Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zabaleta s pravom proglašen igračem utakmice. Po meni, među najboljima je Argentinac iz redova Sitija kada se pogleda i čitava sezona.

    I Jovetić se upisuje.

    Comment


    • Evo zabio je i doktor!

      Yaya-tenk

      Comment


      • majku im "kukavičku". Uvališe 4 gola ni krivi ni dužni.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Vidi tenka, kakav bogotac.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • E nek niste mogli 1/1 majmuni

            Nista , Liverpoolovo je da pobijedi u narednoj tekmi , pa ako WH izdrzi prvo poluvrijeme moguce je sve
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Туре докторски. . А Јовета шмекерски. Самлеше их за пар мин. Сурово.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  majku im "kukavičku". Uvališe 4 gola ni krivi ni dužni.
                  Kukavički nema šta. Celu utakmicu tako igraju, muka živa. Autobus i šta ćeš malo golova... Kukavci

                  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                  Comment


                  • I Yaya je taj koji je doveo City do titule kada su im falili najbitniji napadački igrači, čovek koji je razbijao timove iz svih delova tabele i bio golgeter iz sredine terena.
                    Igrač sezone po meni, Suarez je pokidao ali je glavnu dominaciju činio donjem delu tabele.

                    Yaya MVP
                    Pjulis menadžer sezone

                    Comment


                    • Prosao mnogo toga da bi ga neko primetio i da bi konacno dosao u Evropu. Najpre onaj nesrecni penal Rikelmea za produzetak u polufinalu LS, s Realom 2. sa 96 bodova cini mi se, gol iz ofsajda Dortmunda prosle godine, ono ispadanje nesrecno od Liona kad su promasili sve igraci Reala a u Primeri da ne pricamo koliko je puta nekog nadigrao sa sve 3 ekipe koje je vodio i ostajao bez bodova. Gubio je na neverovatne nacine ali uvek ostajao gospodin. U Realu nije dobio drugu sansu ali konacno ima ekipu za najvise domete i momentalno donosi rezultat. Izuzetan sistem igre. Totalna kontrola meceva, milion sansi, dopadljivo za oko i na sve to ima rezultat. Nepravda je da kojekakvi srecnici imaju 10-ak trofeja poput Mancinija dok ovakav genije koji ima licni pecat i prepoznatljiv nacin igre ima samo 1 (evropski).Neka uzmu sad raznorazni debili da ga prozivaju da je neznalica, inzenjer, nastavnik ili sta vec.

                      Kapa dole. 4-2-2-2, Manuel Pelegrini.

                      sigpic

                      Comment


                      • Proglašen golom sezone...

                        [VINE]hlUw3OOQ1aO[/VINE]

                        Comment




                        • Moj sin. Ima tri godine i tri meseca.
                          Last edited by Mags Serbia; 09-05-14, 11:25.
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • On ce da srusi City i njihove snove o tituli.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                On ce da srusi City i njihove snove o tituli.
                                Samo jedan covek mozda moze da okrene sutra i napravi neko ludilo ali to nije Kerol, niti bilo ko iz WH-a.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X