Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ben Arfa 1-0
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • 8 golmana ne bi odbranilo
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Htedoh napisati da je greota sto igra sa ovim predatorima, i evo.

        Comment


        • Verovatno najgori dan u istoriji lige

          Zato sutra kidalica

          Comment


          • Comment


            • Ocajno poluvreme Palas-Sanderlend, Sanderlend drzi loptu ali ne znaju sta da rade sa njom, samo mrcvare a Palas ceka kontre i imali su dosta izglednije prilike za sada domaci.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Kako je Jedinak hteo momacki da ga metne.

                Comment


                • Nece Di Kanio jos dugo izdrzati ako ne poprave igru, trenutno igraju najlosiji fudbal u ligi
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ne znam da l' je klub raskinuo ugovor sa onim likom sto je nesto bio napisao na tviteru.
                    Zaboravio sam kako se zove..
                    Znam da mu je Di Kanio navodno rekao da se ne pojavljuje vise na treninzima.
                    Da mi je jedno oko sad da zavirim u svlacionicu Sanderlenda.
                    Di Kanio faca!

                    Comment


                    • A ko ce drugi nego Stiven Flecer.
                      Moze ovde lako sad iz keca u dvojku.

                      Comment


                      • Dabome da moze! I mora da ide, brat Di Kanio!

                        Bice ovde, I want dirty knees too.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Gledao sam ga u Steaui u LE 5-6 puta i sprdao se, ni manje ni vise nego protiv Celsija i Ajaksa. Drug koji cesto igra na njih i gleda ih zbog kladionice kaze da je isto da je bas zver a i da je mnogo gotivan lik. Odgledah malo i ovo premocno izgleda kad znas da je stoper u pitanju. Mogao bi da cini strasan par s Vertongenom. Uzivajte.

                          Spoiler


                          Spoiler
                          sigpic

                          Comment


                          • Crystal Palace zabelezio prvu pobedu, dobra je utakmica bila. Apsolutno zasluzena pobeda. Chamakh i Gayle dobro igraju. Ne znam zasto je Southampton poslao Puncheona na pozajmicu u Palas posto decko odlicno igra i "Svecima" bi bio od koristi.

                            Navijaci Palasa
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment




                            • Realno skroz

                              Comment


                              • Nisam imao "onaj neki" osjećaj pred derbi 3-4 godine, al' danas me "trese" pravo, haman da je zbog činjenice da smo dobro počeli ligu i zbog same igre koja obećava mnogo. Onako kada igraš derbi, a možeš jedino skočiti na 7. ili 8. poziciju, nije to to. Kont'o sam ako drmnem koju ljutu proći će, ma jok, još gore. Nikad dočekati tekmu...

                                Malo statistike: u 159 odigranih međusobnih duela, uspješniji je United sa 62 pobjede. Liverpool ima 53 pobjede, dok su 44 susreta završila neriješenim rezultatom. Gol razlika na strani Uniteda, 217-199. Na Anfieldu je Liverpool ostvario 38 pobjeda, United 23, a 19 susreta je završeno remijem.

                                Mada, vjerujem da će neko od moderatora koji bude pravio najavu postaviti ove podatke. Ipak je ovo najveći derbi, očekujem najavu kakva dolikuje, a vjerujem da od ovih modova ona se može dobiti. Jedino, ako @Freshku nestane struje, onda će biti zajebano.

                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X