Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno, po rasporedu, ja vas ne vidim u PO...raspored vam je tezak s obzirom na formu, imate dvaputa Buffalo mada ni tu ne mozete da unapred upisete bodove...a jos iskrenije, ne bih ni voleo da vas vidim u PO, ne zato sto ne volim Det, vec sto bi bili 8. i isli bi na Bos... a svi znamo koliko ste ludi kad udjete u PO

    Comment


    • 9. uzastopna pobeda u gostima, 16. utakmica zaredom da smo osvojili bar bod (15 pobeda i 1 OT), da nismo izgubili 01.03. od Was, prosli bismo mart bez ijedne utakmice u kojoj nismo uzeli bod, ali i ovako je extra...jos jedan niz, Bergeron 7. utakmica uzastopno da je dao gol sad cekamo 23h, i DET-TB, svim srcem uz TB...

      P.S. Definitivno imamo najbolju trecu liniju u ligi!!!

      Comment


      • Ufff, dobro je

        Zamalo da od gotovog naprave veresiju, raspored je i dalje dosta tezi u odnosu na konkurente ali lakse se dise nakon ove dve uzastopne pobede.Naravno da je nad Torontom draza i jos ovom pobedom njihove sanse su jos manje da mogu da zavrse ispred Detroita.Detroit do kraja mora da pobedi obavezno tekme gde je favorit i jednu od sledece cetiri(Boston kuci, Montreal gost, Pitzburg gost i Sent Luis gost) i mislim da bi to moglo da bude dovoljno za PO.Ne verujem da Vasington, Kolumbus i Toronto mogu da udju u seriju pobeda, ali sam siguran da ce imati oko 90 bodova mozda koji bod ispod ali bice tesno za poslednje dve pozicije koje vode u PO.

        Comment


        • Posle mesec dana, prva utakmica bez poena, ali nije lose...vrlo dobra utakmica, golmani na visokom nivou, strasan tempo, nijanse su odlucivale...Malo mi je zao jer jurimo prvo mesto za prednost domaceg terena, ali nema veze...nadam se da cete se ustaliti na 7. mestu da idete na PIT.

          Veceras sa TOR, taman da ih oducimo od PO, a i vama da ucinimo uslugu!

          E da, mislim da su nam sinoc ponistili cist gol!!!

          Comment


          • Ovo je bio jasan potez Bostona da ne zele da igraju sa Detroitom.Nazalost nisam bio u prilici(a i tesko da cu moci kada je radna nedelja, samo vikend) da pogledam mec, pa mi preostaju samo hajlajtsi. Previse bezite Pitzburgu da bi vas oni mogli da ugroze, jedino da imate prednost domaceg terena u odnosu na Zapadnu Konferenciju.Treba sada slaviti dva puta protiv Sabljarki i Karoline i nadati se da Kolumbus i Vasington nece da povilene i da udju u seriju pobeda, mada mislim da ce veca pretnja da budu BJ zbog lakseg rasporeda.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Previse bezite Pitzburgu da bi vas oni mogli da ugroze, jedino da imate prednost domaceg terena u odnosu na Zapadnu Konferenciju.
              Na to sam i mislio... nece biti lako, ali nije nemoguce

              Comment


              • Odgledah sinoc utakmicu posle sto godina

                Da se nocas odradi taj PIT i da se uzme makar taj bod Samo nam jedan bod treba do kraja i nadam se da ga hvatamo

                Comment


                • Ne verujem da ce Vasington pobediti sve do kraja, a od NJ imaju bolji medjusobni skor.Mislim da je sada samo pitanje da li ce biti sedmi ili osmi tako da vise ne brinem za PO.Pitzburg ili Boston?

                  Comment


                  • Necete valjda na nas, ovaj Columbus bi nam legao kao budali samar, taman da uhvatimo malo zalet, da ih otresemo u 4, 5 utakmica....pobedite jos nekoga do kraja svaka cast za ulazak, svi su vas otpisali... Mi jurimo slovo P i veoma smo blizu, sve 3 utakmice sa protivnicima koji nisu optereceni bodovima, tako da mislim da uzimamo President trophy

                    Comment


                    • Mrtvi Dalas, kada im treba pobeda za PO i oni izgube od Kolumbusa.Male su sanse da ne dodje do duela izmedju Bostona i Detroita kada pogledam raspored Detroita, Filadelfije i Kolumbusa.Karolina ne bi trebala da bude tezak zalogaj, a poslednji mec sa Sent Luisom gde ce im mozda i trebati prvo mesto na Zapadu.Makar je sada PO obezbedjen i moze lakse da se dise.

                      Comment


                      • PO!


                        Sad mi krecemo

                        Comment


                        • Za pocetak, TBL ce zagristi protiv CBJ da bi preskocili MTL, i imali prednost domaceg terena, vi tucete CAR, i tu ce stvari biti vec jasnije...e sad zavisi koje su zelje DET, BOS ili PIT...STL vise ne treba za nista, 4 poraza uzastopna, idu u DAL kome gori, mada bih voleo da pobede jer je NBC vec otkupio prava za nedeljnu utakmicu PHX-DAL.... Nama teorijski fale 2 boda za President, BUF kao porucen za poslednju domacu utakmicu u regularnom delu..sinoc smo malo odmarali 4, 5 igraca pa smo i slabije odigrali, nisu igrali Bergi, Chara, Rask, Kelly....

                          Sad kad krene PO, samo malo aktivniji da budemo

                          Comment


                          • Ma stvar je u tome sto imaju bolji medjusobni u odnosu na Detroit, ne verujem da ce veceras da pobede TB, a u poslednjem mecu gostuju Floridi.S obzirom da u poslednje vreme igraju ko pomahnitali ne vidim ja njih da ce da zavrse na osmom mestu.Tek ce se u nedelju znati ko ce biti sedmi a ko osmi na Istoku, a ako Sent Luis bude jos u igri za prvo mesto u svojoj diviziji(sinoc ga izgubili porazom od Minesote) tesko je ocekivati da ce Detroit kao gost da slavi.No, sacekajmo mi prvo nedelju.

                            Jedino ko moze da dodje je stari clan LiverpoolFC ako nas se seti.Ja necu imati puno vremena zbog vise razloga, mozda samo vikend tekme.Ako moze negde da se nadje nesto malo duzi pregled meca oko sat vremena(nesto slicno ima na nfl gamepassu) to bih vec mogao da pogledam.

                            Comment


                            • Ja cu se potrudi da ispratim sve


                              Inace, krajem maja/pocetkom juna cu vjerovatno negdje u NY-u gledati PO

                              Comment


                              • Danas je situacija vec mnogo jasnija, iako sam prizeljkivao da se sretnemo malo kasnije npr u finalu konferencije, ipak ce se desiti neizbezno. STL ce traziti pobedu protiv vas iz dva razloga, prvi da zauzmu prvo mesto u diviziji da bi isli na MIN, a ne na LAK, i drugi, da vec jednom nekog pobede jer se uglavnom svi sprdaju s njima trenutno. Sve i da pobedite, imate slabiji ROW od CBJ (mislim da je ROW prvi kriterijum ako je broj bodova isti), ali videcemo kako ce oni veceras proci. Ako pobede... sledi ono sto sam jos u oktobru rekao da ne bih voleo da vidim... nadam se najboljem, spreman sam za najgore

                                Comment

                                Working...
                                X