Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo hokej vece bilo, steta sto sam samo mogao da ispratim San Hoze-Tampa Bej gde se vecina dobrih stvari odigralo u prve dve trecine.Mec je obelezilo nekoliko preokreta kao i Sent Luis koji je dao sve golove(4) za Tampu.S druge strane ga je delimicno pratio Pavelski.

    Sada kada sam pogledao hajlajtse izdvojio bih tucu svih igraca(sem golmana) Vankuvera i Kalgarija, nesto sto se stvarno retko kad vidja da se svi pokace.Derbi Kanade mislim da je opravdao svoja ocekivanja jer je palo 8 golova na mecu sa cime ce svakako da budu vise zadovoljni navijaci Toronta jer je njihov tim slavio, derbi Zapada je dobio Anahajm u mecu sa Sent Luisom i za kraj cudan gol Kronvala koji je doneo Detroitu izjednacenje u poslednjim sekundama, a zatim i pobedu u SO.

    Comment


    • Evo ih



      Sto se mene tice, krajnje ciganski su se postavili Flames-i. Ludi Tortorella isao posle prvog u svlacionicu gostiju da se pobije sa Hartley-em



      Sto se tice naseg gola. I dalje ne vjeurjem da su ga priznali Prvo, zasluzili smo ga jer su nas dosta puta j*bali, a drugo jos mi je milije sto se desilo protiv Kings-a koji redovno imaju cudne situacije u svoju korist. Da i nas jednom pogleda sreca.

      Kronner

      Glendening i Sheahan me odusevljavaju A Jimmy ponovo brani kao nekad


      Sta rade Jackets-i

      Comment




      • Hahahahahahahahahahahaha

        Dako ga uvali Boston da se zavrsi ovo prije fudbala.

        EDIT:

        Kane-Hossa-Toews-Sharp na trojicu iz Bostona i ne mogu da im uvale gol. Strah, koliko je dobra ova linija Cikaga.
        Last edited by powerslave; 19-01-14, 20:04.

        Comment


        • Nije moglo tako, ali ko ga sisa.Kontao sam da ce to Cikago da resi kad je imao situaciju 4 na 3 na pocetku produzetaka.Sve u svemu, dobra utakmica je bila, a sada na nfl(i rukomet).

          Comment


          • Originally posted by аутсајдер View Post
            Кога занима NHL ово је начин да гледа исти путем нета:

            Прво инсталирајте http://www.freecanadavpn.com/ па онда преко http://www.cbc.ca/sports-content/hoc...da/video/live/ можете гледати (обично) суботом на недељу Hockey Night in Canada. Систем ради ОК, али увијек прво морате покренути ВПН, па тек онда пустити линк на CBC. У супротном, ће константно избацивати да програм није доступан....

            ПС. тренутно иде и Зимски класик...
            Препоручујем гледање путем Опере, јер је ту резолуција слике далеко боља од Хрома или Фајерфокса.
            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

            Comment


            • Odavno se ovdje nije pisalo

              Prvo i osnovno, pobijedili smo Chicago A onda i lagana pobjeda nad Montrealom Od poslednje cetiri odigrane kod kuce, dobili smo 3 Bilo bi lijepo i ovo danas da zakucamo.

              U medjuvremenu su Patke dozivljele prvi poraz kod kuce, Toronto imao 6 pobjeda u nizu prije nego sto ih je Dallas oduvao sa 7:1, isti taj Dallas je jedno vrijeme bio u kanalu... Columbus imao niz od 8 pobjeda koji je prekinut sinoc... i to od strane Sabres-a. Povampireni Winnipeg je imao niz od 4 pobjede(ukljucujuci i onu protiv Patkica). Aktuelni kanali su: Montreal, Philadelphia i LA.

              Boston razvalio Philly A Capitals-i napokon dosli do pobjede. Pregazili Montreal koji je sinoc pred domacom publikom bio izvizdan.

