Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 SHELL BELGIAN GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene samo brine da moroni ne ispuste Alonsa... Sa druge strane, ako su zaribali po pitanju pogona za dogodine, nisam ni siguran koliko bih hteo da covek baca jos jednu sezonu. A i bilo bi interesantno videti ga u RB-u...

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Ok, to je poznato, kakve to sad veze ima?
      U'vatila me sentimentalnost neka.

      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Mislim da i Marked oseca da sledi neizbezno.
      Otprilike. Između Ferrarija i Lotusa, više sam za Ferrari.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Mika Salo is wondering the explanation given by Lotus F1 Team after Belgium GP.

        Brake failure caused because there was a loose visor tear-off got stuck inside the left front brake duct, causing the disc to overheat.

        -Lotus team said there was a tear-off inside the brake duct, but I dont believe that that's all. Even breaks duct heats up so much that visor tear-off should be melt in that heat. And Lotus said they had break broblems on friday aswel. How on earth this kind of the problem was found now? Mika Salo wondere in his blog.

        -It might be, that there was something in brake duct, for example a big piece of tyre. You are controlling temperature of brakes with pure air. You can also use such a high tech -thing, to use sticky tape in front of duct. And if there comes any upgrades for car, like a new front wing, flow comes from different angle and thats why it wont cool your brakes so well, Salo said.


        Pa ovo zvuči vrlo logično. Vizirska folija bi se istopila od vreline kočionog diska.
        Last edited by MarkedOne8; 29-08-13, 12:09.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Ma to je bilo ofrljativno saopstenje... Kimi je bio vidno razocaran kad je izasao iz bolida, morali su nekako da skrenu krivicu i da se pozovu na losu srecu...

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Ma to je bilo ofrljativno saopstenje... Kimi je bio vidno razocaran kad je izasao iz bolida, morali su nekako da skrenu krivicu i da se pozovu na losu srecu...
            Znači i ti se slažeš? A taman sam bio pomislio kako se vratila Kimijeva nesreća s odustajanjima i tehničkim problemima.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Rossini View Post
              ..pomalo sam zbunjen,ali nebitno..sta je sta,verovatno samo ti znas..
              Ne volim da stvari postanu licne,ali moram reci da je ovo je nesto najgluplje sto sam procitao od svog dolaska na forum.Izostaviti ceo argument i citirati samo delic tako da sve izgleda besmisleno i kontadiktorno,ne znam da li si stvarno uveren da je to nacin za dobijanje diskusije.



              Video mozda razjasni o cemu sam pricao kada sam rekao da je Ferrari bio daleko brzi u Imoli...
              Last edited by Vibe; 29-08-13, 13:49.

              Comment


              • Ferrari is misleading the media on the driver-front

                29.8.2013 - 00:34:38

                Many rumours have surrounded Ferrari during last weeks and many parties think that Kimi Räikkönen's arrival to the team is certain. The team's management has replied to the inquiries by stating that Fernando Alonso will continue according to his contract and they also want to keep Felipe Massa in the team. Ferrari is deliberately misleading the media with these comments.

                In reality Ferrari decided already in June that the cooperation with Massa would not continue. His results simply aren't good enough. Massa knows the situation and he is motivated to achieve good enough results in the endseason so that he could continue in F1 next year in another team. Massa is a candidate for at least Sauber.

                In Fernando Alonso's case they have noticed last weeks that Ferrari-management's syrupy comments about his excellence start to be in history already. Luca di Montezemolo stated in a straighforward tone about Alonso's behaviour that critisizing Ferrari in public is not allowed. Due to the poor success Alonso has apparently got enough and the last straw was Ferrari's decision to hire Kimi Räikkönen to the team. Räikkönen's arrival to Ferrari means automatically that Alonso's status #1 ends.

                Stefano Domenicali commented on the Räikkös-rumour mysteriously.

