Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dejan Andjus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosao sam danas kuci oko 2 i cijeli dan gledam sampiona,mnogo sam propustio...

    Znam bolje od vas ko su likovi iz uprave Zvezde i Partizana
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • YouTube налог rudyvgd1 је укинут јер смо примили више обавештења трећих страна о повреди ауторских права од потражилаца који укључују:
      Uništili ga dušmani...



      1:01:36
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Nije bio poseban klip za to ali jedna od najjacih je bila kad je Milovan krenuo o grobu profesora Koste Vujica. Ono sam bukvalno oplakao.

        Dodjete mi svi po gajbu vopsa sto sam otvorio najjacu temu u istoriji interneta.
        sigpic

        Comment


        • Možda je ovo i najbolja njegova emisija do sada. Đora se izlupavao isto prošle nedelje tipa krivo mu je što je kuća fudbala napravljena u Vojvodini a ne u Srbiji ali lik smara žešće.

          Uvek Milovana bih zvao a Živa je šlag na tortu. Čekamo opet mirnog Goračinova sa svojom igrom i linijama a Golac isto nije bio odavno. Mada čovek odgovara na sve sa jeste, jeste, dabome itd.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Golac, Goracinov, Krmpotic - to su mi pikovi za sledecu od onih sto su vec dolazili. Videcemo da li ce da iskopa nekog novog.

            Definitivno je najjace kad ima vise od 2 coveka u studiju. Ova prekjuce i ona sa Tegijem, Psihovanom i Jakovljevicem su najbolje.
            sigpic

            Comment


            • Jeste, ta je bila isto extra. Evo baš spomenuli da je Jakovljević postao trener kadeta u Zvezdi.

              Malo mu ne ide u prilog LŠ utorkom mada mislim da emisija napreduje sa rejtinzima iz nedelje u nedelju... Još sad ubacio malo više politiku, za svakog ponešto!
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Kapiram da kad se EP zavrsi dolazi Jakovljevic u emisiju da hvale Bogdana i 2 sata pricaju kako je to njegov igrac, posebno ako medalju uzmemo.

                Sad ide ova prica o FSS, reprezentaciji i privatizaciji. Kapiram da ce sledece nedelje doci neko iz te sfere.
                sigpic

                Comment


                • 1:47:36
                  Gosp.Covic keze: "Zvezda ima cirka (onaj izraz starinski) 19ha. zemljista" !
                  Znaci , kidanjeeee
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Sutra gosti Grba i Jakovljevic. Sat vremena emisije onda ide o tome kako su Bogdan i Markovic Jakovljevicevi igraci.

                      Nadam se da ce Andjara da dominira u uvodu inspirisan propustenom prednoscu voljenog mu kluba od 2:0.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nekad su se utorkom gledale utakmice LS, sada se gledaju emisije Dejana Andjusa.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Nekad su se utorkom gledale utakmice LS, sada se gledaju emisije Dejana Andjusa.
                          Zbog Andjusa RTS ukinuo prenose utorkom, nema svrhe.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zbog toga sam mu duboko zahvalan, ko da sam znao da on stoji iza toga.

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Moze opet

                              Odgledao prvih 10 minuta i nevera. Lik ladno pljuje Vucica u sred Tomine televizije i to u sportskoj emisiji, a onda krenuo da pljuje po Djokovicu
                              Last edited by Lion; 17-09-13, 23:17.

                              Comment


                              • Zanimljiva emisija i veceras bila, Andjus,Grbovic,Jakovljevic ispljuvali Dudu Ivkovica... ''U smislu senilni starac,zaboravlja stvari,30 godina vodi isti TO,imao srece sa trenerskom karijerom jer je prvi veliki rezultat pravio sa najjacim timom na svetu,treba neko mladji da dodje,izgubicemo sutra sigurno...''
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X