Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 SHELL BELGIAN GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Nema šanse da kad se guma montira da u neku od ovih komora može da prođe folija vizira. Trebaš da si gadno posvađan sa srećom da ti se to desi.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Odgovaramo na pitanje, prebaci u off topic, i ovako ga bzvz ne koristimo, a mozemo da se druzimo i zajebavamo, nije zabranjeno
      U to ime:



      http://www.venganza.org/

      Arrr, ya scumbags, ye have been touched by His noodly appendage!

      PS Kao adminu, podnosim oficijalni zahtev korisniku NebojsaNS da se gorepostavljeni i ubace u listu smajlija...

      Spreading the good noodle...

      Comment


      • Originally posted by Vibe View Post
        Ne volim da stvari postanu licne,ali moram reci da je ovo je nesto najgluplje sto sam procitao od svog dolaska na forum.Izostaviti ceo argument i citirati samo delic tako da sve izgleda besmisleno i kontadiktorno,ne znam da li si stvarno uveren da je to nacin za dobijanje diskusije.



        Video mozda razjasni o cemu sam pricao kada sam rekao da je Ferrari bio daleko brzi u Imoli...
        ..a sta je to najgluplje,molim te meni glupom objasni???kad vec moram da se tako izrazim..ja tvrdim to sto tvrdim,a ti i jos jedan ucesnik ovog foruma kazete suprotno..FA imao bolji bolid..kad??gde??msm strasno..ubedjujete me tu nesto kao da je sada napolju dan a ustvari je jedan posle ponoci..Na Alonsovom bolidu je jedino bolje stajala situacija u pneumaticima,i niucemu drugom..kompatktibilniji,stabilniji,brzi,jednostav no bolji bolid je imao MS,imao je cak i bolji "propratni paket",upotrebicu te dve reci,ne moje doduse...u jednom postu tvrdis kako je Alonso imao bolji bolid,u drugom kazes kako je Ferari bio brzi na Imoli..?pa on je cele sezone bio brzi,ali je Alonso miselinovim pneumaticima nadoknadjivao zaostatak..i sa takvim bolidom je Alonso osvojio titulu,a Sumaher nije..i u cemu je ovde moja glupost izrecena,a sto nije tvoja sada??reci mi..?u Ferariju pred pocetak te sezone na Reno su gledali sa podsmehom,a sva njihova paznja je bila uperena ka Meklarenu i Wiliamsu..da nije i to mozda glupost??Marked trazi cifre..pa u sezoni 2005-te,cifre su sledece:Alonso prvak,Sumaher pripremljen za penziju sledece godine..ne zelim vise da raspravljam nesto sto nema veze sa cinjenicama..mogu samo da pretpostavim da ste permutovali 2006-tu sa 2005-om i nista drugo..
        sigpic

        Comment


        • Rossini, pa i da jeste Alonso imao slabiji boli ali jače gume, to je relevantno kao argument koliko i kad bih ja tvrdio da je Raikonen pobedio 2007. zato što je imao bolje rukavice koje su mu omogućavale da bolje drži volan. Nije mi jasno zašto si se uhvatio toliko teme bolida. Uopšte nije bitno ko ima najbolji bolid nego najbolji celokupni paket. Alonso je tada imao mnogo bolji celokupni paket. Ferrari je tada bio nešto kao Mercedes prošle godine, dok je McLaren bio upravo kao McLaren 2012. a Reno je bio tu negde kao Ferrari 2012. I dalje tvrdim da Šumaher nije imao bolji bolid od Alonsa. Daj dokaze, argumente, statistiku, slike, poređenja, linkove, šta god. Ja tačno znam o kojoj sezoni pričam. Rasprava je počela na temu kako je Alonso taj koji je zaustavio Šumaherov niz titula 2005. godine. On se prvi put penzionisao na kraju 2006. Sad još govoriš da je i propratni paket imao bolji. Pa kako to možeš da kažeš?! Pa i same gume su deo tog paketa jer si tada imao pravo da biraš da li ćeš da koristiš Michellin ili Bridgestone!
          Tabela konstruktora sve govori: http://en.wikipedia.org/wiki/2005_Fo...n#Constructors
          Reno i McLaren skoro duplo više poena od Ferarija. Toliko o tome da je Ferari imao bolji paket od McLarena i Renaulta.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Carlo Vanzini (https://twitter.com/CarloVanzini) je na Twitteru napisao dva puta "Kimi's back" i onda je postavio link Kimijevog triumfa na Interlagosu 2007. Kaže se da će Raikkonen biti objavljen kao vozač u Monci. Carlo Vanzini je italijanski novinar za SKY italijansku televiziju. Priča se da ova informacija dolazi direktno iz Race Department of Ferrari.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Ako vec pricamo o tome ko je imao najboolji bolid 2005 moje licno misljenje(iako sam i tada bio zestoki fan Renaulta)to je Mclaren,jednostavno su bili strahovito brzi,mada ih je kostala tj Kimija izuzetno losa pouzdanost,a ako gledamo u paketu onda je Renault bio najbolji bolid,ne nuzno najbrzi ali najkompletniji,a Ferrari je tu iza njih poprilicno daleko,to govori i cinjenica da su Alonso i Kimi pobjedjivali te godine po 7 puta,a kompletan tim Ferrarija je imao samo jednu pobjedu i to onu Michaela Schumachera,uostalom te godine je kroz citavu sezonu glavni konkurent bio Mclaren.

