Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Kvitova jedva.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dobro je zavrsila, sad jos Wozniacki
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by straxx90 View Post
        u mean if he had injury
        Da tako je, Rafa nije imao povredu, onako mu je svanulo u glavi da ne igra tenis 8 meseci, da ga ne uhvate jer se dopinguje
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by straxx90 View Post
          mozda ce otici pod sto kao pre 2 godine GRC
          sledece je da pada i grci se tacno kada ga Sriver bude intervjuisala na terenu i ocekujem da mu pritekne u pomoc...
          Meni je samo sumnjivo sto je nestao pred OI....
          Last edited by MarRF; 27-08-13, 18:22.
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Da tako je, Rafa nije imao povredu, onako mu je svanulo u glavi da ne igra tenis 8 meseci, da ga ne uhvate jer se dopinguje
            nisam rekao da nije imao povredu , moje misljenje je 50 50, meni je dosta sumnjivo sve ovo oko njega, narocito zbog onoga sto je sud naredio onom doktoru da spali neke dokaze ili tako nesto

            Comment


            • Dimitrov vratio brejk u 2. setu, steta sto nema kamera tamo
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Dimitrov vratio brejk u 2. setu, steta sto nema kamera tamo
                nikad nisu znali s tim rasporedom ko na teren s kamerama , a ko ne

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Tačno, kompleksi su čudo, zato se i pravi "pametan i duhovit"..
                  Ma nek prica sta hoce
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • E moj Grigorje ko se bojao njega da ce on da ugrozi Noleta ?

                    Comment


                    • Originally posted by straxx90 View Post
                      nisam rekao da nije imao povredu , moje misljenje je 50 50, meni je dosta sumnjivo sve ovo oko njega, narocito zbog onoga sto je sud naredio onom doktoru da spali neke dokaze ili tako nesto
                      Sad ako bi ja bio malo naludnicav rekao bih da se Novak dopinguje. Reci mi kako je to izvodljivo da je on do 2010 godine bio ispod Rogera i RAfaela pa onda se desila ta "cudesna" 2011 godina kada nije mogao da izgubi do Rg-a. To nije doping? Dajte molim vas, opterecujete se sa nekim nebitnim stvarima dok vas omiljeni igrac ima velike digresije u formu, umesto za to da govorite vi se opterecujete sa Nadala...
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by straxx90 View Post
                        E moj Grigorje ko se bojao njega da ce on da ugrozi Noleta ?
                        On je iznenadjenje
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • za Noleta niko ne tvrdi da se dopinguje, dok za Nadala znam dosta njih koji tvrde, taj doktor sto je spalio dokaze je digao veliku sumnju

                          Comment


                          • Andrea se raspada, a Bojana to lepo iskoristila ..

                            Comment


                            • Originally posted by Petra View Post
                              On je iznenadjenje
                              sad ce on ispasti to ce biti iznenadjenje ali se ovaj Jerzy raspada kao da ga puskom neko terao na teren

                              Comment


                              • Originally posted by straxx90 View Post
                                za Noleta niko ne tvrdi da se dopinguje, dok za Nadala znam dosta njih koji tvrde, taj doktor sto je spalio dokaze je digao veliku sumnju
                                To namerno radi zuta stampa, jer su uhvatili Kontadora i odma se bacila sumnja na sve spanske sportiste. Da je koristio doping uhvatili bi ga vec 100 puta, i on i Roger 2008 su se bunili kako ih testiraju precesce, da su se smorili od doping testove.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X