Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.usopen.org/en_US/scores/s...chedule16.html

    raspored za sutra, zene ce biti dosta gledljivije

    Fkt, lik je 15 setova odigrao

    Comment


    • Све, све али да је Гранобелс лош играч, то се нећу никада нисаким сложити...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        Све, све али да је Гранобелс лош играч, то се нећу никада нисаким сложити...
        Pa to ovi Ne-Novakovci potenciraju - valjda im je tako lakse ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Normalno bolji je on u dublu, ima WTF prosle godine.Pa imao tu Valenciu jedne godine, i tada su se svi zgrazavali, no takav je svet.Nekolko puta gledah kada je od bagela u nekom od setova dolazio u 5 i dobijao .Uotalom zasto se Zopp, Smitczek i ostali iz negovog dela zreba nisu potvrdili da dodju u 1/8.Ha ha jos cu postati i Granalorin fan
          Last edited by Maxx-a; 03-09-13, 23:44.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Onda si ti Stefane mnogo 1/8 slemova propustio da pogledas u poslednjih 10 godina
            Ali hajde da kazem da si blizu - sigurno je jedan od 10 najgorih
            Reci mi ko je losiji igrac od njega sto je usao u 1/8 finala nekog GS?
            OVAKO

            Comment


            • Marcel G. je odlichan igrach,ne bi bio tu gdje jeste da nije,odigrao je mech na vrhunskom nivou,mislim naravno vrhunskom za jednog rekreativca,treba da se ponosi mechom za nezaborav,da ga gleda chesto,uochi svoje mane,itd.
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Tipican dubl igrac, nista vise. Ovu boraniju sto je dobio u 5 setova bilo je to na iskustvo, da su bili oni malo iskusniji pjevala bi se druga pjesma.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Reci mi ko je losiji igrac od njega sto je usao u 1/8 finala nekog GS?
                  Ajde da se skoncentrisem samo na US
                  2003 Srichaphan 4 runda prso od Hjuita ;
                  2004 Sargasijan 4 runda prso od Agasjana ; Karol Bek 4 runda prso od Hjuita ;
                  2005 David Sangueti ili kako bi Italijan je uglavnom prso od Nalbandijana ;
                  Mogu ja ovako do 2013 ali ne vidim poentu ....
                  Dokazivanje necega sto je svima jasno je preveliki zamor za mene trenutno
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Srichapan nije bio los igrac, pamtim njega mnogo dobro, ovi drugi dvojica ne poznajem tako da ne mogu da komentaisem kakvi su bili. Dobro nek ne bude to u zadnjih 10 godina, nek bude i zadnjih nekoliko godina, definitivno najlosi igrac sto je dosao do 1/8 finala. To je moje mislenje i ne menjam ga
                    OVAKO

                    Comment


                    • Dobro napredjujemo polako, od 10 godina smo se spustili na poslednjih nekoliko ...
                      Ali pazi nabrojao sam samo US kada bi krenuo da kopam po ostalim slemovima ....
                      Cak mislim da sam i ja preterao kada sam rekao da je jedan od 10 najgorih - da se razumemo to sam rekao u sali ali da se opravdam da me neko pogresno ne razume ....
                      Cak ako se zainatim pa i one koje sam zaboravio mogu lako -hvala internetu da pronadjem ... mislim da bih nabrojao jedno 50 likova....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ajde traži i onako nemamo šta da radimo

                        Imam utisak da nije bila velika vlaga danas.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ajde traži i onako nemamo šta da radimo

                          Imam utisak da nije bila velika vlaga danas.
                          Ma daj Olja ....
                          Jos jedna pljuga pa da spavam ....
                          Samo mi jos to fali
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Sad ce Serena kakvo spavanje
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ma šalila sam se... šta ti je
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • To cu prvi gem da pogledam ...
                                Zenski tenis me generalno ne interesuje, (trenutni zenski tenis)
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X