Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 30 mec u tri seta ove sezone za Kvitove.
    OVAKO

    Comment


    • A sta cu ti ja,kompleksi su cudo

      Da ga je hvalio pola sata vi bi rekli kako laze i kako se pretvara,a kada je rekao iskreno sta misli o tim carobnim dijetama onda je sramotan...ugoditi ne moze covjek nikome,osim meni sa osvojenim turnirima ove sezone,moze i mutav da bude sto se mene tice dok god onako igra...dosta od mene za danas na ovoj temi i izvinjavam se na upadu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Rekao Rafa sta misli i opet problem Sta on da kaze bice komentara. Opustite se i uzivajte u njegovou igru.

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          Rekao Rafa sta misli i opet problem Sta on da kaze bice komentara. Opustite se i uzivajte u njegovou igru.
          Ne valja ni to, kad on igra dobro on je ciganin, prljav igrac itd itd.
          OVAKO

          Comment


          • Bas me zanima sta bi bilo da neki teniser kaze da je, u najmanju ruku cudno sto je Nadal imao, po ko zna koji put, povredu gde mu je karijera visila i bila ugrozena, a onda odjednom ne moze da izgubi.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa nije da odjednom ne moze da izgubi, ako te lose sluzi pamcenje, Zebaljos ga je dobio u Vinna Del Maru, zatim u Sao Paolo mucio se sa Nalbandiana. Nije ovakva forma naglo dosla, ne brini. A to sto je Rafa na ovakav nivo samo dokazuje kakav je on veliki igrac, retko ko moze da uradi ovo posle takve povrede.
              OVAKO

              Comment


              • Tačno, kompleksi su čudo, zato se i pravi "pametan i duhovit"..
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Teniski forum prepun "strucnjaka" za strane jezike, krvavom k... i dla... smetaju

                  Comment


                  • Jel ima neki stream za Janovica?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Pa nije da odjednom ne moze da izgubi, ako te lose sluzi pamcenje, Zebaljos ga je dobio u Vinna Del Maru, zatim u Sao Paolo mucio se sa Nalbandiana. Nije ovakva forma naglo dosla, ne brini. A to sto je Rafa na ovakav nivo samo dokazuje kakav je on veliki igrac, retko ko moze da uradi ovo posle takve povrede.
                      u mean if he had injury

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Jel ima neki stream za Janovica?
                        Preko onog sto je apa dao imas sve terene
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Taman ce Rafa opet pasti sa stolice pred novinarima koliko ga spominjete....mozda je privijao kupus na koleno kao moja strina.
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by MarRF View Post
                            Taman ce Rafa opet pasti sa stolice pred novinarima koliko ga spominjete....mozda je privijao kupus na koleno kao moja strina.
                            mozda ce otici pod sto kao pre 2 godine GRC

                            Comment


                            • Ja lecim kolena godinama i sve gore.
                              Njanja bez operacije trci brze od Bolta.
                              Izdrzacemo jos malo do dana sajlent bana.
                              Last edited by pecaros; 27-08-13, 18:16.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovaj Janovic trenutno ne moze da se sastavi, skroz smoreno izgleda na terenu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X