                - Kimi is a really fast driver and everybody knows how highly I appreciate his talent. But it would be understood as a straight reply if I would comment more on him. We are in no hurry to make our decision. We will do it when the time is right, Domenicali said on the official Formula One -website.

                Domenicali claimed in the interview that the choice concerns Massa or his replacement. In reality Ferrari is waiting for Fernando Alonso's decision. If Alonso decides to continue in Ferrari, then Räikkönen's contract will be announced pretty soon. If Alonso leaves Ferrari, then Ferrari will hire a new driver who probably will be Nico Hülkenberg. The negotiations take time and it may be that we hear the announcements in October. Before that we can expect all kinds of rumours and Ferrari's opposite assurances.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Dakle, po tom tekstu, a bio bih zahvalan da vidim i izvor, Massa sigurno ne nastavlja (hvala ti Flaying Spaghetti Monster) i Kimi je skoro sigurno u ekipi, a ceka se Alonso i njegova moguca zamena... Pa 2/3 zelje su ispunjene, nije lose. Dace FSM da bude i 3/3, kad vec upsevaju da ponovo izgube titulu...

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Dakle, po tom tekstu, a bio bih zahvalan da vidim i izvor, Massa sigurno ne nastavlja (hvala ti Flaying Spaghetti Monster) i Kimi je skoro sigurno u ekipi, a ceka se Alonso i njegova moguca zamena... Pa 2/3 zelje su ispunjene, nije lose. Dace FSM da bude i 3/3, kad vec upsevaju da ponovo izgube titulu...
                    Znao sam da si brat Pastafarian
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Još da vi meni ispunite želju pa da mi objasnite ko je Pastafarian, Flaying Spaghetti Monster i SFM?

                      Inače, evo izvora:
                      http://www.sportti.com/uutinen.asp?CAT=1-1&ID=247806
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • To ti je religija ateista, po kojoj celim svetom upravlja Letece Spageti Cudoviste, odnosno stvorenje nastalo od cuvenog americkog jela spagete sa cuftama (Spaghetti meatballs) i pokusava da utice na mozak svih. Religija zahteva da bi se zastitio da nosis cediljku za spagete preko glave, kao kapu. Izbio je haos u poslednje vreme jer nekima nisu dozvoljavali da se sa licne karte i vozacke slikaju sa tim, iako su feredze i turbani dozvoljeni iz verskih razloga. U principu je ismevanje religija kroz koncept koji nije bemisleniji od hriscanskog, muslimanskog ili hinduistickog.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Mislio sam da smo to utvrdili pre 2 meseca... Poceli smo odavde... http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1063615

                          Comment


                          • Na šta li će mi ličiti podforum ako nastavimo...
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Odgovaramo na pitanje, prebaci u off topic, i ovako ga bzvz ne koristimo, a mozemo da se druzimo i zajebavamo, nije zabranjeno
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Koliko sam shvatio neke stvari, Rikardo ima ugovor sa Red Bullom kao i Vergne, Fetel, Veber, itd. On je verovatno još pre par nedelja potpisao novi ugovor (produženje) sa Red Bullom, ali Red Bull ima mogućnost da ga šeta iz Red Bulla u Torro Rosso i obrnuto. To isto verovatno već sada mogu da urade sa Vernjeom i Veberom. Rikardo praktično može već od sledeće trke da vozi za Red Bull, isto tako i Vernje. Red Bull tu ima opciju plus. Iako potpišu ugovor sa vozačem to ne znači da će on voziti baš za njih. A po mom mišljenju nije problem ostaviti Rikarda u Torro Rossu jer će oni sledeće godine biti sigurno jaka sredina. Imaće potpuno isti pogon kao i Red Bull. Verovatno će Red Bull da implementira neke osnovne aerodinamičke i mehaničke stvari kako bi osigurali da Torro Rosso što lakše prebrodi velike promene 2014. Dakle, ostaviti mladog vozača nikako nije loša ideja. To će vremenom postajati više kao tim broj 2 nego kao tim koji će da razvija vozače.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X