Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista im ne mozemo ove sezone... ovo nam je cetvrti poraz. Popustili smo u drugom dijelu utakmice i jbg morali smo izgubiti kad nema dovoljno pritiska ispred mreze. Opasni su im oni momci iz Syracuse. Bishop ponovo branio kao manijak.

    Alfredsson je sinoc dosao do 1,143 poena i time preskocio Nicklas Lidstrom-a( ) po broju poena kad su Svedjani u pitanju. Mats Sundin i dalje sigurno drzi prvo mjesto sa 1,349 poena.

    Datsyuk je asistencijom za Alfredssona dosao do 800. poena


    Jeste da je bilo dan ranije, ali se mora pomenuti Prvi shutout u sezoni za Chicago i to protiv covjeka koji se upisao protiv nas. Mike Smith, covjek cije je dupe zabilo gol


    hahahahaha pa mora ovaj GIF ponovo

    Comment


    • The injuries sustained from a puck to the face over two weeks ago have left Nashville and Team USA GM David Poile without vision in his right eye.
      E jbm ti. Zaluta pak i ovaj kukavac oslijepi...

      Comment


      • Ajmo, pauza je gotova, a voljeni nam klubovi nastupaju veceras...kao sto rece Slave, bilo bi dobro da se ukljuce ljudi sa teme "ZOI hokej" bar malo...

        Comment


        • To je to

          Nocas nema spavanja

          Comment


          • Imali smo ih, jednostavno nismo imali srece a i Det zamalo da prodje kao i mi...vece rezervnih golmana, kad Rask stane na gol, bice sve ok

            Comment


            • Nisam ocekivao onakvu partiju sinoc Bili smo dovoljno ostri da ih ugasimo.

              The Mule is back!

              Comment


              • Ryan Miller i Steve Ott presli u St. Louis.
                Halak, Chris Stewart, William Carrier, first-round pick 2015. i third-round pick 2016. je cijena.

                "We weren't looking for a goalie, we were looking for Ryan Miller." Blues general manager Doug Armstrong
                "If it wasn't Ryan Miller, we weren't in the goalie market for anyone else."
                E tek ce sad biti zajeban tim. I onako su bili u top 3 za Stanley, a ovo je cist upgrade.


                Jedna slika sa jucerasnje utakmice

                Last edited by powerslave; 01-03-14, 12:50.

                Comment


                • Timovi iz te konfetencije su zlo, bice bas klanja u PO i sada je mala razlika izmedju par timova od drugog do petog mesta.

                  Niko ovde nije napisao(a i ja zaboravio) da ce ostatak regularne sezone da propusti Zeteberg zbog povrede ledja.
                  Last edited by Ricma; 01-03-14, 14:01.

                  Comment


                  • Mesecini da je to neko napisao u temi za ZOI

                    Jbg, takva je situacija i sad mora da se gura bez njega. No da vidimo oce li Holland uspjeti nekog beka da dovede Edler ili Ehrhoff su cini mi se najrealnije mete. Pominju se Campbell i Andrew MacDonald, ali bi bio zadovoljniji sa nekim od prve dvojice. Mada bi i Campbell bio dobar potez. Zbog povreda nam je napad mrsav, ali nam je pojacanje u odbrani potrebnije. Vise bi volio kad bi to bio Edler, ali Ehrhoff se moze dovesti za manje tj. za pickove.

                    Pominje se Kesler, ali ja mislim da nema nista od toga. Nema sanse da bi sad dali nekoga od mladih talenata.. a ovi bi sigurno trazili Tatar-a, Nyquist-a ili Jurco-a. A sigurno bi nas fino odradili za njega... ono standradno 1st rd pick, roster player i prospect. Trazili bi 3 komada sigurno. Ja ne bi volio da on dodje. Prvo zato sto je dzukela, a drugo sto i on ima istoriju povreda... i iz vec pomenutog razloga - sto ne bi nikoga od one trojice dao.

                    Comment


                    • Toronto je preksinoc uspio da primi 2 SHG-a za 48 sekundi. Oba zabio Michael Grabner

                      prvi


                      drugi je castio Bernier



                      Trebalo mi je vremena da se sjetim Bostona, ali sam ipak nasao snimak na YT

                      Comment


                      • Ne bih voleo ni ja tog Keslera, za ovo malo vremena sto sam ponnovo zapratio NHL sva trojica su mi prirasla srcu, pogotovo Tatar i ne dao Bog da se to desi ili neki drugi glupi trejd.

                        Comment


                        • Kakva utakmica sinoc

                          Blackhawks-i su obrisali pod sa Pingvinima Pingvini nisu mogli da mrdnu po onakvom vremenu, dok ovima nije smetalo.
                          Mnogo se prasine diglo oko prvog duela Toews vs Crosby.. "working-class hero" vs "world star" itd itd. Na kraju smo gledali kako Toews dominira na onakvom ledu dok Kid-a nigdje nije bilo.

                          Sharp je zabio majstorki, ali prvi gol Toews-a je za udzbenike. Onako se posprdati po onome snijegu Sve su oci sinoc bile uprte u njega i pokazao je momak zasto je jedan od najboljih na svijetu.




                          Ne volim Blackhawks-e i to ne krijem, ali j*balo majku kakve majstore imaju. Jedina sijenka na nastup Cikaga je sto im se povrijedio Hossa. Valjda nece odsustvovati neki duzi period.

                          Uvijek mi je milo kad neko pospremi Pingvine, pa makar to bio i Cikago

                          Comment


                          • Blues je sad veoma ozbiljan tim, mada mislim da na dugorocnom planu nisu napravili bas najbolji potez...takav utisak imam

                            Comment


                            • Ako oni uzmu Kup ove ili sledece godine, sigurno se nece sjekirati za nekih 5-6 godina

                              Comment


                              • Spoiler


                                Ne treba nista da cudi ovakva petarda, kada imas ovakvu vrstu motivacije.

                                Jagr stigao do 700-og gola u svojoj karijeri.

                                Comment

                                Working...
                                X