nego li sto je dao golova u najvaznijim utakmicama

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Mozda u finalu Ls Celziju ili u polufinalu eura2016 prvi gol koliko se secam
                            Dao u prvom poluvremenu, Lampard to ispeglao i onda u penal seriji jedini on omašio.

                            Veliko to polufinale bilo, igrao strašni Vels u njemu.

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Dao u prvom poluvremenu, Lampard to ispeglao i onda u penal seriji jedini on omašio.

                              Veliko to polufinale bilo, igrao strašni Vels u njemu.
                              Ti si rekao nijedan bitan gol,nikad nikom,dao je,u finalu LS ,da nije nebi bilo penala.

                              A to sa penalima,kad ga on da za titulu LS onda je to lako i nebitno a kad promasi svi ce da pamte,a kad Mesi promasi u finalu Copa americe,kad se ne vidi u finalu,a trpa Panamu i Boliviju,Getafe,onda je to maestralno kad Ronaldo to isto radi onda je lako,to me samo nervira kad se oni porede

                              Kad Barsa izgubi titulu u poslednjem kolu zato sto kuci,ne pobede Atm,niko ne spominje Mesija,kad isti taj ATM izbacuje Barsu u SF,isto niko ne spominje Mesija,u bitnim mecevima, a taj isti ATM izbacuje Ronaldova ekipa u dva finala.

                              Kazes Vels krs,kad izbace Belgiju u QF onda su vrh, izbacili jednu od najboljih ekipa,a kad ih Ronaldo otvori u polufinalu eura oni krs.

                              Ok tvoje misljenje, ne volis Ronalda i to je ok al cinjenice su suprotne

                              @Prince nije za poredjnje ,ti bi verovatno dao Ederu zlatnu loptu za ovu godinu.
                              Last edited by 61563; 13-10-16, 22:59.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Ti si rekao nijedan bitan gol,nikad nikom,dao je,u finalu LS ,da nije nebi bilo penala.

                                A to sa penalima,kad ga on da za titulu LS onda je to lako i nebitno a kad promasi svi ce da pamte,a kad Mesi promasi u finalu Copa americe,kad se ne vidi u finalu,a trpa Panamu i Boliviju,Getafe,onda je to maestralno kad Ronaldo to isto radi onda je lako,to me samo nervira kad se oni porede

                                Kad Barsa izgubi titulu u poslednjem kolu zato sto kuci,ne pobede Atm,niko ne spominje Mesija,kad isti taj ATM izbacuje Barsu u SF,isto niko ne spominje Mesija,u bitnim mecevima, a taj isti ATM izbacuje Ronaldova ekipa u dva finala.

                                Kazes Vels krs,kad izbace Belgiju u QF onda su vrh, izbacili jednu od najboljih ekipa,a kad ih Ronaldo otvori u polufinalu eura oni krs.

                                Ok tvoje misljenje, ne volis Ronalda i to je ok al cinjenice su suprotne
                                Opšti je utisak da je slab u velikim mečevima i to niko ko je objektivan ne može osporiti.

                                Činjenica je i da Mesi ne može Argentinu da povede do nekog velikog trofeja, ali zato gura Barsu u mečevima za trofeje što golovima, što asistencijama, što Ronaldo ne radi u Realu.

                                Comment

                                Working...
                                X