Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Big Nole View Post
    One tri vezane brejk lopte na kraju treceg seta su bile kljucne. Nadal ce karijeru zavrsiti sa vise slemova nego Federer i dugo ce biti zapisan u istoriji kao najbolji igrac koji je igrao tenis. Da je zasluzio da nosi etiketu najveceg, ma koliko da je antipatican pojava, mora se priznati da jeste.
    Treci set je odlucio u to nema sumnje. S tim sto ja ne mislim da su toliko bile one tri brejk lopte u 9. gemu koliko sto ga je ispustio kod 2:0 kada je propustio da napravi dupli brejk. Potom vodjstvo 30:0 u zadnjem gemu treceg seta koje je olako ispustio.

    Sto se tice Federerov rekorda, 4 GS-a nisu malo. Osim toga, uvjeren sam da Rafa ima veci strah od Novaka poslije ovog meca nego sto je imao prije.
    Last edited by NI; 10-09-13, 01:45.

    Comment




    • Лако је Рафи кад је пландовао шес месеци, док је Ноле црчио...
      Last edited by Žika; 10-09-13, 01:47.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Gari NS View Post
        Naravno da mozes,onako poklonjen treci set i sve one brejk sanse sto je imao... NI treba da se pomirimo da nikad nece imati taj predatorski njuh kao Nadal i nekad Federer..

        On covece poklanja slemove protivincima...
        Da hoce meni ne poklonit nego samo vratit uplate na njega bio bih mu zahvalan
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Vidi ga bre kako se smesi hahahahahahahahaha e moj Djokovicu Novace
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Genijalna taktika. Gotovo perfektna egzekucija. Savrseno ljeto! Bravo Rafa majstore
            shminka,

            Sve to ne bi bilo dovoljno da je Novak imao vise samouvjerenja i da je naucio da prezali gubitak gema na Rafin servis poslije sopstvenog vodjsta od 40:0. Tako mu je ukrao set u finalu 2011. i finalu Australiji 2012. Samo sto je tada Novak moga pobijediti i pored 'ukradenog' seta.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Treci set je odlucio u to nema sumnje. S tim sto ja ne mislim da su toliko bile one tri brejk lopte u 9. gemu koliko sto ga je ispustio kod 2:0 kada je propustio da napravi dupli brejk. Potom vodjstvo 30:0 u zadnjem gemu treceg seta koje je olako ispustio.

              Sto se tice Federerov rekorda, 4 GS-a nisu malo. Osim toga, uvjeren sam da Rafa ima veci strah od Novaka poslije ovog meca nego sto je
              imao prije.
              Ima ima sve se trese .... Ima samo strah hoce li mu sledeci put Novak pokloniti 50 ili 60 poena ... bolje receno nedoumicu AAAA NI ti si legenda majke mi
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by shpageti View Post
                Da hoce meni ne poklonit nego samo vratit uplate na njega bio bih mu zahvalan

                Jbg druze,hrabro si se kladio na Novaka,ali nema on trenutno glavu za ove meceve

                Comment


                • A isplakashe se fino obojica...pogledaju se i buuuu ...nije sve u parama ,ima neshto i u druzenju !
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Vise nego zasluzeno.
                    Sto je najgore, Djokovic je veci dio 2. i 3. seta odigrao odlicno. Ali dzaba kad je zakazao kad je bilo potrebnije. Nista mu Rafa nije ukrao, nista nije poklonio, jednostavno je choker, trenutno nije kompletan sportista. Nema problem sa igrom i kondicijom, vec iskljucivo sa glavom.
                    Cestitke Rafinim navijacima.
                    Da li je neko gledao ceremoniju, da li sam dobro cula sta je ova pitala Novaka?

                    Comment


                    • Originally posted by Gari NS View Post
                      Jbg druze,hrabro si se kladio na Novaka,ali nema on trenutno glavu za ove meceve

                      A nocas nisam,samo sam zelio da pobijedi bolji i nakon ovog mecha teshko je reci ko je bio bolji...svakako da analiziram sad ,nemam zivaca nit volje;)
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • A majo sta je choker drugo nego Deda Mraz ?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • ZATVARAJTE TEMU STIZE JABLAN

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Sto se tice Federerov rekorda, 4 GS-a nisu malo. Osim toga, uvjeren sam da Rafa ima veci strah od Novaka poslije ovog meca nego sto je imao prije.
                            To si rekao poslije RG-a ove godine i imao si osnove za toga i mislio sam da ces biti upravu,ali sada vec nemas nikakvo uporiste

                            Comment


                            • Mentalna gromada, perfektan, najjaci=Rafael Nadal. Care, nemam rijeci... Samo ti dominiraj i gazi!!!!!!
                              OVAKO

                              Comment




                              • Evo ga poslednji poen...

                                Comment

                                Working...
                                X