Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za M.sity,sta je sve izdrzao, potpuno zasluzena titula
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Zasluzeno

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Pelle dupla kruna, otac je to. Zasluzeno City uzeo titulu, nema sta da se doda.
        Kazu neki inzenjer, nastavnik, neznalica...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Pelle dupla kruna, otac je to. Zasluzeno City uzeo titulu, nema sta da se doda.
          Nema govora, zaslužena titula. Vratili se Pelleu svi baksuzluci i pehovi iz prošlosti. Nama ostaje žal za propuštenom prilikom, ali sve u svemu jedna odlična sezona je iza Liverpoola. Primarni cilj je ispunjen, a mislim da je važno naglasiti da bi se za taj cilj potpisalo 98% navijača već na početku prvenstva.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Bravo za Siti, čestitike sve.

            Comment


            • Ne znam za vas, jesmo se borili za titulu, ali ja i dalje ne verujem da cemo igrati LS sledece sezone...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post
                Nema govora, zaslužena titula. Vratili se Pelleu svi baksuzluci i pehovi iz prošlosti. Nama ostaje žal za propuštenom prilikom, ali sve u svemu jedna odlična sezona je iza Liverpoola. Primarni cilj je ispunjen, a mislim da je važno naglasiti da bi za taj cilj se potpisalo 98% navijača već na početku prvenstva.
                Rodzers ako nastavi ovako da radi nemoguce je da ne uzme titulu uskoro.

                Procitao sam jedan komentar sinoc, kaze lik da je nepravda da titulu uzmu Aspas, Alberto, Mozes, Sisoko, Lukas i ta ekipa. Koliko god da je steta sto smo ispustili ovo, donekle je i u pravu. Treba sve to proterati i dovesti krstene igrace a onda dolaze trofeji bez vecih problema.
                sigpic

                Comment


                • Ma odlična je sezona ovo za Liverpul, razumljivo je to trenutno razočarenje jer je bila dobra šansa da se uzme titula. Ali sa kakvim sastavom je BR uspio da iznese čitavu sezonu i pri tom igra odličan fudbal za oko.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Rodzers ako nastavi ovako da radi nemoguce je da ne uzme titulu uskoro.

                    Procitao sam jedan komentar sinoc, kaze lik da je nepravda da titulu uzmu Aspas, Alberto, Mozes, Sisoko, Lukas i ta ekipa. Koliko god da je steta sto smo ispustili ovo, donekle je i u pravu. Treba sve to proterati i dovesti krstene igrace a onda dolaze trofeji bez vecih problema.
                    Apsolutno, čistka će sada biti to je jasno. Par igrača vratiti sa pozajmice da popune roster, tu će biti još pojačanja i mislim da ćemo moći dobiti potrebnu dubinu za borbu na više frontova. Dubina je Cityju i donijela titulu, Džeko bio zapostavljen veći dio sezone pošto je Negredo bio uhvatio dobru formu, ali na kraju igrač sa klupe zabi nekoliko presudnih golova za titulu. Bitno je da smo dobili vođu sa vizijom i perspektivom, a vrijeme će donijeti i veći uspjeh kakav bi zasigurno bio osvajanje Premiershipa.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment




                    • Comment


                      • Znate šta je najgore od svega?

                        Ovo

                        Comment


                        • Originally posted by Lunatik View Post
                          Znate šta je najgore od svega?

                          Ovo
                          Nista strasno kada nas ocekuje SP u Brazilu!

                          Comment




                          • Faking ajroni
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Problem ovih ifova sa Suljom i Staridzem jeste da je LFC pobjedjivao tekme sa jednim od njih dvojice, sem ovih zadnjih par. Ne bi bilo mnogo razlike u tome da su davali 5 odnosno 6 po tekmi.

                                Remzike nije bilo skoro 4 mjeseca, u tom periodu se sve raspalo, tako da. I sto ne pise ovdje IF, da su se povrjedili i Suarez i Staridz, liniju bi vodio Iago Aspas, besmisleno i glupo. City je osvojio i to je to, nikad saznat necemo sta bi bilo da je bilo
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X