              I da pomenem ono razmicanje od prije nekoliko dana St Louis 1:7 New Jersey

              Joe Thornton i Patrick Marleau produzili ugovore

              A Stamkos se vratio treninzima i kako sad stvari stoje, njegov oporavak ide bolje nego sto su ocekivali


              A ovo sam sinoc snimio



              i sad odoh da odgledam


              EDIT: Zaboravih da pomenem, imate u 18:30 Rangers-Devils, Yankee Stadium

              Last edited by powerslave; 26-01-14, 15:38.

              Comment


              • Slijepac igrao <5...


                EDIT:

                I evo ga, 3:3. A dobro, makar je dobra utakmica

                Preokret.

                EDIT: Au..jado moj. 5:3

                ...Kako ih razvalise majko mila. od 1:3 do 6:3
                Last edited by powerslave; 26-01-14, 20:24.

                Comment


                • Na koju foru Boston najvise igra u evropskim terminima?

                  Ja kontam da je Florida nezgodna Detroitu, ali nisu smeli da ispuste prednost od dva gola u poslednjoj trecini.Propustili su sansu da se primaknu Montrealu i Torontu, a posto sam saznao kako funkcionise PO bice gadno boriti se sa njima sa jedne strane, a s druge sa timovima koji jure Detroit kako bi izborili WC.Iz ove perspektive mi se cini da ako PO izbore da ce igrati sa Bostonom, Pitzburgom ili Tampom.

                  Comment


                  • Taman sto se Franzen vratio, Z ispada zbog povrede ledja Pa dokle vise... Sinoc bez dva najbolja igraca i opet je sve bilo dobro do poslednjih 6-7 min. Tatar, Sheahan i Jurco sinoc bili najbolji.
                    A opet imamo dobar rezultat(3-1-1) s obzirom u kakvom nam je stanju bio tim.

                    Meni je dosta sto smo pobijedili Chicago i to u onakvoj utakmici

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Na koju foru Boston najvise igra u evropskim terminim.
                      Od 50 do sada odigranih utakmica, igrali su 9 u dnevnom terminu, doduse poslednje 3 zaredom...kao proslogodisnji finalisti, sasvim zasluzeno...a ja mogu da ti nabrojim sta sve ne igraju...nijedna utakmica na otvorenom, na NBC Sunday hockey jednom (proslogodisnje finale), do kraja sezone jos jednom na NBCSN, i to WNR sa DET...tako da ih nije bas "pogledao" ni raspored, a i nisu miljenici drzavne televizije ove sezone

                      Dobro je Det igrao, ali im Florida bas ne lezi, mislim da je ovo vec treci poraz od njih ove sezone

                      Comment


                      • Pusti Marica, vidis da ne zna sta prica tj. pise

                        Comment


                        • Najvise sam gledao njihove utakmice u poslednje vreme i cini mi se da to i nije bas proporcionalno rasporedjeno, pa sam zbog toga pitao.

                          Nisam zeleo da ih spomenem u negativnom tonu, sve utakmice sem ove poslednje sa Filom su mi bile bas zanimljive.
                          Gledam im sada raspored i vidim da samo jedne nedelje nece imati termin pre 12.

                          Comment


                          • Veceras bez Zetterberga, Datsyuka i Franzena(a tek se vratio...j*bene su povrede glave) protiv PHI. Ja ne pamtim kad smo ih poslednji put dobili tamo... jos od 1997. da budemo precizni

                            Comment


                            • Bitna pobeda na kraju, pomislio sam da ce da se ponovi Florida s obzirom da su izjednacili u poslednjim sekundama.Zamalo od gotovog da naprave veresiju.Penal serija je bila zanimljiva, niko nije pogodio u prvih trinaest suteva SO serije i Patrik Ivs sve resava.Od kada sam poceo da ih pratim, poceli su i da ostvaruju pobede u SO.

                              Comment


                              • Sinoc vece domacina... bitna pobeda Det, ali do kraja ce biti gusto za play off....

                                Maricu, Boston je u 19h!!! mada mozes veceras birati utakmicu

                                Comment

                                Working...
                                X