Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46



    eto toliko.

    Comment


    • #47
      Nemoj par poraza tako tragicno da shvatas... PK ste slabo odigrali, sve im je uslo...

      Napokon da i mi nekog pobedimo u plusu, prva utakmica preko 5.5 golova... Iginla veoma raspolozen, kao i Lucic

      Comment


      • #48
        Nije meni tragicno ono u Finiksu i ono protiv SJ-a, nego ono sinoc. Promasivali su sve i svasta, a pozadi tukla promaja samo tako. Poslednju trecinu nisam ni gledao..ispizdio i otisao u krevet.

        Igrao njih i Boston sa 10e

        Lucicu svaka cast. Vrati se,zabije gol i zakuca se u ogradu

        Cemu se nadas veceras protiv SJ-a?
        Last edited by powerslave; 24-10-13, 18:51.

        Comment


        • #49
          Ne znam, nisam optimistican.... Buffalo nije pokazatelj pravog stanja ekipe.. Eriksson je ostao u Buf, povredjen... Vraca se Rask na gol, tu imamo sansu ako ga krene... SJS ima 5 igraca sa preko 10 poena, Niemi odlican... Navijacu pa sta bude

          Comment


          • #50
            Originally posted by petar84 View Post
            Ne znam, nisam optimistican.... Buffalo nije pokazatelj pravog stanja ekipe.. Eriksson je ostao u Buf, povredjen... Vraca se Rask na gol, tu imamo sansu ako ga krene... SJS ima 5 igraca sa preko 10 poena, Niemi odlican... Navijacu pa sta bude
            Pa zato te i pitam


            EDIT: Dobro se makljaju rendzeri i letaci A sto je komentatoru milo
            Last edited by powerslave; 25-10-13, 01:29.

            Comment


            • #51
              39-17 u sutevima za SJS, 1/3 su nas odrali, nisu izlazili iz naseg polja... + Iginla ni sam ne zna kako je dao gol+0.8 sek pre kraja dali pobednicki gol... ostaviti SJS bez bodova na takav nacin NEPROCENJIVO

              Comment


              • #52
                Malo prije odgledah highlightse. Krejci 0.8 E tako se pobjedjuje

                Comment


                • #53
                  But when we all came together, Looch told me 'Look up!' so I looked up and it was .8 so it was even sweeter. - David Krejci

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Powerslave View Post
                    Da se ja pitam, rasturio bi tandem Pav - Z i stavio Z u drugu liniju... Njihova linija funkcionise, ali su ove ostale slabe. A sve mi se cini da ce se to i desiti kroz par nedelja.
                    I desilo se Rece Babcock da nije zelio ovo da uradii da je ovo poslednja opcija. Pavel ostaje u prvoj(vjerovatno ce sa njim igrati Bertuzzi i Alfredsson), a Z se seli u drugu(uz njega bi trebal ida igraju Franzen i Tatar).

                    Sjutra protiv Rendzera.

                    Comment


                    • #55
                      Pingvini prime gol i posle 20-ak sekundi ponovo povedu.

                      EDIT: Opa,evo novog izjednacenja.

                      EDIT 2: Na 01:40 do kraja gosti dolaze do prednosti
                      Last edited by powerslave; 26-10-13, 02:37.

                      Comment


                      • #56
                        4 in a row

                        Comment


                        • #57

                          Comment


                          • #58
                            Stari vuk...Bishop nije imao sanse da odbrani...Zao mi je sto nije ostao u Bostonu

                            Veceras najtezi protivnik...

                            Comment


                            • #59
                              Flyersi su mi od ove sezone jos odvratniji.

                              Sinoc sam odgledao dvije trecine i otisao u krevet. Kako mi je milo sto su ih onako napunili. Sad sam gledao onu tucu u trecoj. Onaj govnar Emery treba da dobije zestoku suspenziju.

                              Comment


                              • #60
                                Da se veceras iscupa ta pobjeda i da se ova tura gostovanja prekuca.

                                Comment

                                Working...
                                X