Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis za OI?

    Ja isto planiram da pogledam, za sada me nista ne sprecava.A na drugom strimu cu pratiti derbi izmedju Cikaga i LA.

    Dobra vest je da ce Arena da prenosi Winter Classic, sto bi znacilo da cu sigurno da nadjem HD strim Arene.Ne ocekujem da se puno ljudi nakaci.

    Comment


    • Ja sad imam slobodnog vremena koliko mi treba Ali dzaba kad se svaku noc prekinem, pa ne mogu da gledam

      Zato cu 1. uvece lijepo,trijezan, da zalegnem ispred televizora
      Last edited by powerslave; 30-12-13, 16:21.

      Comment


      • Previse su bili losi u odbrani da bi mogli Nesvil da pobede, duvalo je sa sve strane.Za napad i nema sta da se zameri, ali ne treba da dozvole da ih jedna od slabijih ekipa(koja je uz to hendikepirana brojnim odlascima) nadigra.Ovo sto sam upratio u prethodnih par utakmica, primecujem da Hauard donosi losu srecu.A drugo da mogu da svakog pobede, a da i od svakog izgube.Valjda ce biti bolje na WC, ipak je Toronto izmedju ostalog i glavni rival uz Kapitalse za petu poziciju.

        Paralelno sam gledao i Cikago-LA, prethodna dva meca goleade a sada veliko nista.Minimalna pobeda Cikaga, a moglo je da padne i vise od jednog gola.Bez obzira na to, ne moze se reci da je bila dosadna utakmica.

        Comment


        • Winter Classic 2014, Toronto Maple Leafs at Detroit Red Wings

          Jan. 1, 2014, 1 p.m. ET

          Michigan Stadium, Ann Arbor, Michigan




          Konkretno sto se dogadjaja, ambijenta i ostalog tice, mislim da nema potrebe da pisem nesto sto vec svi znamo, pa cu samo reci da ce za sve nas koji volimo ovaj sport ovo biti spektakl



          O utakmici cu malo detaljnije u slucaju da neko zaluta ovdje i zajebe se da procita nesto.

          Ovaj duel sigurno nije nesto najbolje sto su ljubitelji NHL-a mogli da dobiju, ali posto je WC u pitanju, sigurno ce biti upamcen. Oba tima su trenutno u poziciji za wild card i oba tima imaju velikih problema u svojoj igri.

          Red Wings (18-14-9)

          Ekipa koja se cijele sezone muci sa povredama, padovima u igri, losom formom pojedinih igraca i ekipa koja same sebe zakopava time sto su neki beskorisni trutovi i dalje u timu. U odnosu na prethodnih 2 mjeseca, moze se reci da je ekipa trenutno zdrava jer ce faliti samo Franzen, Ericsson i Weiss(ovaj ce posebno faliti...) dok su Alfredsson i Gustavsson pod znakom pitanja.

          Odlicne partije Zetterberga, Datsyuka, Gustavssona i mladih igraca Nyquista, Helma i Tatara su glavni razlog zbog cega se Detroit i dalje nalazi u poziciji za PO. S obzirom kakav talenat posjeduje ovaj tim, jasno je da je moglo biti mnogo bolje, ali sta je tu je.

          Henrik Zetterberg i Pavel Datsyuk su igraci na koje treba obratiti paznju.

          Maple Leafs (20-16-5)

          Od pocetka sezone izgledaju kao kula od karata. I oni su i dalje u poziciji za PO i ako mnogi ne znaju kako. Ekipa koja dopusta najvise suteva ka golu, cak 36.2. Ni ofanzivno nistu nista bolji jer im je prosjek suteva po utakmici 27.4 sto je dovoljno dobro za 27. mjesto u ligi. Golmani su razlog zbog kojeg je Toronto na polovini sezone i dalje konkurent za PO a mora im se priznati i da znaju da zabiju gol bas kad im treba.

          Phil Kessel i James van Riemsdyk ce biti glavna nada gostiju. Bitnu ulogu ce igrati i njihov golman, Jonathan Bernier.



          Ukoliko se na golu Detroita nadje Jimmy Howard, onda moze biti svega. Sinoc je jos jednom pokazao da je nekad dovoljan samo los golman da bi se utakmica izgubila.

          Kako god, mislim da je u ovakvim uslovima Detroit favorit i da ce pobijediti. Uprkos tome sto je u pitanju sudar panjeva, vjerujem da ce utakmica biti dobra i zanimljiva.

          Moja prognoza 6-3 za Detroit
          Last edited by powerslave; 31-12-13, 18:27.

          Comment


          • Odlican tekst

            Jedino gde se ne slazem je rezultat, samo je jednom (ako se ne varam) bilo preko 6 golova na WC...tako da ne ocekujem previse golova, mada bih voleo da ih bude...

            Prognoza: DET-TOR 3:2 (SO)- cisto da ne prkosim vama koji navijate za Detroit

            Comment


            • Ja se nadam da ce crvene ponijeti atmosfera i da ce ih napuniti Naravno, nista mi nece biti cudno ni ako Leafsi njih napune

              Comment


              • Samo da bude Gustavson na golu i moj optimizam ce pred pocetak meca naglo da poraste.

