Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 SHELL BELGIAN GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nista cudno, cak sam takav utisak i sticao iz svih ovih prica... Marko je u ekipi jaci od Hornera, to je javna tajna i ovo je samo jos i jedan nacin da to i pokaze, sebi, njemu i svima ostalima koji u to eventualno sumnjaju. Pritom, covek je starog kova i naravno da zeli da vidi kako se tim i vozaci razvijaju, a ima priliku da ima oba vozaca iz RB Junior programa, gde je jedan mozda i cetvorostruki prvak, a drugi sasvim pristojno brz, sigurno na nivou odlazeceg Webbera...

    Razmisljam sad, Lotus radi na DRD-u evo vec ravno godinu dana i - jedno veliko, debelo nista!

    Comment


    • #32
      Ne da je debelo ništa, nego ide u minus. Ne treba ti natprosečna inteligencija da shvatiš da oni zapušeni usisnici koji inače služe za DRD oduzimaju barem 2-3 desetinke po krugu. I to tako više od godinu dana stoji. Izvol'te računati koliko je tu izgubljeno poena. Još krajem prošle godine sam se pomirio sa tim minusom. Ne znam zašto im je teško da preprave to i prođu jebene crash testove i gotovo. To se ne radi tako u modernoj F1. To je možda moglo tako do sredine prošle decenije.

      Lotus F1 Team sam još u Silverstonu unfollowao na Twitteru. Tada su mi se smučili. Neke stvari rade sjajno, ali za neke stvari mi uopšte nisu jasni.
      Last edited by MarkedOne8; 23-08-13, 14:08.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #33


        Čini se da bi Lotus mogao da pokuša strategiju sa jednim stajanjem.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #34
          Ferrari je najavljivao ogromne promene na F138 ali ja samo uočavam novo prednje krilo i zadnje krilo sa malim nagibom.
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #35
            Je** ga, Nando. Ne mogu se imati i jare i pare: https://twitter.com/KimiFanPage/stat...194880/photo/1
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #36
              Boji se Santanderac Icemana
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • #37
                Inače dal je iko primjetio kakvo je zafnje krilo u RBR.To krilo je veoma slično onome iz Monze 2011 godine.
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Je** ga, Nando. Ne mogu se imati i jare i pare: https://twitter.com/KimiFanPage/stat...194880/photo/1
                  Ovo mi deluje kao uvod u prelazak, kad krecu ovakve provokacije kao vid pripreme terena i zafrkavanja...

                  Comment


                  • #39
                    http://us10.chatzy.com/23633478726143 ako ima zainteresovanih
                    If the police cant stop you you must be on the dust

                    Comment


                    • #40
                      Kisa...
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        Nakon Monaka VDG opet pokazao klasu, 3-ci u Q1 Bjanki i Cilton isto u Q2 Kakva ludnica... Williamsa oba out, TR oba out, Gutirez + Pik
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #42
                          Kak'i sam vidovnjak lol Hamilton pol.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Koliko je Alonso sebi unistio zivot onim prvim krugom... Nek pobedi u Monzi, nek dovedu Kimija i pustaj sezonu niz vodu...

                            Comment


                            • #44
                              Kad ti sreca okrene ledja...

                              Delovalo je da konacno Kimi i Alonso mogu da zavrse ispred Fetela.

                              Comment


                              • #45
                                Uvek zezne u Q3, neverovatno.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X