Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malopre Tatishvili odigrala dobar gem. Ana na sbvoj servis vodila 40/15 i onda Tatishvili uzela brejk ..

    Ana ne dozvoljava vise drame, vodila je 3/1 , pa Tatisdhcili napravila brejk za 3/2, ali onda Ana uzima dvauzastopna gema i dolazi do 5/2.
    Valjda ce zavrsiti ovo bez drame ..
    Last edited by Lord Aleksoni; 27-08-13, 16:37.

    Comment


    • Vetar bas jako duva, Fabiano-Raonic smesno izgleda duel...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ana lako>

        Last edited by Žika; 27-08-13, 18:01.
        sigpic

        Comment


        • Bravo Ana,ajde Boko jos 1 set
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Fabiano je na 2-4 bio u bezizlanoj situaciji ali izvukao nekako servis gem i onda break gde je Raonic uglavnom poklanjao a sad kontrolise i svoj servis i vodi 5-4. Kada se udje u razmenu dosta bolji Milos, o servisu da ne pricam, samo je dosta tanak danas na returnu Milos, dosta lagane Fabianove servise ne vraca.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ana lagano u prvom kolu, prepustila imenjakinji sam odva gema

              Comment


              • Originally posted by AleksaVP View Post
                Ana lagano u prvom kolu, prepustila imenjakinji sam odva gema
                Ona uglavnom prva 2 kola lagano prodje, a posle dolazi raspadanje

                Comment


                • Ko god da je stavio Kvitovu na CC nadam se da ce ubuduce dobro razmisliti.....
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Bravo Boko,dobila Andreu u 2 seta
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Sledeci mec na AA je jos bolji

                      Zavrsi Bojana svaka cast nisam ocekivao da ce ovako lako proci

                      Comment


                      • Originally posted by straxx90 View Post
                        Sledeci mec na AA je jos bolji

                        Zavrsi Bojana svaka cast nisam ocekivao da ce ovako lako proci
                        Ne podsecaj me molim te....
                        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                        Comment


                        • GS sampionka i bivsa No.1...ne zna ko bi drugi trebao na AA

                          Przysiezny uzeo set, veliki majstor

                          Comment


                          • Originally posted by MarRF View Post
                            Ne podsecaj me molim te....
                            hahahaha znam kako ti je veruj mi i meni se gleda Roger sto pre, sreca ma se igra tb ako bude nereseno

                            Comment


                            • Bravo Boko
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Andrea

                                Comment

                                Working...
                                X