Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na tom gifu se ne vidi, ali on je i presjekao pak negdje na centru i onda krenuo da ih maltretira

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Ako oni uzmu Kup ove ili sledece godine, sigurno se nece sjekirati za nekih 5-6 godina
      Bas o tome se i radi...ne verujem da su sazreli za kup, mada bi stvarno bio red sa nesto ucine... samo 4 puta u njihovoj istoriji su propustili PO od 1967. god...sad bi neko rekao, ovi razbijaju...bilans: 0 Stanley-ja, 0 konferencijskih titula, jedan President trophy (1999-2000)....

      Comment


      • Pa zbog te istorije i pricam. Sve bi oni urnisali samo da se Kup osvoji Nije njih briga sta ce sjutra biti

        Zato Holland strpljivo priprema mlade igrace Jos kad bi se malo brze rijesio nekih dotrajalih... Bice nesto od nas za koju sezonu.

        Samo da se udje u PO. Onda smo druga ekipa

        Comment


        • Daniel Sedin se povrijedio sinoc. Jos se ne zna koliko ce biti van terena.

          Comment


          • Blackhawks forward Marian Hossa is expected to miss two to three weeks with an upper-body injury, coach Joel Quenneville said Monday.
            Hossa suffered the injury during the first period of Saturday's game against the Pittsburgh Penguins at Soldier Field.
            Veliki hendikep za Chicago.
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Sources: Ryan Callahan OK at 6 years contract extension.
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • St. Louis to the Rangers for forward Ryan Callahan, a 2015 first-round pick and a 2014 second-round pick, with conditions.
                Marian Gaborik traded from Columbus Blue Jackets to Los Angeles Kings for Matt Frattin, a second-round pick, and a conditional third-round pick.
                Najinteresantniji transferi danas. Marty definitivno veliko pojacanje za Rangers-e. Btw, prvi "kapiten za kapitena" deal u istoriji deadline day-a Isto tako, odlicno pojacanje za TB i odlican trade za njih. Mnogo dobijaju sa njim + sto su uzeli dva pika za 38-godisnjaka.

                Comment


                • Veceras ce u Joe Louis Areni biti podignut baner sa brojem 5. Broj koji je nosio Nicklas Lidstrom ide u penziju


                  He helped the Red Wings win four Stanley Cups in 11 seasons, won the Norris Trophy seven times as the NHL's best defenseman, and was named to the All-Star first team 11 times and the second team twice. He played in 11 All-Star Games and was a member of the 1991-92 All-Rookie first team.

                  In 1,564 career regular-season games, Lidstrom scored 264 goals and is 53rd on the NHL's all-time points list with 1,142.

                  In 263 playoff games, he had 54 goals and 129 assists.

                  In 2008, he became the first European-born player to be captain of a Stanley Cup champion.


                  "...I arrived when he was 35, and most guys are done at 35, and he won the Norris Trophy four more times. He was plus-271 and we got 100 points every year and made the playoffs. He was the first European Stanley Cup champion as captain. He was ok." - Mike Babcock
                  "He could have played another five years if he wanted to and easily be top five in the league. We never played many games against each other – we were in difference conferences – even though we are pretty close in age. I probably played more international games against him.

                  If you ask many guys about him, what are they going to say? Everybody is going to say the same thing: He was a good guy, offensively, defensively. The way I see it, he made everything seem so easy. He didn't spend much energy stopping the guys defensively so he could use the extra energy to contribute offensively and still play 25 minutes because he was smart enough to do it.

                  Everything else people can see on the TV but those who never really played the game can't see that type of stuff. So I look differently at great hockey players than most because you can see different things." -Jaromir Jagr
                  "I mean, how can you not miss a guy like that? Of course you're going to miss the best defenseman maybe to ever play the game. It's still a big hole after him but we're trying to do as good job as possible and doing it together." - Niklas Kronwall


                  Before Nicklas Lidstrom's No. 5 is retired tonight, all of the Detroit Red Wings will wear it during warmups to honor one of the greatest defensemen in NHL history.

                  Nick je legenda i za mene najbolji igrac kojeg sam gledao. Njegova dostignuca i rijeci velikana ovog sporta dovoljno govore o njemu. I sam je rekao da je sve moguce, tako da se nadam da ce se jednog dana vratiti u Detroit.

