Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Poslednjih 20-ak dana nisam gledao nijednu utakmicu. Blage veze nemam sta se desava. Samo pratim rezultate Detroita i jednom u 4-5 dana procitam vijesti vezane za njih. Ovo ostalo sam totalno zapostavio jer nemam vremena ni da se naspavam kao covjek, a ne da pogledam utakmicu.

    Sta cu, takvo je vrijeme doslo... Jedini sport koji trenutno pratim je NFL i to samo zbog kladionice.

    Comment


    • #92
      Stigao sinoc da ispratim dve trecine, tako da sam propustio najbolji period igre Detroita.Olako su tu prednost ispustili u drugoj trecini.Jedine dve pozitivne stvari koje bih mogao da navedem je da su uspeli da izjednace nakon sto je Toronto preokrenuo kao i to sto su prvi put u sezoni izasli kao pobednici posle SO.KO bi rekao da ce se to desiti.Alfredson i Dacik koji su u vecini situacija bili bezuspesni su pogodili sinoc, a dvojicu igraca Toronta je dobro procitao Gustavson.Kako se bacio kada je bila druga serija.Najbitnije od svega je to da se pise pobeda protiv velikog rivala i da ce to ponoviti za koji dan.Pored toga bacio sam malo pogled na Anahajm i bukvalno su pregazili Ajlanderse u poslednjoj cetvrtini, a sve je mirisalo da bi njihova serija pobeda mogla da se prekine nakon dve trecine.Od svih ekipa trenutno su u najboljoj formi.

      U narednom periodu da se NFL isprati, pa se prebacujemo na NHL.Winter Classic ne sme da se propusti, odusevio sam se sto ce mec da se igra na stadionu Micigena(koji je inace koliko znam najveci stadion na svetu) kada sam saznao tako da se smesi par rekorda.

      Comment


      • #93
        Tako treba, Maricu A Winter Classic se obavezno gleda

        Comment


        • #94
          Prvi i poslednji Winter Classic koji sam gledao je bila sezona 2008/2009 kada je Detroit dobio Cikago sa 6:4.Bese to odlican mec, dok je SK prenosio vatao sam cesto reprize a najbolji deo svega toga je sto nisam znao rezultate pa je to bilo skoro ko direktan prenos.Gledao sam termine utakmica koje slede i najverovatnije cu uvek da upecam nesto preko vikenda i to ponajvise te termine koji su prilagodjeni evropskoj publici.Kada bude bilo potrebe navicu sat i gledacu derbi Zapadne Konferencije.Vidim ja da je ovde situacija ista kao i u NBA.Slab Istok i jak Zapad.

          Comment


          • #95
            Kakva nas muka zahvatila, svu trojicu...meni devojka opasno zapretila, ne znam sta vise da slazem da odgledam nhl, tako da ni Boston nisam gledao poslednje 3 utakmice.. nedelju sam nekako rezervisao za nfl, objasnio joj da to traje do februara, a za Winter cu nesto vec smisliti

            Comment


            • #96
              Najbitnije od svega je da cemo sva trojica da gledamo WC.Jos kad bi uleteo cetvrti sagovornik , to bi bilo odlicno.Sve preko toga bi bilo bonus.

              Trebaces ti nju da slazes i za ZOI.

              Comment


              • #97
                I ja sam tu ali samo kada igraju Bruinsi...
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • #98
                  Ja ovo ne mogu da gledam bre, pokusao sam ali ne ide . Moras bre da se zadubis u ekran da bi video onaj pak ..

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by AleksaVP View Post
                    Ja ovo ne mogu da gledam bre, pokusao sam ali ne ide . Moras bre da se zadubis u ekran da bi video onaj pak ..
                    E pa jbg, ne moze odma Trebace ti malo da se priviknes

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Ja ovo ne mogu da gledam bre, pokusao sam ali ne ide . Moras bre da se zadubis u ekran da bi video onaj pak ..
                      To je kada juris strimove na pogresnom mestu.Kada Arena prenosi, znam da cu pronaci Arenu HD i da cu tu da gledam.Ja nemam ni problem sa pracenjem, jer nema potrebe da se udubim kada po kretnjama igraca znam gde je.A i ove strimove sto nalazim su i vise nego dobri.Potrudicu se u skorije vreme da pronadjem i HD strimove.Barem je tako bilo za derbi NY.Mada ne moras ni svaki sport da pratis.

                      Cenim da ce Arena da prenosi WC, pa se necu nesto ni puno da se cimam jer ce sigurno biti Arene HD.

                      Comment


                      • Ma ne pratim svaki sport . Na primer ne pratim MLB, to nikako ne mogu da pratim. Dovoljno mi je NBA i NFL .

                        Comment


                        • Plasio sam se sinocne utakmice, ali su je odradili sjajno... Smith je prava zamena za Seguina, slican igrac, ali cvrsci...dobro se uklopio sa Marchandom i Bergeronom, oslobodio dosta mesta za njih... sve u svemu, sa oslabljenim rosterom igramo odlicno... Pit, Det i ostali konkurenti kiksnuli, ne moze bolje pre praznicnu pauzu

                          Comment


                          • Detroit mozda konkurent tek u PO, previse ste pobegli da bi ste se borili za iste pozicije.Bostonu su rivali Pitzburg i Tampa Bej, eventualno Montreal.Daleko je PO, ali nesto bih voleo da se odmah u prvom kolu sastanu Detroit i Montreal.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Tako treba, Maricu A Winter Classic se obavezno gleda
                              Naravno,to je tradicija
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Spremio sam neku najavu za Winter Classic, ali cu je postaviti sjutra jer ovi moji igraju veceras
                                Last edited by powerslave; 30-12-13, 16:12.

                                Comment

                                Working...
                                X