                Ja se vise nadam da ce Toronto da padne pod atmosferom, ipak ne igras svaki dan pred 70000 i vise gledalaca.Toliko racunam da ce biti minimum, znam da je kapacitet Micigen stadiona oko 110000.Zamisli ti to koliko decibela moze da proizvede ta publika zvizdanjem.Doduse to moze i Detroitu da se desi.Svaki ishod je moguc od ubedljive pobede do ubedljivog poraza, a u tome je i najveca draz WC.

                Edit:

                Last edited by Ricma; 01-01-14, 10:40.

                Comment


                • Linije Detroita sa jucerasnjeg treninga:

                  Henrik Zetterberg-Pavel Datsyuk-Todd Bertuzzi

                  Justin Abdelkader-Darren Helm-Patrick Eaves

                  Drew Miller-Joakim Andersson-Tomas Tatar

                  Daniel Cleary-Luke Glendening-Gustav Nyquist

                  Niklas Kronwall-Brendan Smith

                  Kyle Quincey-Danny DeKeyser

                  Brian Lashoff-Jakub Kindl

                  Jimmy Howard (starting)

                  Petr Mrazek


                  Ako Alfie bude igrao onda Eaves otpada. Ako ne bude igrao onda Nyquist mora u drugu, pa neka se Eaves preseli u cetvrtu.

                  Glendening je pozvan ponovo, a Jurco je vracen. Nije mi jasan taj potez ali ajde... i onako sam se svega nagledao ove sezone. Koji ce mu k*rac jos jedan centar. Kapiram da mu je on siguran i da umije da drzi pak, ali daaaj...

                  Monster ipak nece igrati Stavljen je na day-to-day.

                  Bas me interesuje koliko ce Pav i Z trajati. Ima da ih rasturi prije druge ako bude kocilo dolje. Nadam se da ce Alfie igrati.


                  Dotle je doslo da svi tresu kad vide ime Jimmy Howard. Da je bilo koja druga utakmica u pitanju, siguran sam da bi bio zakovan za klupu. Ovo mu Babcock poklanja sansu da se trgne. Momak je nekoliko sezona bio vrlo dobar golman sa sjajnom statistikom i bio je u stanju da svojim igrama donese pobjedu. A pogledaj sad sta se desava

                  Comment


                  • The league has sold 105,500 tickets for this game between the Toronto Maple Leafs and the Detroit Red Wings.

                    “That should get us the record,” said John Collins, the NHL’s chief operating officer.
                    Guinness World Records will also count media members and others who come solely to watch the game. Workers won’t be included, but some league and team officials will, including NHL commissioner Gary Bettman, team owners and front-office personnel.

                    But as far as the world record, here is the deal: The NHL cannot control the weather or the traffic or the parking or scalping, and it can afford only so many no-shows if it’s going to beat 104,173. The league had to agree to a pre-approved accounting method with Guinness, and it chose a barcoded ticketing system. Guinness will not count tickets sold, only those that are scanned. Guinness will not count media members and others who were credentialed, only those present and accounted for. If and when the number reaches 104,174, Guinness can declare a new world record, even if it can't certify the final number until later. Ideally, it will declare a new world record and give the final number in the third period. But if something goes wrong, who knows?

                    “We can only give the final total once all tickets have been scanned in,” said Alex Angert, an official adjudicator with Guinness, who arrived at the Big House on Tuesday and will oversee the process Wednesday.

                    A cujem i da ce gospodin Mike Ilitch biti prisutan

                    Comment


                    • To mi reci, bice sigurno 100000.

                      Jos samo da obori taj rekord od 104 hiljada i bicu prezadovoljan.Steta sto Arena nece da uradi neki uvod za WC.Za sat vremena ocekujem nesto konkretno od strimova, mada kontam da cu gledati Arenu HD.Ako ne, srecu cu pronaci na wiziwig-u.

                      Comment


                      • Upravo zavrsio sa pregledom Alumni Showdown-a.

                        Sjajno! Neke od njih sam imao prilike da gledam a neke znam samo "iz price", ali me to nije sprijecilo da se najezim Toliko dobrih momenata.

                        Za svakoga ko voli Red Wings-e, ovo je bio nevjerovatan dogadjaj.

                        Prva utakmica je bila super, ali druga je bila ono pravo

                        Preporucujem svima.

                        Spoiler
                        Game 1






                        Game 2



                        Comment


                        • http://www.brzevijesti.ba/clanak/208...r-classic-2014

                          Dobar clanak o Winter Classic-u. Nista detaljno i duboko(a nema ni potrebe kad nema ko da ga procita) ali se vidi da ga je pisao neko ko stvarno prati hokej, za razliku od vecine domacih novinara koji samo prepisuju i rade lose prevode... i to jednom u godinu dana(finale Stanley Cupa uglavnom...).

                          Odoh sad da se pripremim za utakmicu

                          Comment


                          • Start se ocekuje u 19:25. Jbg snijeg

                            Comment


                            • Bas teski uslovi za igru, i jedni i drugi dosta problema u organizaciji igre...bice pravo cudo ako padne vise od 2 gola...

                              Comment


                              • Кога занима NHL ово је начин да гледа исти путем нета:

                                Прво инсталирајте http://www.freecanadavpn.com/ па онда преко http://www.cbc.ca/sports-content/hoc...da/video/live/ можете гледати (обично) суботом на недељу Hockey Night in Canada. Систем ради ОК, али увијек прво морате покренути ВПН, па тек онда пустити линк на CBC. У супротном, ће константно избацивати да програм није доступан....

                                ПС. тренутно иде и Зимски класик...
                                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                                Comment

                                Working...
                                X