                  Comment


                  • Datsyuk je u autu naredne tri nedelje u najboljem slucaju. Helm propusta naredne dvije utakmice najmanje, a isto tako i Weiss.

                    David Legwand je nas novi br. 17 i prvi centar ekipe(s obzirom na trenutno stanje u timu). Eaves, Jarnkrok i third-round pick. Eaves je i onako odavno bio na tanjiru, nego mi je krivo zbog Jarnkrok-a no dobro. Citam da je trejd zavrsen za 2 sata i ako David nije bio dostupan sto znaci da je Kenny omunjio posao
                    Kesler je bio preskup a Vanek se nikako nije uklapao u salary cap tako da su ti sexy trejdovi odma bili otpisani. Primarni cilj je bio pojacavanje odbrane ali posto se juce definitivno utvrdilo da su nam centri nestali, morali su da dovedu nekoga.
                    Ja sam zadovoljan izborom. Momak je iz Detroita i zelio je da dodje... Ono sto je najbitnije da je on dvodimenzionalan igrac i da je dokazan.

                    Sta god da bude, tim je sigurno jaci sa njim nego bez njega. Vidjecemo ga veceras u prvoj liniji najvjerovatnije.

                    Comment


                    • Comment


                      • Jbg, Slave, malo si usamljen ovih dana, mene kolju na poslu pa ne stizem nista ni da ispratim, a kamoli da pogledam utakmicu... uglavnom, Pit kiksa sto mi se veoma svidja iz dva razloga...prvi, ne podnosim ih , a drugi, smesi nam se "pol" pozicija...morali smo dovesti Meszarosa, videcemo kako ce se on uklopiti, Seidenberg je out do kraja sezone...vratili smo Was za poraz od pre neki dan, i to smo ih bas unistili u svakom segmentu igre...sad nam sledi "redovna musterija" Tampa Bay, to cemo preci kao plitak potok

                        Comment


                        • Kakava ludnica sinoc

                          S obzirom da smo igrali protiv NJ-a svi su ocekivali da ce to biti tvrdo i da ce jedan gol odluciti. Prvo smo poveli sa 2:0(jedan gol u prvoj trecini), pa su Devils-i preokrenuli na 2:3 u roku od 2-3 minuta i tu sam vec izdimio... mislio sam da cemo i ovu da useremo. E onda mi zabijemo 3 puta u 4 minuta. 7 golova u drugoj trecini U trecoj smo dali jos 2 za 7:3 i onda su minut i kusur prije kraja oni dali poslednji za 7:4.

                          Sinoc je odusevila linija Franzen-Legwand-Nyquist. 11 poena kombinovano. Ko bi rekao da se to moze desiti kad nema Zetta ili Pashe u liniji
                          Franzen nastavlja sa odlicnim partijama(ne racunajuci onu proslu ). 2 gola i 2 asistencije. Nyquist gol i 3 asistenicje i Legwand u svojoj drugoj utakmici gol i 2 asistencije


                          Ja sad pratim redovno i trudim se da ispratim sve jer od ponedeljka cu imati gomilu obaveza i necu znati kud udaram, tako da nisam siguran kad cu ponovo pogledati neku utakmicu

                          Comment


                          • Ja prekinuo kod 2:1(mogu misliti kakva bi mi bila reakcija da sam ostao koji minut duze), ispratio kraj prve i sredinu druge, ali nisam mogao da izdrzim jer sam dosao kuci posle izlaska.Bitno je da su im se osvetili za onaj nezogdan poraz u poslednjim sekundama pre par dana.Ko bi rekao da ce napad ovako da ide glatko nakon OI.

                            Veceras nesto ne verujem da cu da stignem da pogledam mec Kolorada i Sent Luisa, ali sutra obavezno mora da se isprati duel Rendzersa i Red Vingsa.

                            Comment


                            • Potop u poslednjoj trecini, Rendzersi danas bolji rival sto je i bilo za ocekivati posto Detroit igra bez svoja dva najbolja pojedinaca.Da nije Hauarda na golu, vrlo verovatno bi ovo bilo jos ubdeljivija prednost za Rendzerse.

                              Comment


                              • Bas smo divno igrali juce. Najgora utakmica ove godine

                                ... i jos nam se i Andersson povrijedio. Do kraja sezone nece ostati ni jedan centar... kukala ti majka

                                Comment

                                Working...
                                X