Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otvarajte kapiju

    Comment


    • Moze

      Comment


      • U neko doba pročkiljim na jedno oko, vidim nešto crveno naokolo jurca, a čim jurca, brige nema, zagrlim jastuk nanovo
        Ono malo forumaša što preteče noćas odvuče earth na WTA
        Role stesao stomače ali su nogice još daleko od pamtljivih brzih trčaljki. Važno da ima crvene patike, obuo ih za noć, i čekajući meč nije primetio da je svanulo
        Griša, Jirži
        sigpic

        Comment


        • Bas tako! Kei, Grisa, Jerzy

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Bas tako! Kei, Grisa, Jerzy
            Ernests
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Od njega se iznenadjenja ocekuju. Na organizatoru je da odluci kakvo iznenadjenje zeli i na osnovu toga napravi zrijeb. Da je dosao Federeru u prvom kolu, takodjer bismo gledali iznenadjenje

              A Kei i Grisa su bas razocarali. Mlade nade izgubise od challenger igraca. A Grisa od covjeka koji tvrdu podlogu ni na slici ne voli vidjeti. Strasno!
              Jerzy se povrijedio u teretani, zeznuo ledja. Tako da on barem ima opravdanje. Glupo, doduse

              Comment


              • Dzumhur je, primjera radi, prije 2 mjeseca ovog Sousu dobio 6-0 6-4

                Comment


                • Podloga je dosta spora, pogoduje prašinarima, izgleda mi sporija i od Montrealske.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jerzi stvarno ima opravdanje, pre par dana je povredio ledja u teretani, nije juce mogao lepo da igra ni posto je popio lekove, a na konferenciji za stampu su mu oci bile pune suza
                    ali Kei i Grisa su stvarno posebna prica
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Podloga je dosta spora, pogoduje prašinarima, izgleda mi sporija i od Montrealske.
                      Bas spora, sigurno sporija od Montreala

                      Comment


                      • Jbm ti tenis
                        Last edited by Mr. Wolf; 28-08-13, 11:47.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Stižu bolji dani za WTA

                          Comment


                          • I meni se cini da posle par godina WTA definitivno izlazi iz krize, ali da ce sad tu ATP da upadne
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Bledunjavom Delpu u bledunjavoj majici preporucujem
                              Spoiler
                              sigpic

                              Comment


                              • Неко замери што има две теме а ни једна се не испуњава активно, па ено већ су је закључали, а тек смо отворили очи и спремни за утиске!

                                Сви млади лавови које смо хвалили цело лето и предвиђали светлу будућност, поиспадали као круше у првом колу... Они су сироти још увек ментално у челинџер турнирима па се овде сналазе као да су са неба пали! А и ја најван типовао као да су искусни играчи.. Ово је практичан доказ да су свима потребни тренери, менађери, како би искусно водили младе таленте целе сезоне..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X