              Comment


              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                Rossini, pa i da jeste Alonso imao slabiji boli ali jače gume, to je relevantno kao argument koliko i kad bih ja tvrdio da je Raikonen pobedio 2007. zato što je imao bolje rukavice koje su mu omogućavale da bolje drži volan. Nije mi jasno zašto si se uhvatio toliko teme bolida. Uopšte nije bitno ko ima najbolji bolid nego najbolji celokupni paket. Alonso je tada imao mnogo bolji celokupni paket. Ferrari je tada bio nešto kao Mercedes prošle godine, dok je McLaren bio upravo kao McLaren 2012. a Reno je bio tu negde kao Ferrari 2012. I dalje tvrdim da Šumaher nije imao bolji bolid od Alonsa. Daj dokaze, argumente, statistiku, slike, poređenja, linkove, šta god. Ja tačno znam o kojoj sezoni pričam. Rasprava je počela na temu kako je Alonso taj koji je zaustavio Šumaherov niz titula 2005. godine. On se prvi put penzionisao na kraju 2006. Sad još govoriš da je i propratni paket imao bolji. Pa kako to možeš da kažeš?! Pa i same gume su deo tog paketa jer si tada imao pravo da biraš da li ćeš da koristiš Michellin ili Bridgestone!
                Tabela konstruktora sve govori: http://en.wikipedia.org/wiki/2005_Fo...n#Constructors
                Reno i McLaren skoro duplo više poena od Ferarija. Toliko o tome da je Ferari imao bolji paket od McLarena i Renaulta.
                Bolid bez guma ne ide, ali one nisu njegov deo. F2005 ponavljam - nije mogao biti puno losiji od ekstremno dominantnog F2004, jer su pravila premalo menjana. U paketu sa Bridgestone gumama, to je ipak bio treci najbolji bolid na gridu, iako bi na Michelinkama vrlo verovatno bio i najbolji. Simple as that... I pripremajte se za Monzu, otvaram temu sutra ili u nedelju i tamo necu da se prica o ovoj dalekoj proslosti...

                Hm, vec u Monzi objava ugovora? To znaci da je to cudo definitivno potpisano... Znaci da i Alonso ostaje, ako ti je onaj tekst od prekjuce dobar...

                Comment


                • El Pocho je dao najjednostavnije i najpreciznije objašnjenje.

                  A sad da se vratimo sadašnjosti. Vanja, dobrano smo iznjakani silnim glasinama o Kimiju, a što se tiče Alonsa, mislim da tu tek treba da dođe do raspleta priče. Ostaje - ne ostaje. Ako budu objavili Raikkonena, objaviće i Alonsa. Septembar će za koji dan, i ako Alonso može da iskoristi neku klauzulu iz ugovora, onda će se znati da li će je iskoristiti još u Monci.
                  U krajnjem slučaju, ti dobro znaš da je Lotus sa Kimijem do Novembra čekao sa objavom ugovora, isto tako i prošle sezone sa Grožanom. Njima nije problem da u Decembru objave vozača. Ne kažem da će Alonso ići u Lotus, ali hoću da kažem da barem do Novembra imaju materijal za glasine i špekulisanja.
                  Last edited by MarkedOne8; 30-08-13, 10:57.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Twitter je eksplodirao objavama o Raikkonen-Ferrari ugovoru. Proverio sam i za Red Bull, niko čak ni ne pominje Red Bull i Raikkonena u istom tweetu. Pominje se i McLaren. Ostanak u Lotusu se pominje najslabije. Dakle, favorit prema glasinama je Ferrari, zatim McLaren, odmah iza Red Bull i tek onda ostanak u Lotusu. Samo neka pređe bilo gde.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • I like where this is going...

                      Comment


                      • Nerviraju me ovi što tvituju i postavljaju vesti sa nekoliko nedelja zakašnjenja. I to kruži jedna ista vest ,,Novac nije problem za Raikkonena kaže Lotus" i samo se to vrti. Neki su počeli da pridodaju pažnju i tome što na sajtu Ice One Racinga stoji Red Bull kao sponzor, ali to je još odavno tako. Taj tim na motorima odavno ima Red Bull logo. Sve ostalo je o Ferariju i ne potpisivanju već o potpisanom ugovoru. Čini se da je zaista nešto urađeno i taman se zahuhtava pred Moncu, mada će se to oficijalno čuvati sve do same Monce.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Gde ima dima...

                          Koliko ljudi/profila ti uopste pratis tamo?
                          Last edited by Vanja #66; 30-08-13, 15:11.

                          Comment


                          • Te 2005 McLaren je imao najbrži bolid koji je bio nepouzdan.Ko kaže da je Ferrari imao bolji bolid od Renoa očigledno nije pratio F1 te 2005 godine.Koliko se ja sjećam ferrari odmah nije predtavio bolid nego su vozil sa F2004m bolidom.
                            Alonso je te godine imao brz bolid(ne najbrži), ali takođe imao je i pouzdan bolid i imao je cjelokupan paket koji mu je omogućio prvo da osvoji a potom da odbrani titulu.

                            KRAJ PRIČE O 2005
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Gde ima dima...

                              Koliko ljudi/profila ti uopste pratis tamo?
                              25 profila ali na Search ukucam Raikkonen i posle toga Red Bull ili Ferrari i gledam srodne tweetove. Moraš da sebi nabaciš Twitter.

                              Evo, sad se opet pominje Red Bull kako Horner hoće Raikkonena, Marko hoće Ricciarda, a Matteshitz se s Ricciarda predomislio pa bi sad Raikkonena. Bild kaže da još uvek nije kasno za Leteću Finčugu da dođe u Red Bull.

                              Nikoletina, odličan pregled situacije iz 2005. Možda čak i bolje od El Pocho-a.
                              Last edited by MarkedOne8; 30-08-13, 20:11.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • I taman se pomirim kao ok, nema Red Bulla... ma dobar je i Ferrari... i onda oni zapetljaju još više. Zaista ću da se razočaram u medije ako na kraju ostane u Lotusu.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X