Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je to njanjavi glasic palamudio za medije?
    sigpic

    Comment


    • Milos dobio 2 set,al Bugarce razbija
      Pablito jos set i ode De Beker
      Last edited by Pertla; 27-08-13, 17:51.
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Sta je to njanjavi glasic palamudio za medije?
        pogledaj to treba cuti samo nemoj zaspat dok slusas

        Comment


        • Kaze Novaku je pomogla gluten fri dijeta...ali je efekat kratko trajao

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            pogledaj to treba cuti samo nemoj zaspat dok slusas
            Znajuci njegov savrseni engleski i elokventnost uz skoro pesnicki dar konstrukcije recenice ne sumnjam da se to moze odgledati samo sa opcijom mute.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by straxx90 View Post
              pogledaj to treba cuti samo nemoj zaspat dok slusas
              Ja ne znam od kuda tebi da je dosadno bilo,vrlo je zivopisno izgledalo...spontano je ispao duhovit,a novinari su se slatko smijali

              @pecaros

              Vjeruj mi da grijesis,bas je simpaticno bilo...pitaju ga novinari koji mu je tajni sastojak,kaze nema toga samo naporan rad i normalno ponasanje,te gluten dijete i to ima kratak rok,u pravu covjek iz prve ruke kaze
              Last edited by AK47; 27-08-13, 17:52.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • A vi o Rafaelu, pa imao je Rafaa i boljih izdanja kada su se novinari valjali od smeha..ovo i nije toliko interesantno a o glutenu je pricao jer su ga pitali. Kako god nije trebao ovako spustiti Novaka a mozda bolje ni ne zna zbog jezika....jbg naucio samo fraze
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ja ne znam od kuda tebi da je dosadno bilo,vrlo je zivopisno izgledalo...spontano je ispao duhovit,a novinari su se slatko smijali

                  @pecaros

                  Vjeruj mi da grijesis,bas je simpaticno bilo...pitaju ga novinari koji mu je tajni sastojak,kaze nema toga samo naporan rad i normalno ponasanje,te gluten dijete i to ima kratak rok,u pravu covjek iz prve ruke kaze
                  pozdravio ga Cilic
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Kakav raspad Andree, 1/10 iskoristeni BL, ne mogu da vjerujem.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ja ne znam od kuda tebi da je dosadno bilo,vrlo je zivopisno izgledalo...spontano je ispao duhovit,a novinari su se slatko smijali

                      @pecaros

                      Vjeruj mi da grijesis,bas je simpaticno bilo...pitaju ga novinari koji mu je tajni sastojak,kaze nema toga samo naporan rad i normalno ponasanje,te gluten dijete i to ima kratak rok,u pravu covjek iz prve ruke kaze
                      ne kazem da nije bilo smesno ali ja sam skoro zaspao slusajuci mozda zato sto je to bila prva stvar koju sam pogledao posto sam ustao

                      Comment


                      • браво , много је волим...

                        sigpic

                        Comment


                        • jer ja dobro pratim ili jedini muski mec koji ima stream je raona ?

                          Comment


                          • Originally posted by straxx90 View Post
                            jer ja dobro pratim ili jedini muski mec koji ima stream je raona ?
                            Jerzy

                            Comment


                            • Glluten dijeta je pre svega dobrodosla za poboljsanje zdravlja, a ako je kolegino zdravlje njemu tema za sprdacinu onda je definitivno i ubuduce za mene
                              Njanja
                              Last edited by pecaros; 27-08-13, 18:00.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Jerzy
                                e odlicno taman to da pogledam, a onda Role

                                Comment

                                Working...
                                X