Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobili smo na kraju i vise nego dobar WC, Hauard je premasio svoja ocekivanja i nema mu se puno sta zameriti, dobro je na kraju sto su izvukli i bod jer sam u jednom trenutku pomislio da ovo gube.Steta opet sto se Tatar prepao kod treceg pokusaja.Bernier je kod Toronta bio po meni i njihov najbolji pojedinac.

    @autsajder

    Ja ne vidim na tom prvom linku sta treba da instaliram.Nista mi se ne ukazuje.

    Comment


    • Bjese dobar ovaj Winter Classic Zaista spektakl.
      Ni utakmica nije bila losa

      Mislim da je Detroit bio bolji ali eto, opet ih j*be SO. Eaves se povrijedio(jos se ne zna koliko ce biti vani) i vidjecemo oce li Lupul dobiti neku suspenziju. Zetterberg i Datsyuk su bili na svom nivou. Ne interesuje Datsyuka sto je sve smrznuto on ce opet da napravi par fenomenalnih poteza. Malo je falilo i njemu i Zetterbergu da se upisu. Steta za onaj prekid u sred OT-a kad je Z imao priliku za breakaway. Abdelkader je bio odlican i milo mi je sto se upisao. Pored njih moram pomenuti Alfredssona i Tatara koji nisu iskoristili priliku u SO ali su dobro odigrali. Jbg Tatar se zajebao kod izvodjenja. I sam je rekao da je pogrijesio sto je htio onako da proba jer je bilo gotovo nemoguce izvesti u onakvim uslovima a jos se i prepao pa mu je odlutao pak. Zato je Pav ono izvukao lagano Cleary se juce naigrao samo tako... Mislim da je bio cetvrti po minutazi. Moram priznati da je bio dobar, ali je morao da usere dvije odlicne prilike...jos ne mogu da vjerujem da onu prvu nije iskoristio...magarac matori. Bertuzzi je vjerovatno bio najgori u timu.
      Jimmy Howard je branio odlicno. E sad to sto je on 5 hole Jimmy je posebna prica... Ovaj tim jednostavno ne moze nista u SO-u. Za Jimmy-a ti je dosta da raspalis pored njega... ne treba ti nikakva varka.

      Babcocku sve pohvale za stajling

      EDIT:

      Zaboravih da kazem da mi je milo sto je Jimmy upao u U.S. tim. To ce ga vjerovatno malo podici.
      Last edited by powerslave; 02-01-14, 13:45.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post

        @autsajder

        Ja ne vidim na tom prvom linku sta treba da instaliram.Nista mi se ne ukazuje.
        Pa, drugar, nije to po principu .exe instalacije. Ako imaš Win7 odeš u Control Panel - All Control Panel Items - Network and Sharing Center - Set Up a New Connection Network - Connect to a Workplace - izabereš No Create a New Connection - Use my internet connection - i iskoristiš podatke sa linka koji sam ostavio..... tu se redovno ažurira šifra, ali u JPEG obliku, ne kao txt...
        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

        Comment


        • Horton sinoc debitovao i postigao gol

          Boston se provukao(gledajuci skor, nisam gledao utakmicu). Utakmica bila beton da se odigra under...no dzaba kad me Chicago bacio na over.
          Islanders-i vezali trecu pobjedu, a LA peti poraz i to blowout... Minnesota prekinula niz.

          Comment


          • Originally posted by аутсајдер View Post
            Pa, drugar, nije to po principu .exe instalacije. Ako imaš Win7 odeš u Control Panel - All Control Panel Items - Network and Sharing Center - Set Up a New Connection Network - Connect to a Workplace - izabereš No Create a New Connection - Use my internet connection - i iskoristiš podatke sa linka koji sam ostavio..... tu se redovno ažurira šifra, ali u JPEG obliku, ne kao txt...
            Tako lepo reci, ne da se udaram u glavu sta dalje.Provericu to kasnije, jer sada i nemam bas vremena.

            Ajlendersi malo po malo pa skida skalp favoritima.Propustio si da prokomentarises goleadu u Dalasu.Cemu tako slabi rezultati Kingsa?

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Tako lepo reci, ne da se udaram u glavu sta dalje.Provericu to kasnije, jer sada i nemam bas vremena.

              Ajlendersi malo po malo pa skida skalp favoritima.Propustio si da prokomentarises goleadu u Dalasu.Cemu tako slabi rezultati Kingsa?
              Ko j*be goleadu u Dalasu Nisam ispratio tu utakmicu, jer je nisam igrao na tiketu

              Kingsi su ekipa koja daje malo golova i koja se oslanja na golmana i odbranu. Kad se Quick povrijedio, Scrivens je preuzeo i imao je odlicnu statistiku. Backup mu je bio mladi Martin Jones koji je branio kao da je Lundqvist licno. Niko nije mogao od njih da ocekuje da tako brane neki duzi period. Cetiri od ovih pet poraza su bila na gostovanjima. Bolje sto im se ovo sad desava nego da ih uhvati kasnije. Oni su prije ovog niza imali 9 pobjeda u 10 utakmica. Sad imaju pet utakmica kod kuce, a i Quick bi trebao uskoro da se vrati tako da treba ocekivati njihov oporavak. Oni su tim koji igra na posjed pa ih u poslednje vrijeme malo koci to sto ne rizikuju.

