Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Soldado, njega zaboravih... definitivno ulazi u top3, makar kod mene.

    Sparsi su bas cudno kupovali. Promasaji sa Lamelom (mada mislim da on moze na kraju ispasti dobar) i Soldadom, ali i buy sezone sa Eriksenom.
    sigpic

    Comment


    • Kad smo vec kod promasaja, po meni je jedan od gorih poteza bio otpustanje onog prvog trenera Cardiffa. Sa njim su dosta lepo igrali, kotirali su se tu negde oko 15-og mesta i mislim da bi opstali da je on do kraja ostao trener.

      Solskaer mi se uopste nije svideo, doveo sa sobom par Norvezanina i nista.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Lamela, RVV i Soldado. Tim redosledom, daleko najgori iznad svih.

        Igraci koji su najvise napredovali su Remzi, Rahim, Barkli i Hendo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          U Soldado, njega zaboravih... definitivno ulazi u top3, makar kod mene.

          Sparsi su bas cudno kupovali. Promasaji sa Lamelom (mada mislim da on moze na kraju ispasti dobar) i Soldadom, ali i buy sezone sa Eriksenom.
          Chadli takodje veliki flop, ali njegova cena nije bila previsoka.
          Od ovih slabijih timova, Altidore je bio veliki promasaj, na kraju je igrao za U-21 ekipu.
          Bony pun pogodak, odlicna prva sezona.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Koliko je golova dao Soldado iz igre?!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • A sto se tice onog sindroma druge sezone tamo bih svrstao Cazorlu, mnogo je bio slabiji nego one prve sezone. Michu skoro cele godine bio povredjen, a i ono sto je igrao je 0.

              Po meni je i prelazak Mitroglua u Fulham veliki promasaj, prvenstveno zbog fudbalera, korak nazad u karijeri.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Koliko je golova dao Soldado iz igre?!
                6 ukupno, 2 iz igre, 4 s penala.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  6 ukupno, 2 iz igre, 4 s penala.
                  Imamo pobednika
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    A niko da kaze IF Chelsea imao napadaca koji zna da daje golove sta bi bilo
                    Plejmejkera su imali, možda su i napadača.



                    Da su ga pazarili za 30m iz nekog španskog kluba, onda bi tek dobio značajniju minutažu.

                    Comment


                    • A sta je sa onim grkom sto ode u Fulam
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Jedna odlicna analiza, Koliko para,toliko i muzike,tj. bodova.

                        http://www.economist.com/blogs/graph...ebootyfullgame

                        Comment


                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Comment


                            • Last edited by Sir Giggsy; 12-05-14, 22:51.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X