Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez zvuka... jezivo




    Podsjetilo me na onu situaciju sa Fischer-om.

    Comment




    • Koliko iskustva na jednoj fotografiji Sacuvao sam je na kompu i tacno cu jednog dana da je uokvirim

      A u medjuvremenu, Jurco van leda najmanje 10-14 dana, Weiss i Helm(malo duze) i dalje van stroja, a Teemu Pulkkinen, nas buduci snajper , ce debitovati sjutra

      Comment


      • Vi ga cesto hvalite, ja bas i ne, ali sinoc je Lundquist bio vrh, neverovatno sta je covek radio Col-Ana, 9 golova u 2/3, to jos nisam video, a svasta sam video

        Comment


        • Nisam gledao ove moje sinoc... legao sam u 22:30 Vidim da smo jedva dobili... i to koga

          Comment


          • 8. uzastopna, forma vrhunska...mozda smo je mogli malo pomeriti ka playoff-u, ali sta je, tu je... plus, Pit je izgubio, 0 golova...moramo zadrzati prvo mesto

            Comment


            • 9. sa pola snage... Iginla 1300-ti mec, respect do neba

              Comment


              • Ovo je moj novi brat, ne volim ja ove sportove na N i to, ali brat se sprda, kad me smori Kristijano Ronaldo aka Grand estrada ide on

                Comment


                • Znao sam da se lozis na njega.

                  Pobedjen je Toronto, vidim Nnvist je briljirao.Raspored do kraja je veoma tezak i ako se do kraja marta ne ostvare cetiri pobede verovatno ispadaju iz borbe za PO.Za sada zaostaju samo bod za osmom pozicijom i licno bih vise voleo da ako se vec plasiraju u PO da se sastanu sa Bostonom nego sa Pitzburgom.Kako bi legla pobeda nad njima prekosutra.

                  Comment


                  • Hahahahahahaha samo sam cekao da neko sa fudbala dodje da pomene Lucica




                    Ni sinoc nisam gledao tekmu... Kakav je bio Smith na krilu?

                    Vidim da nam je i Ericsson sinoc zaradio povredu... Jbt sest utakmica za redom gubimo po jednog igraca Obaramo sve rekorde sa povredama.
                    Last edited by powerslave; 19-03-14, 08:15.

                    Comment


                    • Bog taj Lučić, vidim reko kada ga izudaraju

                      A čujem da donirao neka crkva ovded kod nas da se napravi.

                      Comment


                      • Dobar je fajter. Nije najbolji, ali je u vrhu sto se toga tice

                        Njegov brat se redovno javlja ovima sa Arene. Cini mi se da je njegov otac u Srbiji otvorio neku hokej skolu

                        Comment


                        • Najkvist HOF

                          Salu na stranu, po onome sto vidim u poslednjih par meceva najbolji igrac Detroita.Jos kad bi ovde legla pobeda, sta god da uradili sutra ovo ce da bude odlicna nedelja.

                          Comment


                          • Dobro je, Dzimi je imao par dobrih intervencija.Sada njegovi hejteri mogu da cute do sutrasnje reprize sa Minesotom.Inace raspored do kraja je veoma gadan, samo 3 meca sa slabijim protivnicima ostalo sve PO ekipe+Kolumbus.Pavel Dacjuk bi trebalo da se vrati sledece nedelje.

                            Comment


                            • NIsam hteo da se javljam par dana da ne ispadne kako svaku pobedu proslavljam na forumu...ali...12 pobeda nisam ocekivao, i to bez neke preterane igre (to me malo i plasi, mozda nam je to max kvaliteta)...lepo je videti X pored imena, mada ne bi bilo da kroz par dana stoji neko drugo slovo

                              Comment


                              • Zbog ovakve lose odbrane, PO tesko da ce Detroit da vidi.Kako sam poceo da gledam bilo je da su imali daleko vise problema sa napadom.Mozda nakon meca sa Toronto ponovo budem optimistican, ali je trenutna situacija kao i raspored nepovoljan po RW.

                                Comment

                                Working...
                                X