              Comment


              • Crni Rendzeri... kakve golove primaju.

                Comment


                • Pogledao hajlajtse i bas mi je cudno da su u tako kratkom vremenskom periodu pali.

                  Ali najjaci mi je mec Anahajma i Edmontona, dva puta gubili domacini pa preokrenuli u poslednjim sekundama prve trecine.Sto me i podseti da od kada sam poceo u skorije vreme da pratim Detroit, nemaju oni tog s snajperistu koji ce da da sa velike udaljenosti gol.Krivo mi je sto cu veceras zbog rodjendana da propustim Dalas-Detroit, taman sam mislio to da pratim veceras paralelno sa Sejntsima.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Pogledao hajlajtse i bas mi je cudno da su u tako kratkom vremenskom periodu pali.

                    Ali najjaci mi je mec Anahajma i Edmontona, dva puta gubili domacini pa preokrenuli u poslednjim sekundama prve trecine.Sto me i podseti da od kada sam poceo u skorije vreme da pratim Detroit, nemaju oni tog s snajperistu koji ce da da sa velike udaljenosti gol.Krivo mi je sto cu veceras zbog rodjendana da propustim Dalas-Detroit, taman sam mislio to da pratim veceras paralelno sa Sejntsima.
                    Jbg, trenutno je tako. Imace ga za koju godinu, kad Anthony Mantha dobije priliku

                    Kad sam vec kod tih mladih nada, veceras ce debitovati Alexey Marchenko. S obzirom da je bio 205. pik 2011. godine i da godinu ranije nije bio draftovan, ima sve sto mu je potrebno da postane dobar igrac(klasican Red Wings nacin ). Svi koji su igrali sa njim u Griffins-ima ga hvale. Najbolja stvar u vezi njega je da je RH jer nam to treba pozadi. E sad, mozda se ne proslavi veceras s obzirom da ce mu partner biti Quincey, pa neka mu je bog u pomoc

                    Comment


                    • Napokon da i ja odgledam Bruinse Vrlo dobra partija, i jos bitnija pobeda pre zapadnu turneju (ANA, LAK, SJS), ustvari ceo raspored do ZOI je paklen... veceras, jako dobar PK 0/3, Campbell u jednom od PK bez stapa preko 1 min... sve u svemu, sa ovako sarenim rosterom dobro guramo

                      Ima veceras lepih utakmica, medjutim nista od gledanja, Wild Card Saturday

                      Comment


                      • Meni su dve stvari nejasne, ostavimo na stranu to sto sam popio.

                        Kako to da Rendzersi naguze Toronto na njihovom terenu?A drugo sta se desilo Detroitu pa vode sa 4:1 u Dalasu?

                        Kako se Tatar snasao kod cetvrtog gola.Valjda nece izgubiti ovu prednost, bilo bi greota.

                        Comment


                        • Detroit je samo odigrao onako kako moze I to bez Datsyuka! Rezultat je dobar, ali igra mora biti bolja. Starsi su imali ubjedljivo vise suteva... cini mi se da je onaj prvi gol Z-a bio i prvi nas sut. Prva dva perioda je Dallas sutirao, mi davali golove Jimmy je ponovo imao odlicnu partiju i nadam se da ce od sad biti sve bolji. Lijepo da se odmori do cetvrtka, a onda Kalifornija!

                          Vratio se Quick i Kings-i prekinuse onaj niz. Gubili 1:0 od pocetka, da bi sa tri gola u trecoj dosli do pobjede

                          Vidim da je u Minesoti bilo dosta zanimljivo Ryan Suter(bogotac) je postigao het-trik, prvi defanzivac u istoriji Minesote kojem je to poslo za rukom. 5 golova, a samo 11 suteva.

                          Dva gola Kruga(i asistencija ) "He was terrible." - Claude Julien

                          Hohohoho kako su ih Rendzeri odvalili ...NHL
                          Bice SJ-COL snimak na Areni pa cu taman to posle rucka da pogledam

                          Odoh sad da pogledam highlightse

                          Comment


                          • Probao sam ovo sto je autsajder postavio i da ima koje tekme rekao bih da odlicno radi.Sada ako nista drugo ne prikazuje mi da dolazim iz zemlje Nedodjije ili Narnije.

                            Dobra alternativa vikendom, dole ispod pise koje ce tekme da prenose tada.Prenosice recimo sledece subote Montreal-Cikago.Izdvojio bih jos Toronto, Montreal, Montreal-Vasington, Anahajm-LA i Devilsi-Rendzersi.Pa sada ko voli, nek izvoli.Sto nema tu pokrice se Arenom HD na netu tako da sam dobro pokriven vikendom.

                            Comment


                            • Cim ja stavim PIT na tiket, mora neka pizdarija bit'

                              S vremena na vrijeme bacim pogled na utakmicu i svaki put je drugi rezultat

                              Comment


                              • Sou od utakmice koliko vidim, nesto slicno kao Anahajm sinoc.A ima jos da se igra u drugoj trecini, mozda padne jos koji gol.

                                Edit: 4:4

                                4:5
                                Last edited by Ricma; 05-01-14, 19:41.

                                Comment

                                Working...
                                X